Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Wally mee
Ładniutkie , kształtne , suteczki wykwintne. Jesteś szczuplutka i cycuszki są akurat ! Tylko pozazdrościć Twojemu partnerowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknijcie sie
wszycsy co mowa ze to sa male....a ty laska jakas nienormalna jestes masz normalny biust omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim162
No tak szczupła to jestem.Ale mam 170cm wzrostu.I to jest nieproporcionalne:-( mam straszny kompleks na tym punkcie:-( i wydaje mi się,że mojemu partnerowi się nie podobają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorina
masz normalne! zjebało was..... a ja mam 76 w obwodzie i co?? podoba mi sie to bo jest mi wygodnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngjdsf
zajeeebbbissste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamils
Ludzie, prosze was... wazne ze sa:)) piekne, sliczne, jedrne... Trzeba cieszyc sie tym co jest... Sliczne piersi... widzialem mniejsze, dla mnie kazda kobieta z mniejszymi czy z wiekszymi piersiami jest piekna : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boryrr5
podobnmie kjak na www.roksa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywal go
strasznie Ci dobrze.........przynajmniej możesz chodzić bez stanika w lecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooominek
Jestes cudowa...Gdybym byl toba bylbym z nich bardzo dumny:-)Nosilbym obcisle koszulki nie wydajac zlamanego grosza na niepotrzebne staniki paradujac ze sterczacymi sutkami po najbardziej zatloczonych uliczkach swego miasta!Kochanie jestem facetem ktory uwielbia malutkie cycuszki.gdybys tak zechciala sie pokusic by wyslac mi swoja foteczke tym razem bez staniczka sprawilabys mi ogromna przyjemnosc.Odwagi.sa bardzo podniecajace.glowa do gory.piersi do przodu!czekam na maila.caluje je goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smolen
ja nie moge to som plecy a nie cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyoy
Kobieto masz bardzo piekne piersi chcialbym zeby moja dziewczyna tez takie miala nie masz powodow do kompleksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx2
hi. masz bardzo fajne piersi wiec prestan sie zadreczac tym. jest wielu facetow ktozy lubia taki(sam sie do nich zaliczam). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
twoje piersi są SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiesz ile polek by chciało tak wygladac( mimo że wiele wygląda równie super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak 111
ładne są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na skraju wytrzymałości
Jakbym miała takie piersi jak ty to bym skakała z radości ... ja niestety zamiast piersi mam jakieś malutkie stożki ... :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa1
Mam 40 lat i po dwóch karmieniach piersi zmniejszyły sie do małego B. Noszę staniki push, I co myślę o powiększeniu piersi , dla własnego dobrego samopoczucia . Ale ,,, Niedawno spotkałam dobrą znajoma w moim wieku , kóra ma usunieta pierś , nawet pokazała jak wyglada stanik z protezą .Miała małe piersi dodam . Wiec dochodze do wniosku ,że może lepiej mieć włsne małe ale zdrowe . Jak myślicie ? Ale kobiety jednak dostosowuja się do wymagań facetów , wiem bo facet którego poznałam powiedział ,że nie przeszkadza mu Duży rozmiar . a sam ma mały ;P Wkurzył mnie / seksistowskie myślenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
ja pierdole,to jak to są małe piersi,to ja mam rodzynki :\ załamałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszja
wiesz co jesteś beznadziejna, nie widziałaś małych piersi np po karmieniu, asymetrycznych nie bede sie tu obnażac bo to bez sensu. Nie będe Cię też dowartościowywać bo to też bez sensu, skończ juz ten głupi temat i przestań gadać o swoich doznaniach ze swoim chłopakiem o swojej twarzy i piersiach bo robisz sie niesmaczna, po co to zrobiłas czekasz na oklaski , medal chcesz za to . Tkwij sobie w swojej beznadziejności i zakompleksieniu, żenująca jesteś. Powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil Lady Peeeeeeeeeeeee
moje bys widziala ;/ ja mam jak ugryzienia po komarach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelo
bez przesady, przeciez wiele dziewczyn ma mniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek 20
kobieto, masz śliczny, zgrabny i jędrny biust. Moja dziewczyna ma podobny, i osobiście uważam ze jest idealny jeśli chodzi o rozmair i kształt piersi. tyle jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcica
dziewczyno nie wstawiaj zdjęć swoim piersi na internet! a tak paza tym powiem, że nie sa az takie małe masz kompleks na tym punkcie, podejdz do tego nieco inaczej, Maja plusy odczuwają wiecej podnieceń niż duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakm
dlaczego nie załozyłaś cycków do zdjecia nic nie widać, załóż i zrób zdjecia jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytui
taka ,,duza" a rozum 11lATKI:p z toba chyba cos nie halo... skoro wystawiasz cyce na pokaz i to nie jednokrotnie..jak widac i placzesz jak to strasznie masz w życiu bo cyce małe.. jak byz tak bardzo sie ich wstydziła to bys nie umieszczała zdjec na necie i pytała obcych ludzi co sadzą o nich!!niby kobieta dorosła,,SMIECHU warte!! a raczej ZAl.. ludzie maja wieksze problem..a nie jak Ty z cycami a raczej z SOba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll
dobre masz piersi! ja nie mam ich w ogóle...!;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×