Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość monika 37
godny polecenia jest fryzjer na mokotowie Exclusive. Bylam tam juz 3 raz i za kazdym razem jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co_za_historia??
luska.luska współczuję naprawdę. Nie ma nic gorszego niż fryzjer debil, przepraszam za wyrażanie ale to jest jakaś kpina. wiesz co historia dramatyczna, ale powiedz ty mi co z Twoimi włosami tzn, o ich długości bo pisałaś o tym, że ten fryzjer strasznie ci je wyciął. wiem jak się skończyła historia z kolorem, uratowały go cudowne panie z salonu z biedronki, nie przedłużyły ci włosów przy okzaji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska.luska, Twoja opowieść jest jak najbardziej przestrogą, żeby nie chodzić do niesprawdzonych fryzjerów. według mnie najlepsi specjaliści pracują w salonie Berendowicz&Kublin, zawsze doradzą jaka fryzura będzie najlepiej pasować, poczęstują dobrą kawą i porozmawiają. I dlatego właśnie chodzenie do tego salonu to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Visine: HM.. ten fryzjer o którym wcześniej pisałam to nie jest do końca taki zwykły fryzjer, jest to szkoleniowiec który prowadził szkolenia we włoszech i na białorusi, zresztą na forum chyba jakaś dziewczyna nawet podawała stronę białoruską na której jest jego zdjęcie na scenie. On naprawdę zna się na tym co robi .Ma on taki olejek do regenerowania włosów - argan czy jakoś tak . Na początku myślałam że to kolejny bajer fryzjerski ,ale ostatnio oglądałam martynę wojciechowską w tym jej programie "na krańcu świata" i tam mówili o tym olejku :) Spróbuj , naprawdę warto. Ten fryzjer nazywa się Robert Izdebski , ul.Białołęcka 166c tel (22) 226 22 40 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa17
Możecie mi napisać przy jakiej ul jest ten fryzjer na Białołęce?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa17
???i czy to drogi fryzjer? Ile np bierze za strzyżenie i pasemka?Szukam dobrego fryzjera od kilku lat,jestem zrozpaczona bo wiecznie coś jest nie tak.Teraz już dosłownie boje się gdziekolwiek pójść,bo albo mam schody na włosach ,albo kolor z którym wstyd się pokazać.2 lata temu trafiłam do dobrego fryzjera,ale w Łodzi.Więc raz ,ze daleko,a dwa był bardzo drogi,ale i kolor i fryzura trzymały sie bardzo długo.Włosy układały się rewelacyjnie bez niczego.Teraz szukam kogoś tu w Warszawie i ten P.Robert Izdebski brzmi w waszych opiniach przekonująco .Tylko jak z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):) Ewcia
Tylko hair by Korzeniowska na ul hoża 1lok1. Plac trzech krzyzy! to jest mistrzyni świata- nazywa sie maria korzeniowska:) tylko tam!! i nigdzie indziej!! Ona ma rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminiaB
www.dea-atelier.pl Ich adres tam masz tez nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do monalisa 17 : ten fryzjer p. Robert pracuje w salonie na ul. Białołęckiej 166 c, to jest taki zielonkawy budynek wolno stojący , na dole mieści się pizzeria a na piętrze salon fryzjerski, to jest róg ulicy Białołęckiej i ul.Wielkiego Dębu . Ten salon mieści się nie na tarchominie ,bo na początku tam go szukałam :) tylko na zielonej białołęce bardzo blisko ronda na trasie toruńskiej(przy basenie polonez, restauracja pizza hut) ,zadzwoń do salonu to Cię dokładnie pokierują. