Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość zetojaa
chetnie zamienie sie moje piersi b/c, lekka asymetria + rozstepy, ble naprawde wole takie malutkie jedrne :) --- chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=zetoja i codziennie klikać w minimum 25 reklam, zarobek ok. 70-100 zl miesiecznie gwarantowany! Jeśli się postarasz to może być nawet 3000 zl! Dodatkowo konkursy, do 500 zl do wygrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaaaa
a ja mam mniejsze . i nie wystawiam ich na widok publiczny zeby sie dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona0111
hehe jeśli Ty masz małe piersi to nie wiem co ja mam powiedzieć... lukni na tą stronke http://pl.zbiornik.com/profile/ona0111 tam są same moje fotki i część jest wiedoczna dla zalogowanych reszta dla przyjaciół więc zawsze możesz mnie zaprosić... są małe ale facetą się podobają, nie mam zamiaru ich zmieniać. pozdrawiam marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunallenaencimadeciudad
autorko tematu- jesteś WINNA temu że mój dziś przemilo rozpoczęty dzień , w jednej chwili się zepsul! :/ Masz bardzo ladny biust !!! Ja nie mam go wcale jka się polożę na plecach to wyglądam jak chlopiec! Ale już sobie wmówilam...spoko nie jest tak tragicznie, bywają totalne deski ja mam chociaż male ale są... I jak przeczytalam Twój glupi wpis ŻE FACET CIE RZUCI to krew mnie zalala! a cóż to za facet, ten Twój luby? Glowne kryterium wyboru dziewczyny u niego to biust tak? Ja nie mam ani ladnej twarzy, ani biustu (rozmiar A), nogi mam krótkie a ponadto ostatnio się roztylam (sporo, 15 kg) z powodu studiów... (brak sportu, miesiące nad książkami) I co? Mój facet mnie kocha, tak twierdzi.... Moje cialo sklada się z samych wad! W ogole nie jestem pociągająca ! U ciebie wszystko jest w porządku tylko biust móglby być wiekszy - a u mnie?! nie ma ANI JEDNEJ ŁADNEJ czesci ciala.... Ale wierzę że facet mnie kocha mimo to..... A ty się martwisz o biust.... jeden biust, jedna cześć ciala- gdybyś go wogóle nie miala- to rozumeim, czulabyś się totalnie niekobieco , aly Ty masz PIĘKNY ZGRABNY RÓWNY biust .... I naprawdę nie myśl tak o swoim facecie ... :/ a może on wcale nie patrzy w dekolt lepiej wyposażonym koleżankom tylko Tobie się tak wydaje? Maskara...doceń to co masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki ...ja mam taki jak twój mniej więcej i tez czasem załuje, ze nie jest wiekszy, ale wiesz co... wole taki niż wielki,bo by mnie wtedy kręgosłup bolał, bluzki by źle się układały, ładnych staników byłoby cięzej dobrać itd itp... a Twój facet patrzy na inne bo kazdy facet patrzy - tacy już są! mój mąż tez patrzy. Ale mówi, ze tym co mają duzy to obwiśnie a mój będzie dłużej piękny, jędrny i kształtny! słuchaj, twój facet jakby Cie miał rzucić dla większych cycków to by już to dawno zrobił! nie byłby z Tobą tyle czasu na pewno. Wiesz z jakiego powodu może Cie rzucic???!!! a z takiego, ze masz niską samoocenę, ze nie masz wiary w siebie, ze sama się zadeczając tracisz poczucie własnej wartości i atrakcyjność. Bo 100% atrakcyjności zdobędziesz gdy sie wyprostujesz, uśmiechniesz i powiedz chłopakowi, ze twoje cycuszki są piękne i że "najlepiej sie pieści to co się w ręce mieści"!!!!! bo ja tak mojemu mówiłam :P nawet mojemu szefowi tak kiedys powiedziałam, gdy mi walnął złośliwie, zę mi cycki zmalały - powiedziałam stanowczo chamowi, ze nie zmalały i że sa takie jak były i że najlepiej sie pieści to co się w rece mieści !! i zdebiał!!! od tamtej pory wzdycha na widok moich dekoltów a wcale przeciez nie mam jakis mega kuszacych w związku z rozmiarem... ha ha ha ha nie masz się kochana czym przejmowac, bo skoro chłopak mówi,z ę są cudne, że Cie kocha to najwyraźniej akceptuje Ciebie całą taka jaka jesteś!!!! a że patrzy sie czasem na inne to juz trzeba przeboleć... tacy juz są :o wtedy pamietaj się wyprostować, usmiechnąć i miec to w nosie :D bo sutki reagują tak samo u duzych jak i u małych, a gdy twardnieją to ich naprade kręci :D super cycuszki sa własnie takich rozmiarów i jest duzo facetów, którzy większych do szczescia tak na prawdę nie potrzebują! wazne,zeby dały sie pomacac i pocałować :) więc puść hamulce i oddaj się w męskie ręce... jak Ci cięzko to wypij lampkę wina przed... pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaska
