Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość goralica
EnStudio na wawrze. Polecam!!! Znalazłam ich właśnie przez to forum i bardzo jestem zadowolona z efektów :-) strzyżenie i stylizacja rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astek
Tu się nie zgadzam do końca.Jestem już stałą bywalczynią u p. Asi,która pracuje u JAGI HUPAŁO na Burakowskiej płacę tam za strzyżenie 250 zł.to nie jest mało, ale WARTO !!! To jest jedyna osoba do tej pory,która nauczyła mnie modelować włosy,dokładnie mi to pokazała i zdradziła kilka sekretów.Po tej kobiecie od razu widać,że kocha to co robi,a robi to SUUUPER. P.S ostatnio byłam świadkiem ,jak upięła dziewczynie włosy,która szła na studniówkę. TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić świetną stylistkę fryzur-to prawdziwy talent,jeszcze nikt mi nie dobrał tak świetnie koloru i fryzury,to Magda Jakubowska,ona przyjmuje na Mokotowie ,podaje stronę:www.magdajakubowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również poszukuję pani Ewy z salonu Magnolia! Jeśli ktoś ma namiary bardzo proszę o maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ania1_
Nie polecam: Pani Magdy Turbacz - salon przy Merliniego. Skorzystałam z jej usług bo były tu wystawione pozytywne opinie.Nieststy nie jestem zadwolona z poniższych powodów 1) źle pofarbowane włosy- następnego dnia w świetle dziennym widać było "prześwity" koloru pod spodem 2) z przodu ucięte włosy -kosmyki- które nijak sie nie układają i brzydko wyglądają. Nadal szukam dobrego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge z całą pewnością polecić salon na warszawiance przy merliniego 4. pracuje tam lukasz u ktorego scinała się moja koleżanka i po jej namowach tez sie wybrałam i jestem bardzo zadowolona. nie miałam jakies drastycznej zmiany bo zapuszczam wlosy i w końcu fryzjer poddciął mi tyko końcówki !! a nie jak bywało wcześniej skrócił wlosy o dobre kilka centymetrów. Jestem też zadowolona z koloru włosy sa lśniące i dobrze sie układają. z racji tego ze byłam tam juz moja koleżanka dostałam rabat :) ceny moze i nie należą do najniższych ale uważam że warto zaufac lukaszowi. Dodatkowo jest to bardzo przyjemne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roorq
wedlug mnie najlepsi fryzjerzy teraz sa w Denique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22STUDIO22
TYLKO NIE 22STUDIO22 NOWY SALON ALE POPROSTU MASAKRA MOZE I FRYZJERKA ZNA SIE NA RZECZY DUZO PYTA PODPOWIADA ALE CO Z TEGO JAK KOLOR WYSZEDL STRASZNIE MIAL BYC BALEJAZ BLOND A WYSZLO JAKIES ŻÓŁTE SIANO NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzaszzz
Spójrzcie sobie na www.topfryzjer.pl znalazłam dzięki nim salon etien vouthier na kabatach i jestem bardzo zdowolona, polecam pana Artura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję fryzjera
Poszukuję dobrego fryzjera ktory potrafi zrobić fajną fryzurę z wlosów dlugich cienkich i delikatnych 250 zł za strzyzenie jest grubą przesadą wiec chciałabym aby to był salon z rozsądnymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkka81
Jakie macie opinie na temat salonu Filipa Galasa? Nie wiem czy zapisać się do niego czy do instytutu kerastase La Belle? jakie macie doświadczenia z tymi salonami? chce zrobić platynowy blond...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooka
Bardzo dobry fryzjer jest w Denique w Arkadii, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńka22
Szukałam dobrego fryzjera bardzo długo i znalazłam go na ulicy Foksal 10 w STUDIO ART VISAG. Przeszłam całą metamorfoze włącznie z makijażem i analizą kolorystyczną. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzi85
