Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość bluesun
Jestem zadowolona z fryzury (wcześniej miałam bardzo długie włosy, ścięłam na wariację boba), ale myslę, że taką samą fryzurkę można uzyskać za o wiele mniejsze pieniądze... Fajna "odskocznia" na jeden raz, drugi raz 300zł za ścięcie bym nie dała. PS Nie mam grzywki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynakostrzewa2008
hmm a ja ostatnio byłam w salonie Lejdis i jestem bardzo zadowolona :D Mam super trwałą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie dobrego fryzjera w Warszawie polecam stronę www.naszauroda.pl/Fryzjer/Warszawa/ Znajdziecie tam wielu sprawdzonych i poleconych fryzjerów, którzy dobiorą odpowiednia dla ciebie fryzurę i kolor. www.naszauroda.pl/Fryzjer/Warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkkka
Ja osobiście w 100% mogę polecić Wojtka z HairXtend.pl salon w samym centrum wawy i mistrz Wojtek :))) Do Wojtka przyszłam w okropnym żółtym kolorze a on zrobił mi piękna platynę i bez rozjaśniacza jest mistrzem i dlatego polecam go wszystkim. W dodatku jest młody i zawsze uśmiechnięty :))) w porównaniu do reszty załogi w tym salonie wiec jak chcecie dobry kolor i obcięcie wybierzcie sie do Wojtka :)))) ja go mam w znajomych na Fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak bedziesz latała po
wszystkich wątkach ze swoją tandetną reklamą salonu? Te wasze reklamy zaczynają być wkurzające! widać brakuje wam klientów skoro zaśmiecacie każdy wątek ! w rankingu kafeteriuszek macie najgorsze jakościowo włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynakostrzewa2008
Jak ktoś się pyta, żeby polecić - to polecam ten salon, którym moim zdaniem jest dobry. Zwłaszcza, że mają -50% - mnie to zainteresowało, Ciebie nie musi. I nie jest to mój salon - akurat tak wyszło, że z wykształcenia jestem księgową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynakostrzewa2008
Jak ktoś się pyta, żeby polecić - to polecam ten salon, którym moim zdaniem jest dobry. Zwłaszcza, że mają -50% - mnie to zainteresowało, Ciebie nie musi. I nie jest to mój salon - akurat tak wyszło, że z wykształcenia jestem księgową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuratnie to nie bylo
TO CIEBIE TYLKO DO HAIREXTENDENT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula2902
Naprawdę szczerze mocno polecam Fabrykę Urody na Świętokrzyskiej, mam blisko i stąd ich odkryłam ale to było zrządzenie losu! Fryzjerki i stylistki są naprawdę niesamowite, co potrafią zrobić z włosami :) przed imprezą czy po prostu na codzień.. polecam! http://www.fabrykaurody.com/ Pozdrawiam, Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machał_michał
z warszawki to tylko salon denique polecam, profesjonaliści w rozsądnej cenie a do tego przemiła atmosfera ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka1972
A ja byłam już 3 raz w Modern Look w Legionowie i 3 raz jestem bardzo zadowolona a teraz dowiedziałam się , że mają nawet sklep z kosmetykami. Polecam wam ten salon i P. Kamile. wszystko o nich jest tu www.salonmodernlook.pl a sklep to www.kosmetykiartego.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ,,agnesples" ze str 6 80 za męskie strzyżenie to malo? ludzie w tym samym budynku na parterze zmienił się personel w salonie Nathalii sprawdziłem!!!! polecam pani Magda to w pełni profesjonalna stylistka i miła kobieta. Za męskie cięcie dałem 40zł!!!!!!!! Ale widocznie niektórzy lubią przepłacać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 86
Witam Czy może mi ktoś pomuc? Szukam najleprzego salonu fryzjerskiego na Mokotowie.Pozdrawiem sedecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla klientka
NIE polecam Happy Days w Wola Parku!!! Obsługa się pogorszyła!!! Kobita spiepszyła mi kolor, po czym ściagała go czyli zniszczyła włosy!!! W ogóle nie powinnam za tę śmieszną usługę- pomyłkę zapłacić!!! Tyllko zniszczyła mi włosy! Szanujący się salon powinien w ramach rekompensaty dac mi gratisowo zabieg regeneracji włosów!!!! Ten salon to jakaś masakra!!!! Byłam tam ostatni raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Popieram wypowiedź powyżej. Rzeczywiście jakość się obniżyła, spora rotacja. Kiedyś pracowała tam świetna fryzjerka p. Justyna. Odeszła, ale nie udało mi się jej namierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Salon z Pasją
ul. Kochanowskiego jest wart polecenia? Czy któraś z Was była tam i może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakt