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja rowniez poszukuję ... Pani Agaty, ktora pracowała na targówku w Warszawie.. dokładnie przy ul. bartniczej..?? Może dzieki Wam.. uda mi się Ją odnalęźć... swietnie obcinała proste włosy... SUPER>>!!! Może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja bardzo polecam salon Artderma Medical SPA w Markach tuż obok ul. Głębockiej i ulicy Lewandów. Pracuje tam swietna fryzjerka i stylistka. NIe cierpie chodzić do fryzjera , który wypytuje sie co ja chce i czeka aż sama wymyślę całokształt fryzury. Agnieszka świetnie doradziła w kwestii fryzury i namówiła mnie na delikatną zmianę koloru. Powiem szczerze , że nawet nie pomysłałam wczesniej, ze taka zmiana mogłaby mi się tak spodobać. jest poprostu super. czuje się jak nowo narodzona w nowej stylizacji i odjelo mi to kilka lat. ostatnio zaprowadzilam tam moją mamę, korej tez zaproponowała zmiane. co prawda grzeczniej i bez szaleństwa, ale wideać że dziewczyna ma wyczucie do różnych klientów. podam adres strony - www.artderma.pl - tu znajdziecie dokladny adres i mapke. nr tel to 22 242 59 42 - naprawde polecam. stala klientka. maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zujassk
faktycznie Denique dobre, bylam dzisiaj, nie rozpisuje sie bo nie mam czasu ale olecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze ! tez bywasz W Artdermie w Markach ?! to moze sie kiedys poznamy. - To prawda. Ja tez polecam to miejsce. Agnieszka jest swietna, ma wyczucie dziewczyna i wie co robi. od kilku miesiecy tez sie u nich czesze. Artderma ? - Polecam ! natalka (białołęka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady:-)
Chciałam zareklamować świetny zabieg prostowania włosów. nazywa się Keratynowe prostowanie włosów, robiła mi je pani Wiola z salonu na bartoszewicza. włosy idealnie proste przez co najmniej 4 miesiące. zabieg podobno zupełnie naturalny( keratyna jest naturalnym budulcem włosa, tak mówiła mi fryzjerka), nie niszczy włosów a nawet nawilża i regeneruje uszkodzoną strukturę. kosztuje sporo, ale warto wydać taką sumę, mam spokój na bardzo długo no i ta zaoszczędzona godzina co rano, którą poświęcam na sen a nie wyciąganie włosów na szczotkę, i prostowanie prostownicą:-). zabieg robiłam jakieś 11 tygodni temu a moje włosy są nadal idealnie gładkie i proste. na pewno będę go powtarzać jeszcze wiele razy. numer do fryzjerki wioli 667271831.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punktita
SZUKAM p. Magdy z salonu Nefretete ul. Zytnia! LUDZIE pomozcie,ta kobieta byla cudowana, tchnela zycie w moje wlosy! GDZIE JEJ TERAZ SZUKAC? Gdzie teraz pracuje? Macie na niej namiary? JA CHCE TYLKO do niej chodzic!!! Juz nie pracuje w Nefretete i niestety nikt nie poda mi tam do niej tel. :( :( :( PLIZZZZZZZ... pomozcie...to byla REWELACYJNA fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika77_
p. Dominika z Kliniki Urody w Wilanowie. Fenomenalna fryzjerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nikt nie zna Pani Agaty... ??? rewelacyjna fryzjerka... szkoda, ze tak krótko pracowała i nie zostawiła żadnych namiarów na siebie... SZUKAM NADAL PANI AGATY, Pracowała na Targówku w Warszawie, w salonie Oliwia... - przy ul. Bartnicza 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninanina674
ja to chodzę do do fryzjerek w spa cece, jakieś pół roku temu się przestawiłam i teraz tam zawsze. Bardzo fajne dziewczyny i zawsze wychodzę zadowolona chociaż a nie tak jak często w domu poprawiałam po innych fryzjerach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darylla
