Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość Aleksandraaa
Moja znajoma tam kiedyś była, niestety średnio podobała mi sie jej fryzura. Osobiście z własnego doświadczenia mogę polecić Ci salon HAIRXTEND na Koszykowej 34/50 obok pl Konstytucji. Byłam niedawno, jestem mega zadowolona, wszyscy zachwycają sie moimi włosami :P Cena jak na prestiżowy salon w centrum też jest OK. www.hairxtend.pl tu masz ich stronę jakbyś chciała coś więcej zobaczyć ;) Ps. Ostatnio natknęłam sie tam na Kasię Sowińską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ista
A ja bardzo zawiodłam się na salonie labelle na marszalkowskiej 32. Wlosy mialy miec odcien zimnego blondu,a sa... kanarkowe. Sciencie tez niczego sobie. Za 450 zl spodziewalam sie czegos znacznie lepszego. Najgorsze jest w tym wszystkim to, ze nic teraz nie moge zrobic, bo wlosy sa sciente praktycznie na zapalke. O farbowaniu tez nie ma mowy, bo pewnie bym wylysiala. Nic tylko czekac, az odrosna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoxc
FAktycznie labelle jet slabe a Denique jedne z lepszych, tzn odkrylam Denique jakis czas temu i juz nie mam zamiaru na nic zamieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinamon
hej ja kozystam z uslug P.Maćka od ponad 3 lat i zawsze bylam zadowolona dlatego moge go wam polecic!!prywatnego numeru nie moge podac ale strona salonu zapadla mi w pamiec www.brunette.waw.pl tam pewnie bedzie jakis kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa
witam ja polecam łukasza od fryzjerów z merliniego 4 jestem właśnie po kolorzem cięciu i regeneracji i jestem bardzo zadowolona. moje włosy dobrze sie układają i mają jednolity naturalny kolor. łukasz namówił mnie na zmianę i nie robię już balejażu tylko jeden kolor i do tego dodatkowe rozświetlenia na koronie -efekt jest super dodatkowo włosy po kuracji są lśniące i dużo zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja polecam Salon Empire, który niedawno odkryłam w Centrum Warszawy, a teraz wiem że jest drugi, bliżej mnie na Saskiej Kępie. Bardzo mi się tam podobało, atmosfera bardzo miła, ludzie tam pracujący też. Nie pamiętam imienia, ale Pani która mnie strzygła ma świetną rękę do włosków. Bardzo mi się podobało to co zdziałał z moją fryzurą, a muszę przyznać że rzadko wychodzę od fryzjera zadowolona. Przy okazji zadbałam również o twarz, bo to nie tylko salon fryzjerski ale i kosmetyczny. Ceny na każdą kieszeń. Naprawdę gorąco polecam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxxxxc
Jesli mam cos polecic to polecam Denique - fachowa opieka, dobrzy fryzjerzy, no i klasa sama w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktory denique
przeciez ich jest kilka w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnooo_X
Denique w Arkadii jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagidkka
Ja chodze od lat do Denique i musze przyznać że mają jednych z lepszych fryzjerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edy
Polecam www.hair-a-porter.pl.Szczegolnie polecam Ele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas79
cały czas jest zachwalany salon w arkadi z tym samym nikiem pyt. czy coś jest z nim nie tak czy to po prostu reklama pań , które tam pracują? NIE ŁADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina32
Ja chodzę na emilii plater przy mariotcie (Salon Expoert). Dziewczyny są kreatywne i fachowe. Jeszcze się nie zawiodłam. Gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaa_
Koleżanka odkryła salon 22 Studio 22 przy al. Jana Pawła - świetnie dobierają kolory, ja się skuisłam na farbę i na trwałą - rewelacja, jestem mega zadowolona, juz 2 tyg.a włosy nadal jak po wyjściu od fryzjera. Polecam p.Karolinę. Ceny tez mają dobre jak na salon w centrum Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revvela
Genialne cięcie plus kolor zrobiono mi w Atelier Fijołek na Chmielnej 26 :) Salon działa od czerwca, co prawda ciężko z zapisami, ale warto poczekać. Nie mają jeszcze swojej strony, więc dam wam numer 791027696

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BognaW
Ja tez polecam 22 studio 22 przy Jana Pawła, dziewczyny rewelacyjnie dobierają kolory - namówiły mnie na delikatne przyciemnienie a bałam się zawsze ciemniejszych kolorów, wyglądam świetnie, polecam ich wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxccz
hmm ja regularnie chodze do Denique i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A S I K
Pani Sylwia z salonu spa CeCe na Świętokrzyskiej. Świetna i przemiła stylistka, jeszcze się nie zdarzyło, żebym wyszła od niej niezadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oviddof
Denique dobry? Wedlug mnie jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczki. ja polecam salon Art Derma medical spa w Markach na ul.Kosciuszki. swietne podejscie do oczekiwan klienta. dobre kosmetyki, fach w reku Pani Agnieszki oraz przepiekne wnetrze i pelna profesja.oprocz fryzjera mozna skorzystac z innych uslug medycyny estetycznej i manicure oraz podono wkrotce masaze orientalne.same sprawdzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panaxia@o2.pl
Polecam Konrada z salonu Le Desir na puławskiej 15, przy Multiplexie. Konrad potrafi dobrać kolor do karnacji, oczu jak i kształt fryzury. Po cięciu Konrada włosy się dobrze układają. Używa tylko najlepszych kosmetyków. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia_bigoss
jak najbardziej salon Denique jest godny polecenia a szczegolnie salon w Arkadii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina1000
Polecam salon Brunette na Grzybowskiej 2, co jakiś czas zmieniają się fryzjerzy, wcześniej chodziłam do Maćka, który fajnie strzygł ale miałąm zastrzeżenia co do koloru. Teraz chodzę tam do Marty. Zrobiła mi przepiękny odcień blonu z refleksami. Szczerze polecam. Ceny przystępne jak na fajny salon w centrum. 22 412 55 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie najlepszy
fryzjer na świecie to Krzyś z Akademi Perfect Hair!!!!!!!!!!!!!!!! Na swiętokrzyskiej ileś tam:-) nie pamiętam, ale jest prze zajebisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osia_kasi
tez polecam Denique, mega luksus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom denique jest taki
dobry, ze pracowniczki musza zachwalac go gdzie sie da, poprawiajac to co wczesniej zepsuly na glowach biednych klientek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom denique jest taki
oczywscie, w szczegolnosci ten w Arkadii. Zapraszam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaszka
ja od dłuższego czasu chodzę do Feel Good w Pasażu Ursynowskim i bardzo sobie chwalę - tanio i szybko, a bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata2345
Dzisiaj wróciłam od fryzjera i po raz pierwszy w swoim życiu jestem zadowolona. Nie mam się do czego przyczepić. Pełen profesjonalizm śliczny kolor i fryzurka. Polecam Studio Art Visage na Foksal 10 w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×