FryzFotka to innowacyjne rozwiązanie na naszym rynku! Sylwia - profesjonalna stylistka fryzur - ma moc! Słucha każdego Klienta, pracuje na najlepszych kosmetykach a do tego jest BARDZO SYMPATYCZNA! Jej rady są szczere, płyną z serca a nie z chęci zysku! Do tego bardzo przytulny salon, wystrój - super! Ceny - DLA KAŻDEGO, rozsądne podejście do Klienta! Korzystamy z usług salonu już od jakiegoś czasu, całą rodziną, polecam wszystkim! Mój synek miał traumę przed i w czasie każdej wizyty u fryzjera. Pani Sylwia ma podejście do dzieci i po chwili stresu są uśmiechnięte i zadowolone - Ona czyni cuda !!! A do tego współpracuje z Kasią, świetnym, profesjonalnym fotografem! Zaprosiliśmy Panią Kasię na nasz ślub - mam piękną pamiątkę. Dziękujemy :) Od tej chwili jest z nami w ważnych momentach (narodziny synka, sesje w parku itd.). Dlatego POLECAM WSZYSTKIM obie Panie :) Naprawdę warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakt
FryzFotka Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 37 (pierwsze piętro, kierunek Lux-Med). 22 - 740 41 31 fryzfotka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie namiar
na dobrego fryzjera na Bemowie, może jeszcze gdzieś nie byłam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,pierwszy raz sobie kogos tak chwale jak tego fryzjera i pisze specjalnie na tym forum bo pani Monika jest naprawde dobra w tym co robi zreszta zamieszcze tutaj adres jej strony ktora mi podala podczas wizyty z ciekawosci zaglodajac zrobila na mnie wrazenie http://www.stylista-fryzur.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esgee_zadowolona
Witam, bardzo chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o naprawdę dobrym FRYZJERZE. Pan Łukasz z UnicoSTYLE. Niesamowity, bo wykonuje ten zawód z zamiłowania, robi to co lubi i ma to wyraźne odzwierciedlenie w jego pracy. Jestem tak bardzo zadowolona z jego usług, że postanowiłam odezwać się na tym forum. Odwiedzałam różnych stylistów za ciężkie pieniądze wliczając w tą listę sławną Jagę Hupało, ale to jak trafnie dobrał mi fryzurę pan Łukasz przeszło moje najśmielsze oczekiwania, on poprostu wie co robi, zrobił mi prześliczny kolor, taki jak zawsze chciałam mieć, a jakiego u żadnego fryzjera nie mogłam wyegzekwować. I to z jakim wyczuciem i stopniowo zmienił mój image, jemu nie brakuje pomysłów na nowy projekt, wydaje się , że widzi kobietę i w oka mgnieniu wie, w jakich włosach wyglądałaby najlepiej. Młody, sympatyczny, pełen entuzjazmu do swojej pracy. Naprawdę, szczerze POLECAM. Trafiłam do niego zupełnie przypadkiem i teraz dziękuję, że taki przypadek sie zdarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do esgee_zadowolona
Czy to ten salon na Woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esgee_zadowolona
tak na Woli, jest też drugi na Al. Ken, tam też czasem przyjmuje pan Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esgee_zadowolona
chyba źle napisałam nazwę - prawidłowa nazwa: Stile Unico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon Art Hai Studio Fryzur na Kabatach. Bardzo fajne, stylowe miejsce, ekipa też bardzo miła. Jeśli chodzi o moje włosy, to zajął się nimi pan Jakub Chmielewski. Muszę przyznać dziewczyny, że jest naprawdę niezły. Po długich poszukiwaniach osoby, która poradzi sobie z moim "siankiem" na głowie, on naprawdę dał radę. Włosy świetnie wyglądają, dobrze się układają mimo, że niecałe dwa miesiące temu byłam u fryzjera. Koleżanki tez były zachwycone moim nowym lookiem:D Polecam, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.kate
czy któraś zna salon Secret Of Beauty na Lwowskiej w Warszawie? mozecie polecić? fajna okazja się do nich pojawiła na http://www.mydeal.pl/warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladylady28
witam, ja również poszukuję fachowca w swojej dziedzinie :-) niestety jak dotąd nie udało mi się znaleźć wymarzonego fryzjera i po przeczytaniu opinii na tym i innych forach postanowiłam wybrać się do Degażerii na Mokotowie. Jestem zapisana na 24 września, już nie mogę się doczekać :-) Mam włosy do ramion mocno brązowe, chcę zmienić na jakiś jasny brąz, toffi takie tam, mam nadzieje że będę zadowolona.... Napiszę jakie były efekty.. Powodzenia wszystkim tym którzy poszukują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gijou
ja chodzę na bemowie do pani marzenki w denique, ma naprawdę sporą ilość stałych klientów, którzy zawsze wracają, jak ktoś jest dobry w tym co robi to i klienci przychodzą. Dla osob z okolic polecam, poza tym miło spędza się czas tam na rozmowach w trakcie czekania na efekt finalny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×