Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Ej, i co Ty od nich chcesz? Fajne masz piersi, myślałem żę zobaczę naprawdę jakieś miniaturki, ale Ty to naprawdę przesadzasz. Obcisła bluzeczka, koniecznie bez staniczka i chłopaki na dyskotece poskręcają karki oglądając się za Tobą. A co do wielkości to zobaczysz jak "tym lepiej wyposażonym" będzie potem wszystko wisiało a Ty będziesz miała nadal śliczne, jędrne cycuszki, zobaczysz. Daj naprawdę spokój bo jeśli chodzi o swoje piersi to nie masz powodów do zmartwień ...A dodam że pisze to koleś niemłody, który jak to się mówi niejeden cyc miał w ręku i Twoim w skali 1-10 spokojnie dałbym ósemeczkę, co nieczęsto mi się zdarza bo nadzwyczaj wybredny jestem! :-) I zapamiętaj że powodem do zmartwienia jest to jak facet przestanie się oglądać za dziewczynami. Jak jest zdrowy to będzie to robił. Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manek miłośnik
Witam serdecznie:) Czytam te wszystkie Wasze posty i myślę sobie, że większość dziewczyn skarżących się, że ma zbyt małe piersi nie ma większych zmartwień czy problemów. Ja osobiście uważam, że nie ma zbyt małych czy za dużych piersi. Zawsze są takie jak powinny być. Zresztą jest takie powiedzenie: "każdy towar ma swojego kupca". ja jestem tym kupcem, który chętnie "nabyłby " kobietę z małymi piersiami. One są cudowne. Inni zaś wolą piersi duże i chwała im za to. Ja osobiście mam chyba trochę odbiegającego od normy wielkości członka, bo ma w zwodzie tylko 15 cm. Nie wiem czy to zbyt mało, ale żadna kobieta dotychczas się nie skarżyła. Nie mam z tym kompleksów. Jeżeli facet mówi kobiecie, że ona ma zbyt małe piersi to na nią nie zasłużył, i nie powinni się spotykać. Sprawa jest w psychice człowieka. Jeżeli sobie coś wmówi to zamartwia się bez potrzeby. Oczywiście dla tej osoby to jest oczywiście problem, ale tak naprawdę go nie ma. Jeżeli znajdzie się inny problem, taki naprawdę problem, to tamten odejdzie na plan dalszy i powoli zniknie. Więcej samoakceptacji!!!! A tak na marginesie to chętnie wstąpiłbym do klubu (oczywiście jeżeli takowy jest) miłośników małych piersi. Taki klub - kobiety i mężczyźni - spotkania ku obopólnej satysfakcji. Serdecznie pozdrawiam forumowiczki i forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomole
masz super cyce, ale cycki to nie wszystko zapamiętaj sobie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mł
nie przejmuj sie tak twoimi piersiami ja sama chciala bym takiemiec a wierz mi mam mniejsze od ciebie o polowe jak nica mam 20 lat przyznam ze jest mi nieraz zle z tym ale nic z tym ne zrobie i musze sie zaakceptowac taka jaka jestem i naprawde zazdroszcze ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie
masz ladne jak urodzisz i pokarmisz to bedziesz miala dwa male zwisy i wtedy mozesz myslec o operacji plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNiKa834
Dziewczyno, dobre masz te piersi przynajmniej nie masz z nimi większych problemów, a poza tym ładne wcięcie w talii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczówka16
Jesteś chyba głupia.Ja mam 16 lat i dałabym wszystko żeby mieć takie piersi jak ty,a mam jeszcze mniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zi0m
Najważniejsze, żeby były ładne, jak masz skłonności do kompleksów i użalania się to potrzebny tu psycholog a nie chirurg plastyczny. Są ludzie po 15-20 operacjach a wciąż mają komplesy - w dodatku wołają na nich sztuczniaki. Zarabiasz jako modelka czy celebrytka, że musisz inwestować w cyce? Kup lepiej coś do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam male piersi . moj maz mowi ze sa piekne jedrne duze i okragle tak fantastycznie pelne ale ja mu nie wierze. mam wrazenie ze on klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
poka, ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
a, pokazałaś mało widać na zdjęciu, ale IMHO wcale nie są małe. może też i nie duże, ale takie w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek99