Naprawdę polecam atelier Magdy Jakubowskiej, jestem jej klientką od 10 lat. Zawsze wychodzę od niej zadowolona, nawet gdy kolor zmieniałyśmy z blondu na ciemny brąz, czy z włosów do pasa obciełyśmy do ucha. Mam do Niej zaufanie. Teraz wprowadziła nowy zabieg odbudowujący włosy(prostujący)- to był strzał w 10 dla moich zniszczonych farbowaniem włosów podaję stronę gdzie można przeczytać o nim(www.global-keratin.pl) oraz stronę Magdy- www.magdajakubowska.pl polecam - jakość i styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa61
Witam. Zuzi85 - ile kosztuje taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela999
Ja od lat chodzę do MONTOWNI FRYZUR ul.Żelazna 28/30,pani Beata,Iwona i Danuta są rewelacyjne!!!Każda wyczarowała mi na głowie coś innego i z każdej fryzury byłam NAPRAWDĘ bardzo zadowolona.POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabek
Nie wiem czy Galas jest ok, bo nie testowałam, byłam raz w instytucie La Belle i mogę polecić. Mają Rytuały Kerastase, osobny spokojny pokój przenzaczny do wykonywania Rytualu, przyjemne wnetzre i stylistki. Cena za obciecie wlosow do 120zl wiec jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ZUZI85- to, że na kazdym forum(czasami po kilka razy) zamieszczasz tą samą opinie na temat p.Magdaleny Jakubowskiej , to nie jest dobry sposob na reklamę, bo sztucznie wygladaja takie kopiowane wpisy.. Bynajmniej dla mnie nie jest to szczera opinia, tylko forma reklamy. PS. Nie wątpie, że pani Magdalena nie jest dobra fryzjerką/stylistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może któraś z Was skorzysta:) Ja byłam w salonie hairsilk i POLECAM:) Już 10,11 kwietnia fryzjerzy z salonu HAIRSILK będą wykonywać stylizacje według najnowszych trendów mody fryzjerskiej Paryż, Londyn, Nowy Jork, Sidney, Tokio. Specjalnie na Targi salon wprowadza cennik promocyjny (czyli 50% obniżkę cenową) obowiązujący tylko w dniach 10,11 kwietnia 2010. Dla osób, które w podczas targów skorzystają z usług salonu Hair Silk firma przygotowała konkurs, a w nim do wygrania zestawy kosmetyków oraz pakiety na koloryzację. 10 kwietnia o godz. 10.50 fryzjerzy i wizażyści z firmy Hair Silk zrobią wspaniały pokaz na scenie głównej. Szczegóły na www.feminaexpo.pl pod logo hairsilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rulietka
W dniu 15 maja 2008 r. zamieściłam na forum internetowym kafeteria na portalu tlen obraźliwe informacje dotyczące postępowania pana Pawła Tolaka i prowadzonej przez niego działalności usługowej w salonie fryzjerskim przy ulicy Grójeckiej 74 w Warszawie za co przepraszam. R.Jaczewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiamysia
a ja polecam salon zostań motylem na Kabatach . pracuje tam Damian świetny stylista i profesjonalista. Moje włosy mają piękny kolor i są naprawde dobrze ścięte, świetnie się układają. polecam ja jestem bardzo zadsowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaccxa
dobry fryzjer w warszawie? Denique jest przeciez najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco jumbo coco jumbo
Doskonały Fryzjer jest na Nugat 7 na Ursynowie, dopiero co otwarty - super młode fryzjerki, ceny bardzo przystępne - no i co najważniejsze: pełny profesjonalizm :) Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam salon na Bemowie przy ul.Morcinka 14 b( są tam takie duze napisy SOLARIUM i Fryzjer na rozowym tle:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszunkaka
Arkadia, Denique - az dziwne ze jeszcze pytacie, tam maja najlepszych fryzjerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokatta
Witam! Równiież poszukuję dobrego fryzjera, zwłaszcza jeśli chodzi o pasemka i farbowanie. Ostatnio ktoś polecił mi Piotra hulla, który salon gdzieś na ul. Wilczej w Wawie. czy ktoś może coś o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×