Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość mueni
ja również polecam salon na 38 piętrze w Intraco i Franka, który fantastycznie strzyże krótkie włosy, a i kolory dobiera świetnie!! możecie zajrzeć na stronę: http://www.franek.hurny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punktita
PLIZZZZZ... NIE ZNACIE p.MAGDY z NEFRETETE? wysokiej ladnej blondynki krotka obcietej z NEFRETETE na ul.Zytniej na WOLI??? TO BYLA NAJLEPSZA FRYZJERKA W MOIM ZYCIU!!! z nikogo nie bylam tak zadowolona!!! GDZIE ONA TERAZ PRACUJE?? DAJCIE NAMIARY..bo wlosy mam coraz gorsze..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido69a
to sie ogol na łyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21212121211
Witajcie !!!!!!!!! Ja polecam fryzjerkę Jolę pracuje w Malayka Beauty Center w Warszawie -ul. Grzybowska 63 pasaż hotelu Hilton Ceny normalne do przeżycia ,dostaje się rabaty a są MEGA efekty Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia885
Hej, Ja mam świetnego fryzera pana Piotra, jest świetny w krótkich fryzurach i w kolorze. Pracuje w salonie przy ul. Puławskiej 233. Miałam wiele przejść z fryzjerami a on bez stresu pomógł mi wyjść z mojej paskudnej fryzury i zadbał o pielęgnacje moich włosów bo używam dużo prostownicy i troszeczkę się zniszczyły. Zawsze przy ferbie kładzie mi specjalną maseczkę na włosy i potem od razu widać efekt! Jeżeli chodzi o ceny to są dość przystępne jak na takie profesjonalne salony, ja za farbę włosy za ucho, strzyżenie, modelowanie i pielegnacje płace 170zł. Bardzo Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shasA;FS
Siemanko :-) Też byłam u Joli w Malayce na Grzybowskiej. Jestem strasznie zadowolona -super dobiera kolor a w strzyżeniu jest perfekcyjna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Franka Hurnego. Jest bardzo pomysłowy i kreatywny. Zna się na strzyżeniu i farbowaniu. Zawsze byłam zadowolona z jego usług:) Nie jest za drogi, ale ścina profesjonalnie. Pracuje w salonie fryzjerskim w Intraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyżenie damskie do 110zł:) a męskie do 80:) wszystko zależy od długości:) uważam, że to nie jest wysoka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja BARDZO polecam "Salonik Urody" na ul. Myśliborska 98 F a dokładnie PAnią Basię. Ceny w salonie są bezkonkurencyjne, naprawdę tanio a w poniedziałki 20%taniej. Polecam!!! Warto się tam przejechać. JA mieszkam na Bemowie ale 40 min. i jestem w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak :) Również słyszałam, że salon Berendowicz&Kublin jest godny polecenia. A co ważne, jest w centrum i to może wielu osobom pasować ;) Mają też w ofercie przedłużanie włosów, które ostatnio bardzo mnie kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście berendowicz&kublin to dobre miejsce. Mają świetną ekipę fryzjerów. Są bardzo mili i profesjonalni. Bardzo dobrze ścinają i robią rewelacyjne zabiegi pielęgnacyjne na włosy. naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScenaUrody
Zapraszamy do skorzystania z 30 % kuponu promocyjnego do wykorzystania w salonie Urody Scena, na ul. Połczyńskiej 121/125 kupon pojawi sie : W najbliższym piątkowym wydaniu Expresu Wieczornego zniżka 30 % http://www.scenaurody.eu oraz jest do wydrukowania po adresem: http://img690.imageshack.us/i/kuponznizkowypoprkopia.jpg/ Moi Drodzy, drukujcie, wycinajcie,przybywajcie, czekamy na Was !!! niebawem ruszamy z kartami klienta, obserwujcie nasz profil, do zobaczenia na Scenie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIS1509
Ja polecam Fabrykę Marzeń na ul.Szucha8,dziewczyny to prawdziwe profesjonalistki,trafiłam tam z żołtkiem i okropną fryzurą ze schodami(chciałam zaoszczędzić,poszłam byle gdzie:( ) teraz mam piękny beżowy blond a włosy układaja się bez układania:) Dodatkowy plus za klimat,wystrój , wyjątkową dbałość o klienta(nie było pytania -jak strzyżemy-tylko propozycja co będzie dla mnie korzystne jaka fryzura i kolor) oraz super kosmetyki.Za tydzień umówiłam się na keratynę! będę WIERNĄ KLIENTKĄ FABRYKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona2365
Doris,właśnie znalazłam Fabrykę marzeń na szerloku,ładnie się prezentuje,inaczej niż wszystkie salony.Skoro polecasz,zadzwoniłam i umówiłam się na 9 marca,chciałam na dzien kobiet 8,ale niestety salon będzie nieczynny z powodu wyjazdu fryzjerów na jakieś szkolenie za granicą:(trochę to dziwne,że nikt nie będzie przyjmował,ale trudno,poczekam.....Dziewczyny,po wizycie na pewno zdam relację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio koleżanka poleciała mi p.Sylwię z salonu fryzjeskiego EUPHORIA na Pradze ul Darwina 15 i powiem wam że jestem zachwycona. Miła atmosfera, obsługa a to co wyczyniają na głowie po prostu rewelacja! Miałam bardzo porowate zniszczone włosy rozjaśnianiem a teraz są zdrowe i błyszczące a fryzura którą dobrała mi pani Sylwia pasuje do mnie idealnie. Mają świetne produkty które natychmiastowo regenerują nawet najbardziej zniszczone włosy. Bardzo często można tam spotkać wielu posłów takich jak (R.Kalisz, A.Lepper itp) więc musi to o czymś świadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno Baska znajdzie
