Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość testsalonow
Cześć dziewczyny. Widze że polecacie dużo miejsc gdzie można zrobić sobie włosy. Powiem Wam że przetestowałam naprawde dużo salonów w Warszawie ale ostatnio natrafiłam na coś wyjątkowego. DEGAŻERIA. Z początku byłam nastawiona sceptycznie ale jak tylko przekroczyłam próg tego miejsca od razu poczułam się jak w domu ( dosłownie). Salon usytuowany w domu na Mokotowie ( róg Św. Bonifacego i Sobieskiego). Urządzony w świetnym stylu i klimacie. Wygodne foteliki, intymna myjnia, kominek ,tv i internet wifi, a czasami przemknie obok ich śliczny kociak. Właściciele ( Patryk i Mariola) sa parą i uzupełniają sie pod każdym względem. Zrobili mi taki kolor blondu jakiego jeszcze nigdzie nikt nie był w stanie mi zrobić. Robią jakieś magiczne mieszanki. Najlepsze jest to że są mega profesjonalni a mają niskie ceny. Za farbe ze strzyżeniem na krótkich włosach zapłaciłam 160zł. Jest miło, ciepło a klimat bardzo luźny. Wpadłam do nich z rana nie zapisując sie wcześniej i na dzień dobry dostałam śniadanie. To było przeurocze. Pozdrawiam Was i mozecie na mnie liczyć że zostane u Was juz na długo. Jeżeli chcecie numer do Patryka lub Mariolci to piszcie do mnie na maila testsalonow@wp.pl Możecie tez wejśc na ich facebook'a wpisując Degażeria. Nie będziecie żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testsalonow
Cześć dziewczyny. Widze że polecacie dużo miejsc gdzie można zrobić sobie włosy. Powiem Wam że przetestowałam naprawde dużo salonów w Warszawie ale ostatnio natrafiłam na coś wyjątkowego. DEGAŻERIA. Z początku byłam nastawiona sceptycznie ale jak tylko przekroczyłam próg tego miejsca od razu poczułam się jak w domu ( dosłownie). Salon usytuowany w domu na Mokotowie ( róg Św. Bonifacego i Sobieskiego). Urządzony w świetnym stylu i klimacie. Wygodne foteliki, intymna myjnia, kominek ,tv i internet wifi, a czasami przemknie obok ich śliczny kociak. Właściciele ( Patryk i Mariola) sa parą i uzupełniają sie pod każdym względem. Zrobili mi taki kolor blondu jakiego jeszcze nigdzie nikt nie był w stanie mi zrobić. Robią jakieś magiczne mieszanki. Najlepsze jest to że są mega profesjonalni a mają niskie ceny. Za farbe ze strzyżeniem na krótkich włosach zapłaciłam 160zł. Jest miło, ciepło a klimat bardzo luźny. Wpadłam do nich z rana nie zapisując sie wcześniej i na dzień dobry dostałam śniadanie. To było przeurocze. Pozdrawiam Was i mozecie na mnie liczyć że zostane u Was juz na długo. Jeżeli chcecie numer do Patryka lub Mariolci to piszcie do mnie na maila testsalonow@wp.pl Możecie tez wejśc na ich facebook'a wpisując Degażeria. Nie będziecie żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiaa
denique w wawie jest superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna rewelacja
byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber:):):):)
ktos moze polecic dobrego fryzjera w okolicach mokotowa lub ursynowa? no i w miarte taniego.mam dlugie wlosy , i cchialabym fajne sie obciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legionowska37
długo obawiałam się zmiany fryzury, totalnie nie wiedziałam gdzie pójść, znajomi polecali mi chyba z pięć salonów w Warszawie i Legionowie , w końcu zdałam się na intuicję i poszłam do Modern Look na Słowackiego obok ZUS w Legionowie . Nie żałuję, fryzurę mam rewelacyjną i teraz wszyscy mnie pytają gdzie byłam! Polecam szczególnie ten salon, extra dobiera ją fryzury a do tego super farbują! Kosmetyki też muszą mieć dobrej jakości bo pierwszy raz nie mam mega wysuszonych włosów. pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1martol