C U D O W N E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe to sa male?? moja szmata miala jeszcze mniejsze przy twoich cyckach bym godzinami siedzial mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze zeby byly takie cudowne! ;( moj maz inaczej na to patrzy. w sumie mowi ze mu sie podobaja ze sa pikne i tak dalej ale samo to jak on nie dotyka. w taki nijaki sposob tak bez czulosci bez erotyzmu - dobija mnie to. moze dlatego to wszystko, ze moj maz od nastu lat lubil piersi z miseczka ''A''. byc moze stad tez sie wzielo jego przerazenie wzgledem mojego biustu. ale to niczego nie tlumaczy. mam kompleksy i choc staram sie z nich wyjsc nie bardzo wychodzi. to jest wprost przerazajace ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki32
Ja sprobowalam Fabulous Breasts. Pierwsze Efekty zobaczylam ok.20dnia od zazycia pierwszej tabletki. To w pełni bezpieczna i tania alternatywa chirurgii plastycznej. Możesz w ciągu kilku tygodni mieć piersi większe i jędrniejsze. Jeśli kiedykolwiek myślałaś o zmianach wyglądu tych części ciała powstrzymaj się przed radykalnymi rozwiązaniami i wypróbuj najpierw Fabulous Breasts oraz inne produkty - produkty w pełni bezpieczne , nieinwazyjne, dopuszczone do sprzedaży w krajach UE, w tym w Polsce, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty zdrowotne. www.intymnosc.pl/aff/7733/powiekszanie-piersi/fabulous-breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżulia  !.  xD ^^
Ja mam 12 lat i takie same piersi : 70A... I to nie jest przyjemne np, Rozmawiam z kolesiem i w którymś momęcie mówię : ,,hej mógłbyś spojrzeć się na moją twarz a nie ciągle w dół [na cycki] Mówię ci wkurzające !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka
ja mialam takie przed urodzeniem 1 dziecka. po 2 mam D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza 881
płaska jak deska wez dziewczyno jak ja bym miala takie piersi to bym byla wniebowzieta bo mam mniejsze jeszcze i tez kiedys nie chodzilam na plaze bo wstyd a teraz mam to gdzies zrobi mi chlopak dziecko to mi urosna :D a pozniej przynajmniej nie bede miala ich po pepek. choc i tak czasem mam chwile zalamania to sie pocieszam ze mam wiele innych cudownych atutów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza 881
widze ze w ogole pokazujecie tu super male cycki szkoda ze nie mam na kompie zdjec swoich to bym was wyleczyla z kompleksow hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespotykaniemałe
yyy, załamałam się czytając to forum. mam 18 lat, rozmiar wg kalkulatora 65b, wg jednej tabeli 70a, według innej 75aa, innyi słowy płaska. ile bym dała żeby mieć chociaż te 70b. ktoś powie: co to zmieni? od razu odpowiadam: będę czuła się lepiej w moim ciele, więc moja samoocena będzie wyższa, a co za tym idzie będzie mi łatwiej zawierać znajomości z innymi ludźmi, a przede wszystkim z chłopakami xd te które mają 15 lat niech się nie odzywają, bo to jest żenujące. Czy w tym wieku chcecie mieć piersi ja pamela? wy się jeszcze rozwijacie. pozdrowienia dla wszystkich z małyb biustem i dla tych które mimo wszystko posiadają wysoką samoocenię- zazdroszczę :) PS pan kalafior---> może i mam większe problemy, ale problemy mniejszej wagi też trzeba poruszać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darr
tak panie kalafiorze. to jest problem. przyjęło się, że kobieta powinna miec duże piersi. że faceci oglądają się za takimi. bo się oglądają. i tak naprawde przez was-facetów my kobiety mamy kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sir Wyiebany
O, przepraszam. Że oglądacie się na innych to oczywiście nie wasza wina. Że przyjmujecie do siebie opinie facetów, którzy oceniają was po cyckach to też nie wasza wina. I ostatecznie to, że nie potraficie docenić samych siebie TO TEŻ tylko i wyłącznie wina FACETÓW. Ja pierdolę... Rzal i bul normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sir Wyiebany
HHAHAHAH takie cycki są nie zafajne widać że masz większość z faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaWojewodzkiSracz
Najpękniejszy biust na kafe : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mhuu
Ja bardzo lubię małe piersi... chyba najbardziej. A twoje są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×