A ja co mam powiedzieć ja nic nie mam a nosze staniki z push-upem na mnie nawet najmniejszy stanik jest za duży u mnie w klasie koleżanki mają nawet rozmiar A a ja nic wstydze się chodzić na basen bo gdy chodze to jestem płaska jak decha a chodze z koleżankami które mają już duże a mam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie masz piękne i kształtne piersi niejedna dziewczyna chciałą by mieć take niewiem dlaczego msz kąpleten bo według mnie te mniejsze piersi często są ładniejsze niz duze i obwisłe Dziewczyno masz ładne kształtne i jędrne piersi i powinnaś być z nich dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia987654
Co Ty wygadujesz kobieto?! Piersi masz w porzadku.JEsli chcialabys zwiekszyc swoj rozmiar i tak bardzo Ci to przeszkadza kup sobie stanik push-up;) na pewno beda inaczej wygladac;)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ../
a wieć tak ogolnie to cześć :) mam 17 lat jestem dosyc duza (czyt.szerokie barki itp itd) mam strasznie małe piersi ...;/ w rodzinie wszystkie kobiety maja przynajmniej te dd a ja ... to zalezy od stanika ale tak ok 85c 85d ja wiem ze w porownaniu co Wy tu piszecie to mozecie uwazac mnie za idiotke ale w porownaniu do mojej budowy ciala to one sie gdzies chowaja mam chyba ze 40 stanikow od pushup po .... no wlasnie i nic nigdzie ich nie ma miski s dobre ale ....grrr. może by mi to tak strasznie nie przeszkadzalo ale siostra i mama .. sie smieja z tego ... moze nie to zeby zrobic mi przykrosc ale ja to inaczej odbieram ...lącze sie w bolu ..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "płaska jak deska": MAŁE JEST PIĘKNE!!! A Twoje są dodatkowo pięknego kształtu i obie równe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefir 82
Dziewczyno masz super piersi - w sam raz. Nie za duze nie zamale. akurat do rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale śmieszne
post ze stycznia 2007 roku - do tej pory ludziska to już jej urosły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mail
prześlij mi maleńka więcej takich fotek, po prostu pękno, a powiem Ci co myśle o takich cudach, cudzikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna123
masz ok piersi to ja jestem płaska jak deska !!!mam cycki jak modelka czyli...wcale ich niemam....;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
pfffffffffffffff dziewczyno takie to ja bym chciała mieć ;] mam 18 lat i 3 razy mniejsze niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
uuu laseczka podaj jeszcze raz te dane tych cycuszek a sie z toba umowie albo pokaz cale swoje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
rozbierz sie a zawolam moją koleżankę poka zdjecia i bd mogla 100 razy kopac prosto w jadra a ona to lubi a moje jądra są slabe a ona ma mocnego kopa cwiczy karate i kikboksing zawsze wygrywa z facetami innymi przez kopa w jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz idealne piersi .. marze o takich . Problem jest jedynie w twojej glowie. zamiast isc na operacje zglos sie do psychologa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
i chyba moje jądra są najledsze na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale śmieszne
te piersi są takie śmieszne żę sie zwaliłem z krzesła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokat21
A ja trochę zazdroszczę tym które mają biust mały. Ja mam 98D i to jest masakra bo działa na nie grawitacja i ogólnie terror. No ale niestety zazwyczaj tak jest , że nikomu się nie dogodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie podobaja on
dziewczyno nie dobieraj sobie głupot do głowy masz przesliczne piersi ubierzesz w lecie obcisła koszulke bez stanka to kazdy facet bedzie sie slinił, a jesli twój facet nie bedzie to dfam Ci dobrą rade trzymaj sie od niego zdaleka bo to pedał głowa do góry mnie sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×