Ja tez byłam w Degażerii i jestem mega zadowolona. Pani Mariolka robi niesamowite kolory a za farbowanie ze strzyżeniem i modelowaniem zapłaciłam 17 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat i Domina
"gerber" polecam Ci Degażerię ktora znajduje sie wlasnie na Mokotowie. Bylem tam ostatnio zarówno ja jak i moja dziewczyna z polecenia, znudzeni chodzeniem do bezdusznych salonów gdzie strzyżenie kosztuje krocie. Tu atmosfera naprawde super, profesjonalne strzyżenie "z pomysłem" no i dobra cena. Moja dziewczyna tapiry, balejaże i te wszystkie kobiece akcje na głowie, ja zwyczajne strzyżenie i modelowanie-oboje wrażenia bezcenne :) Szczerze polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllasa
Zdecydowanie Denique ma bardzo dobrych fryzjerow ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzennna
ponieważ jestem z Zielonki przez wiele lat do fryzjera jeździlam do warszawy. ostatnio trafiłam z polecenia znajmoej do nowego miejsca w Markach - duzo blizej niz do warszawy. salon nazywa sie Artderma Medical Spa i jest na ul Kościuszki w takim sporym nowoczesnym biurowcu. POLECAM wszystkim. począkowo testowałam fryzjera - obecnie to miejsce gdzie dbam o manicure , pedicur i kosmetykę. Mąż jest totalnym fanem ich masaży. pzdr wszystkich. marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaa
Witam :) Trafiłam przez przypadek, a właściwie w desperacji do Pani Basi z Białobrzeskiej 5. Znalazłam dobre opinie o Niej i zaryzykowałam. Jestem Jej stałą klientką i za każdym razem wychodzę zadowolona. Koleżankę przyprowadziłam i też super :) Do tego ceny są naprawdę niskie, jak na Warszawę. Wcześniej miałam traumę po salonie na Żelaznej 75. Poszłam tam, bo było blisko i nie polecam. Miałam wtedy przedłużane włosy, miały być obcięte i wycieniowane w trójkąt. Nie dość, że laska nie przyznała się, ze nie ma pojęcia o obcinaniu syntetycznych włosów to zostawiła mnie z obcięciem na prosto, zero wycieniowania, do tego krzywo, tzn. z jednej strony były dłuższe i żeby tego było mało, nie wysuszyła od spodu i wyszłam tak na zewnątrz, zimą...Masakra... Ciężko znaleźć dobrą fryzjerkę, wcześniej miałam swoją Panią Jolę, potem przeniosłam się do Wa-wy i musiałam szukać od nowa. Białobrzeską 5 szczerze polecam, może komuś pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronic2011
Witam, a ja wam polecam salon Fabryka Marzeń w Śródmieściu. Poleciła mi go koleżanka i jestem mega zadowolona. Pacują tam na rewelacujnych kosmetykach a jak doradzają!!! pełen profesjonalizm. naprawdę trudno w warszawie znaleść dobrą fryzjerkę tóra doradzi a tam same takie pracują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela 1111
Też byłam w fabryce Marzen na keratynowym prostowaniu włosów. faktycznie stylistki pracują tam rewelacyjne - doradzają fryzurę kolor, jak samemu radzić sobie z włosami,a po zabiego moje włosy wyglądają rewelacyjnie same sprawdżcie a na pewno bedziecie bardzo zadowolone. Polecam :) fabrykamarzen@com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaaa82
Cześć :) Jeśli chcecie naprawdę dobrego fryzjera to spokojnie mogę Wam polecić salon Hairxtend na Koszykowej przy pl. Konstytucji. Kilka dni temu byłam na farbowaniu i strzyżeniu, muszę przyznać, że Pani Ewelinka to prawdziwa mistrzyni. Niezwykle precyzyjna, dba o każdy nawet najmniejszy szczegół :) www.hairxtend.pl - adres ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceeee2
