Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość Maddddammme
W Warszawie przebrnęłam wielu fryzjerów, ale nigdy nie byłam tak zadowolona z usług jak po wizycie w Corte Del Sole. Uzyskałam swój piękny blond,o którym śniłam po nocach, włosy są w dobrej kondycji, a do tego nie wydałam fortuny. Plus za przemiłą Panią fryzjerkę, która dobrała mi fryzurę i pięknie wymodelowała włosy. Wrócę na pewno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaona
A ktoś robił w InHarmony konturowanie moze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Witam,
zdecydowanie NIE POLECAM salonu AUROOM na Łopuszańskiej 95 w Warszawie (znanym jako ellen.keratin.warszawa na instagramie - ).Miałam przyjemność zapisać się na zabieg keratynowego prostowania włosów i na samym zapisie się zakończyło. Pomijam już cenę, którą mi zaproponowano (oczywiście sporo wyższa niż reklamowana), bo to zależy od długości i gęstości włosów. Dzień przed wizytą salon pytał, czy potwierdzam wizytę - potwierdziłam. Umówiona byłam na godz. 17, przyjechałam przed czasem. W drzwiach dwie Panie Ukrainki poinformowały mnie, że "przecież zabieg jest odwołany, nikt Pani nie informował?" i patrzyły na mnie jak na wariatkę. Po wyjściu napisałam wiadomość do firmy z opisem sytuacji i z pytaniem, co zamierzają zrobić. Nie dostałam żadnej odpowiedzi przez ponad 48h! Moje zapytanie zostało zignorowane. Po czym zostałam bezczelnie zapytana o opinię: "Witam! Była Pani u nas na zabiegu i chciałabym zapytać czy wszystko Pani się spodobało?". Oczywiście wszystko odbywało się za pośrednictwem wiadomości prywatnych, bo firma taki kontakt preferuje. SKANDALICZNE podejście do klienta, lepiej dopłacić i skorzystać z usług innych firm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam,
zdecydowanie NIE POLECAM salonu AUROOM na Łopuszańskiej 95 w Warszawie (znanym jako ellen.keratin.warszawa na instagramie, podają ta inny adres niż w rzeczywistości..).Miałam przyjemność zapisać się na zabieg keratynowego prostowania włosów i na samym zapisie się zakończyło. Pomijam już cenę, którą mi zaproponowano (oczywiście sporo wyższa niż reklamowana), bo to zależy od długości i gęstości włosów. Dzień przed wizytą salon pytał, czy potwierdzam wizytę - potwierdziłam. Umówiona byłam na godz. 17, przyjechałam przed czasem. W drzwiach dwie Panie Ukrainki swierdziły, że "przecież zabieg jest odwołany, nikt Pani nie informował?" i patrzyły na mnie jak na wariatkę. Po wyjściu napisałam wiadomość do firmy z opisem sytuacji i z pytaniem, co zamierzają zrobić. Nie dostałam żadnej odpowiedzi przez ponad 48h! Moje zapytanie zostało zignorowane. Po czym zostałam bezczelnie zapytana o opinię: "Witam! Była Pani u nas na zabiegu i chciałabym zapytać czy wszystko Pani się spodobało?". Oczywiście wszystko odbywało się za pośrednictwem wiadomości prywatnych, bo firma taki kontakt preferuje. SKANDALICZNE podejście do klienta, lepiej dopłacić i skorzystać z usług innych firm, w tradycyjny sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina_malina

Ja bardzo polecam Panią Wiolę ze Studio Makeuphair24 na Woli. Balejaż kojarzył mi się zawsze z "czarno-białą zeberką", ale ten zaproponowany przez P. Wiolę to bardziej coś jak pasma rozjaśnione słońcem. Efekt bardzo naturalny, pięknie się wypłukuje i cenowo bardzo rozsądnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaB.

O! ja też byłam w tym Makeuphair24, tylko, że u P. Oli. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiamilk

Hej! Ja bardzo polecam P.Wiolę ze Studio Makeuphair24. Dobrałami piękny kolor, ja zawsze nosiłam czarne włosy i mam wrażenie, że wszyscy fryzjerzy do których chodziłam robili mi ten kolor żeby byłoszybko i nawet nie proponowali zmiany. Pani Wiola na pierwszej wizycie przeprowadziła ze mną dokładny "wywiad" co lubie i przede wszystkim zaproponowała mi nowy kolor. Jestem jej klientką od 3 lat i nigdy nie było żadnych gaf. Polecamz całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamamama

Magia Blondu na Gieysztora , najlepszy salon, pani Danusia bardzo pozytywna osoba, schodziłam z ciemnych włosów do blondu i zrobione to jest idealnie, uzyskany odcień lepszy niż sobie wymarzyłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiamarysia

InHarmony jest super 🙂 chodzę tam od pewnego czasu, rozjaśniali mi włosy do miodowego blondu i teraz przychodzę na poprawki, cięcie, odrosty... Czasem coś zaszaleję, ostatnio zrobiłam sombre 🙂 także mogę polecić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaksandr

Ja też polecam inharmony, dobrzy fryzjerzy, potrafią doradzić i zająć się klientem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frwerf