polecam Wszystkim salon fryzjerski Bagatela przy ul. Bagatela 10. Poszłam do salonu na farbowanie odrostów a przy okazji styliści polecili mi zmianę fryzury :) dzięki nim moje włosy świetnie się układają a co najważniejsze z nową fryzurą czuję się świetni i nie jestem już zwykłą szarą kobietą. Polecam wam gorąco :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim salon fryzjerski Bagatela przy ul. Bagatela 10, wybrałam się zafarbować odrosty ale po rozmowie ze stylistami postanowiłam również ściąć włosy co było strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim wyglądam naprawdę super i co najważniejsze czuje się świetnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed świętami odkryłam na Pradze Studio Urody gdzie ekipa w sposób profesjonalny mną się zajęła. Pani fryzjerka zaproponowała mi zmianę koloru oraz bardzo fajną fryzurkę. Wreszcie trafiłam na super panią, która nie boi się wyzwań, dlatego polecam wam ten salon a sama jutro go odwiedzę. Jeszcze dodam,że można zrobić sobie pazurki i kosmetykę. Podaję adres i naprawdę Polecam. Międzyborska 60/62 tel.224996070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie zachęcam do odwiedzenia: Studio Urody Alexander 04-024 Warszawa ul.Międzyborska 60/62 Tel.22 499-60-70 Godz.otwarcia pon Pt. 9-20 Sobota 8-15 Zakres Usług: FRYZJERSTWO DAMSKIE I MĘSKIE -Strzyżenie - Koloryzacja - Baleyage - Cover - Refleksy - Pielęgnacja - Trwała MANICURE / PEDICURE - Manicure - Pedicure - Przedłużanie paznokci akrylem , zdobienie - Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy KOSMETYKA - Zabiegi pielęgnacyjne twarzy - peeling kawitacyjny - mikrodermabrazja - depilacja woskiem - Farbowanie brwi i rzęs (naturalna henna) MASAŻE - Klasyczny - aromaterapeutyczny - leczniczy (kręgosłupa) - zabieg pielęgnacyjny nawilżający - zabieg ujędrniający z maską czekoladową - peeling całego ciała - masaż gorącymi kamieniami MAKIJAŻ PERMANENTNY & BIOTATUAŻ - Usta - Brwi - Rzęsy - Oczy kreski - Tatuaż biologiczny MEDYCYNA ESTETYCZNA - Depilacja laserowa - Botox - Kwas hialuronowy - Mezoterapia igłowa - Peelingi medyczne - Lipoliza iniekcyjna SOLARIUM Zdjęcia jak chciałby ktoś obejrzeć podaje link niżej; http://www.facebook.com/album.php?id=100002043123064&aid=1456 lub nasza klasa http://nk.pl/#profile/38217513/gallery/album/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sprawdziłam KOK&LOK z pierwszej strony wpisów i już u nich zostanę (byłam u innej pani i było super)- POLECAM. Bora Komorowskiego 8a, 428 49 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja79207
A moze znacie dobrego fryzjera na Bielanach lub Zoliborzu?Znacie moze fryzjera,ktory robi ladne upieciaew.koki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszeliście o salonie Berendowicz&Kublin na ulicy Tamka? Niedaleko jest Park Saski, jakby ktoś nie kojarzył, ale wątpię, bo to jeden z lepszych salonów fryzjerskich w Warszawie. Warto się tam przejść, bo jakość usług jest wysoka, poza tym korzystają z doskonałych kosmetyków i zawsze mogą poradzić, jak pielęgnować włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja jednak uważam, że najlepsi styliści pracują w salonie Berendowicz&Kublin. Zawsze można tam liczyć na poradę, oraz miłą rozmowę. Znają się tam na najnowszych trendach i potrafią zrobić naprawdę bardzo dobrą fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antipop
jeśli chodzi o strzyżenie męskie to zdecydowanie polecam Franka z salonu mieszczącego się na 38 piętrze w budynku INTRACO. Strzygłem się wcześniej w wielu salonach w W-wie i mogę z całym przekonaniem polecić tego fryzjera. Przy okazji dodam, że jest to bardzo sympatyczna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmar
Ja również chcę polecić Franka z salonu w Intaco. Jest to fryzjer o jakim każdy marzy. Siadasz na fotelu i spokojnie możesz oddać się w jego ręce, wiedząc, że efekt będzie świetny. Zarówno ja, jak i mój mąż znaleźliśmy swojego fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×