Kati a jak ceny? Pytam bo to blisko mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcennachwila1979
Iza Szwarc www.izaszwarc.com ----------------------------------------------------------------------- aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona2365
Witam,jestem już po wizycie w Fabryce Marzeń.Trafiłam do pani Beaty i jestem zachwycona:)warto było poczekać polecam w 100%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODOBNO BASKA ZNAJDZIE słuchaj ceny nie są wysokie ale też adekwatne do marki na jakiej pracują czyli WELLI. Naprawdę byłam już u wielu fryzjerów ale z tych dziewczyn jestem zadowolona najbardziej. Poprawiają kondycję włosa niesamowicie i nie zależy im by tylko jak w innych salonach położyć farbę i wziąć 200 zł tylko skupiają sie na zregenerowaniu włosów.A swoją drogą robią najpiękniejsze bajejaże SPRÓBUJCIE NAPRAWDE NIE POŻAŁUJECIE !!!! Daje swoło ze wyjdziecie zachwycone, bo oni balejażowi nadają odcień aby nie był taki pospolity. (odcień w zależności jaki klientka zeche) Moje włosy są teraz zdrowe i lśniące a ponadto rosną mi jak szalone. Mają też zabieg przedłużania rzęs za 180 zł. metodą 1:1 !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Wilanów
Doskonała stylistka od roku dba o moje włosy.Poleciłam ją również moim przyjaciółkom bo nie dawały spokoju kto tak zmienił mój image.Fantastyczna kolorystka i rewelacyjnie strzyże.Przyjmuje w Wilanowie w Klinice Urody przy Kostki Potockiego róg Vogla.Doskonałe opinie na forum wilanowskim potwierdzi,że jest to osoba wyjątkowa i skromna.POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olipe
A czy ktoś ma do polecenia jakiegoś fryzjera na Bródnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACHWYCONA
POLECAM p.ANIĘ z Fabryki Marzeń na Szucha8,jest rewelacyjna.Zdobyła 1 miejsce w mistrzostwach Polski we fryzjerstwie,więc więcej nie muszę chyba pisac.Zrobiła mi drastyczną metamorfozę,wszyscy znajomi mówią,że super,a ja czuję się fantastycznie!Jedyny minus to to,że bardzo ciężko tam trafić,żadnego szyldu,reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia236
Polecam wszystkim salon fryzjerski "Oliwia", przy ul. Bartniczej 4 na Targówku. Pracuje tam pan Artur, który znakomicie wykonuje strzyżenia męskie. Jest to opinia bardzo wymagającego mojego męża, który do tej pory zmienił kilkanaście salonów fryzjerskich w poszukiwaniu fryzjera kreatywnego i perfekcyjnego. Takim fryzjerem właśnie jest pan ARTUR. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senega
Ja natomiast szukam odważnego fryzjera tzn. jestem chora i chodzę w perukach (naturalny wlos). Dlaczego odważnego? Bo większość fryzjerów boi się peruk jak diabeł święconej wody. Mój apel jeśli ktoś zna dobrego,odważnego fryzjera (chodzi mi o cięcie) który podejdzie do tematu jak człowiek i potraktuje mnie jak kobietę a nie aliena to byłabym wdzięczna za namiary. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SENGA Jedz na Pragę ul.Darwina 15 tam dziewczyny obetną Ci perukę. Przemiłe fryzjerki zawsze służą pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresjaaaaaaaaa
cześć dziewczyny, ja mam taki problem, że strasznie mi włosy wypadły w okolicach przedziałka po leku, który biorę już kilka lat... jestem strasznie zdołowana i ogromnie wpływa to na moją samoocenę. zawsze lubiłam dłuższe włosy (i kiedyś miałam bardzo dobre, grube włosy a teraz... szkoda gadać), ale zdaję sobie sprawę, że nie mogę sobie pozwolić teraz na długie włosy. miałam "boba" przez jakiś czas, ale średnio mi on odpowiada. do tego dochodzi problem okrągłej twarzy. na prawdę nie wiem co ze sobą zrobić. gdybym wiedziała, że ktoś na prawdę zna się na tej robocie, to byłabym gotowa zapłacić nawet wyższą cenę, oby tylko ktoś mi dobrał fajną fryzurę, bo jednak to nie jest zwykły przypadek. dobrze by było, gdyby te przerzedzenia były jak najmniej widoczne. wiecie kto mi może pomóc? :(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_88
@ depresjaaaaaaaaa mogę Ci polecić studio A&A na Ursynowie (ul. Surowieckiego 2), miałam wcześniej dready i kiedy ostatnio mi się znudziły postanowiłam je rozplątać bo nie wyobrażałam sobie siebie w krótkich włosach, to był koszmar, wyrwałam chyba połowę włosów, wyglądałam strasznie, znajoma poleciła mi to studio i tam mnie doprowadzili do porządku aż byłam zaskoczona że to możliwe ;) zabuliłam wtedy chyba 90zł ale naprawdę było warto, teraz trafiłam na promocję "49 zł zamiast 170 zł za strzyżenie z modelowaniem i maską oraz 25% zniżki na koloryzację lub balejaż" na groupon, naprawdę warto skorzystać, tu masz linka jakbyś chciała się zarejestrować jeśli jeszcze nie jesteś: http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/aa-warszawa/319737/.Tsrdm0 widzę że dużo osób sie już skusiło, oferta jest ważna 35h od teraz, ja już sobie kupiłam i polecam bo jest teraz dużo taniej niż ja dałam za samo strzyżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×