A znacie Miraflores? Byli z tego co kojarzę w Warszawie kiedyś, a teraz w Łomiankach. Fajny salon, fryzjerki i trycholog a to moim zdaniem super rozwiązanie, bo wiele problemów z włosami bierze się z różnych schorzeń itd, dobrze jak trycholog może spojrzeć na skórę głowy.  A tam mają specjalny sprzęt. Przedłużają też włosy laserowo, to jest super, robiłam ja i też przyjaciółka miała, super efekty:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy fryzjer

Najlepszy fryzjer na świecie Karolina Link, kiedyś do niej trafiłam, zaczepijąc na ulicy kobiete, która tak jak ja miała cienkie wlosy, ale pieknie sie jej układaly i tak zaczęła się nasza przygoda. Karolina jest dokładna i szczera.
Karolina Link 669705455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ja chodzę do InHarmony, salon jest profesjonalny a fryzjerzy mili i zawsze chętnie doradzą 🙂 Ostatnio robiłam konturowanie, bardzo fajna metoda koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka

Ja chodzę do pani Danusi z Magii Blondu. Moim zdaniem jest najlepsza. Wcześniej chodziłam do różnych fryzjerów, bywało raz lepiej, raz gorzej. Tutaj przynajmniej zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Chodzę od jakiegoś czasu do Pana Patryka Zawadzkiego. Dobre strzyżenie , a mam kręcone włosy . Świetny kolor i dobre farby, które dość długo się utrzymują. Czasami ten stylista jest dość cichy, ale nie po to się chodzi do fryzjera żeby gadać ( chociaż czasami fajnie). W każdym razie mam w końcu upragniony kolor i świetną fryzurę. Do tego zaproponował już mi zmianę na wiosnę. Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPlaczek

Widzę, że u pani Danuty w Magii Blondu głównie panie robią sobie tutaj blond. Ja akurat nie farbuję na blond, bo uwielbiam swój kolor brązowy włosów 😉 Mam takie naturalne i już. Natomiast bardzo polecam co do doboru fryzur to miejsce. Czyli np jak ktoś się wybiera na jakiś bal czy wesele. Albo po prostu na jakieś wyjście. Miła atmosfera, salon bardzo profesjonalnie urządzony. Mało jest takich fryzjerów dzisiaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od lat korzystam z usług Akademii Perfect Hair przy Świętokrzyskiej. Nie ważne do którego stylisty się zapiszę, zawsze wychodzę z ładną fryzurą, idealny farbowaniem i zadowolona przede wszystkim 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPiotr

W Magii Blondu wbrew pozorom robią koloryzacje nie tylko na blond, przejrzyj sobie ich galerię: https://www.facebook.com/danutacyboronmagiablondu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Magii Blondu miałam okazje farbowac włosy, super efekt. Wszystko odpowiednio dobra, kolor. Bardzo dobrze dobrana również fryzura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babette

Gdzie ten salon się znajduje i jak tam u nich z terminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizanna

tez polecam inharmony, znakomici i zdolni fryzjerzy. Robiłam sombre, leciutkie naturalne przejścia. Zachwycona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara
Dnia 28.02.2019 o 20:54, Gość Babette napisał:

Gdzie ten salon się znajduje i jak tam u nich z terminami?

Magia Blondu na Gieysztora 4. O terminy zapytaj lepiej przez fb, albo zadzwoń. Na pewno szybciej jest do Kingi, albo Sylwii, ale tak czy siak to zawsze praca zespołowa, pani Danusia nad wszystkim czuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjaminka

Też tam chodzę. Dopóki farbowałam włosy na ciemniejsze kolory to jakoś nie przywiązywałam wagi do salonu, bo zawsze było ok. Ale z blondem to chyba dopiero za trzecim razem trafiłam do pani Danusi Cyboroń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie sprawdź ofertę salonu In Harmony - panie tam pracujące znają się na rzeczy jak mało kto, kilka miesięcy temu za namową znajomej wybrałam się na małą metamorfozę i nie żałuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wamama

Koniecznie musisz sprawdzić fryzjera w Sekretach Piękna, bardzo dobre usługi i profesjonalni ludzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika J

Tutaj to widzę, zę niektórzy mieli mega przeboje.... Ja jak byłam np. umówiona do Magii Blondu to nigdy nie przydarzyło mi się coś takiego, ze przyjeżdżam i wizyta odwołana. Zawsze wszystko na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka

Ja chodzę do Magii Blondu regularnie co mniej wiecej 3 miesiące. Zawsze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita89

Ja też jestem zadowolona, kolor jest trwały, włosy ładne, zadbane. Mimo, ze sporo mi pani Danusia rozjaśniła, to wcale nie ucierpiały na tym. Na pewno w domu już bym się w farbowanie nie bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gorąco polecam salon In Harmony, te panie znają się na obowiązujących trendach jak mało kto 🙂 chodzę do nich na koloryzację i strzyżenie i za każdym razem jestem zadowolona z efektów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolina

jak chcesz mieć dobrze dobraną fryzurę to idź do Alei Piękna obok pl. Grunwaldzkiego. Tam dobiorą ci i odpowiedni kształt i kolor. Jak nie będziesz chciała żadnych drastycznych zmian to też nie zrobią nic wbrew twojej woli 🙂 ja tylko im ufam w kwestii włosów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×