Ja też tam byłam na Koszykowej, muszę przyznać że salon wysokiej klasy jakość wykonywanych zabiegów również. Ja sobie przedłużałam tam włosy i jestem naprawdę zadowolona, niedługo idę na podciągnięcie tulejek, tak więc spędzę chwilę w bardzo miłym towarzystwie :) Wizyty tam to czysta przyjemność! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna byc zadowolonym
z CHIŃSKICH włosów o strukturze europejskiej,indyjskiej niektóre osoby mają naprawdę niskie wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka1233456655
wlosy z koszykowej to żaden luksus, zwykłe chinskie włosy, dodatkowo poukładane łuskami w różne strony......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena___
Matołki od lat zaopatruje się w tej firmie, musicie w końcu nauczyć się odróżniać włosy chińskie, które są bardzo twarde i grube. Nie mam pewności, czy firma sprzedaje włosy europejskie, czy też indyjskie ale z pewnością nie są to włosy chińskie!!! Pozdrawiam i polecam edukacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan bredzić
nosiłam te kudły i taki kit wciskaj nowicjuszkom /A ty jesteś zakłamaną tandetną krową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan bredzić
od lat się zaopatrujesz i nie masz pewności co sprzedają? hahaha JESTEŚ GŁUPSZA NIŻ USTAWA NA PSY .A edukację to tobie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena___
Tego typu epitety zostaw dla swoich znajomych i bliskiej rodziny. Dyskusja na tym poziomie mnie nie interesuje. Zegnam Szanowną Panią. :) Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktu a ja sobie bardzo cenię jakość włosów oferowaną przez Hairxtend. A gdzie Ty się zaopatrujesz? Ja już przetestowałam wiele firm i ta zdecydowanie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze _
ten temat dotyczy dobrego fryzjera a nie reklamy twoich chińskich kudłów o różnych strukturach.Po drugie ja się nigdzie nie zaopatruję ja korzystam ze sprawdzonych salonów z dobrymi włosami unikam nor z taką lipą jaką ty oferujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmil
Witam, bardzo pilnie poszukuje kontaktu do fryzjerki Pani Malgosi ( Pani w srednim wieku, niska, trochę grubsza, bardzo, ale to bardzo sympatyczna) z Salonu Fryzjerskiego przy ul. Puławskiej 34 (taki niepozorny salonik). Wiem że Pani Malgosia była w wakacje w szpitalu, potem powiedzieli, że już jej tam nie będzie) SZukam jej bo to co robiła z moimi włosami było boskie. Info proszę na emaila majmil@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punktita
SZUKAM p. Magdy szczuplej wysokiej krotko obstrzyzonej. pracowala kiedys w Nefretete, teraz tez tam pracuje jakas magda,ale pulchna pani - TO NIE TA!!! GDZIE JEST TAMTA??? PILNIE potrzebuje namiarow do niej! To byl najlpesza na swiecie fryzjerka! KTO WIE, NIECH DA JAKIES NAMIARY na nia. Bede b. wdzieczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana82
mały salonik na tarchominie Ceramiczna 18 (duży blok chyba jw construkcjion) salon wsuwka pani Sylwia wymiata od ponad roku cała moja rodzina i już większość znajomych tylko do niej chodzi... pozdrawiam (ona o sobie może mówić że jest fryzjerem) ciężko o takiego specjalistę dlatego trzeba sie do niej zapisywać i chwilkę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal szukam Pani Agaty, ktora pracowała na Targówku w salonie Olivia... Tylko ONA potrafiła mnie tak ostrzyc... !!! PROSZE O KONTAKT ... !!! PLISSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaa88a
Hej. Polecam wam świetnego fryzjera na Ursynowie w Art Hair Studio. Pan Kuba jest świetny, ma genialne pomysły i niezmierny talent! Po wyjściu z tego salonu moje włosy wyglądają znakomicie :) aż chce sie zyc!! Podaje wam adres: Art Hair Studio Fryzur Wąwozowa 23 lok 3 02-796 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellina
Wybralam sie ostatnio do 'slawnej' fryzjerki Pani Magdaleny Jakubowskiej i niestety, ale wyszlam zawiedziona! Mialam mieszane uczucia juz po wejsciu do salonu, gdyz wystroj pozostawial wiele do zyczenia- przydaloby sie to miejsce troche odrestaurowac. Nikogo tam nie bylo, ale to mozna wytlumaczyc tym, ze moze Klientki byly umawiane na konkretna godzine, wiec pustka w salonie o niczym jeszcze nie swiadczy. Kolejna sprawa, chyba odzywka nie jest najlepszej jakosci, gdyz po jej splukaniu Pani Magda miala trudnosci z rozczesaniem moich wlosow. Nie jest to moj pierwszy fryzjer, wiec mam porownanie, a sama tez stosuje jakiej srodki i wiem, ze po dobrej odzywce z rozczesaniem wlosow nie bedzie problemow. Strzyzenie jako takie, ale sama stylizacja, to wielka porazka! Pierwszy podstawowy blad jaki PAni Magda popelnila, to przed przystapieniem do modelowania przydaloby sie wlosy podsuszyc, gdyz to ulatwi modelowanie wlosow! Jak mozna ukladac wlosy zupelnie mokre?!?!?! Przeciez to bedzie trwalo wieki!!! Po drugie, przydaloby sie zapytac Klientke, na ktora strone sie ciesze, gdzie ma byc przedzialek. Pwoeidzialam sama, bo Pani Magada byla zajeta rozmowa ze swoja znajoma. Po skonczeniu suszenia ogolnie mialam szope na glowie, pare ruchow palcami, po czym przedzialek znalazl sie po drugiej stronie, a wspominalam wczesniej, gdzie ma byc. No i zupelne zalamanie przyszlo po lakierze do wlosow! Mialam wlosy jak druty. Mama moja po dotknieciu wlosow zapytala czemu one sa takie sztywne?! Jak sie pryska wlosy super mocnym lakierem i w miedzyczasie rozmwia z kolezanka obok, a nie skupia na tym na czym powinno, to czego sie tutaj spodziewac?!?! Kopuly na glowie oczywiscie!! Podziekowalam oczywiscie, ale jak szlam uiscic oplate za usluge w wysokosci 100zl, to nawet nie patrzylam Pani Magdzie w oczy, gdyz nie miescilo mi sie w glowie jak osoba w przeszlosci wykladajaca w szkole Dziewulskich moze popelniac takie razace bledy! Uslyszalam tylko od Pani Magdy, ze nastepnym razem jak bede chciala sie umowic na wizyte, to nalezy zrobic to z duzym wyprzedzeniem, bo sa duze kolejki. Juz nie oswiecalam mojej rozmowczyni, ze zapisalam sie tydzien temu, a to chyba nie jest odlegly termin. Podsumowujac moje wrazenia z wizyty w salonie Pani Magdaleny Jakubowskiej, stwierdzam, ze to bylo wyrzucenie pieniedzy w bloto. Sama jestem sobie winna, bo na forach wiekszosc bylo zlych opinii na temat tej Pani. Myslalam jednak, ze to ktos z konkurencji stara sie oczernic prace Pani Magdy. Jednak juz wiem, ze to nie byly informacje wyssane z palca. Odradzam stanowczo, tym ktorym zalezy na bardzo dobrze wykonanej usludze! Pisze to na podstawie swoich doswiadczen wyniesionych z tego salonu. Co do samej osoby Pani Magdy, to nie chce jej odbierac pasji do wykonywania zawodu, bo zapewne ja ma, ale musi troche jeszcze nad tym popracowac! Pozdrawiam i zycze powodzenia! Izabellina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluesun
Witajcie. W poniedziałek wybieram się do Jaga Hupało & Tomas Wolff Hair Design przy ul. Burakowskiej 5/7 (a dokładnie do pani Asi). Dam znać, jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafomaniaczka
Zapewne bedziesz miała grzywke bo to jest stała stylizcja tej "pani". wiem bo byłam pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×