Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość Moniax344
Ja przedłużałam włosy w salonie fryzjerskim Hollywood Hair i właśnie chciałam na nowe włoski koloryzacje coś w tym stylu.. ziewczyny spisały się rewelacyjnie :) Włosy jak z obrazka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką Shake Your Head i zawsze wychodzę od nich zadowolona. Zdecydowanie godny polecenia salon w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_AA
Gieysztora 4? To chyba Magia Blondu właśnie prawda? Super fryzjerki tam pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalqqa
Tak :) Panią Danusie uwielbiam. Do nikogo innego nie mam takiego zaufania jak do niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiagrzadek
też polecam inharmony.. Ja miałam przyjemność robienia tam sombre! Pięknie wyszło... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amartyna
Zdecydowanie Magia Blondu, nie znam lepszego salonu, a zwiedziłam ich już kilka w tym mieście, zanim trafiłam do Pani Danuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedmówczynię - Magia Blondu na Gieysztora 4 to jeden z lepszych salonów. Nie tylko, jak nazwa wskazuje, od blondów ;) Pani Danusia super strzyże, koloryzuje, modeluje także będziecie zadowolone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzić sobie salon In Harmony. Od niedawna jestem blondynką i to własnie u nich zmieniałam kolor z ciemnego na jasny, łatwo nie było, bo długo farbowałam na ciemny brąz, ale się udało. I mam ładny, chłodny blond, a włosy zniszczone nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już rok chodzę do maistra swojej sprawy, człowiekowi który prosto czarodziej w fryzjerskiej sztuce!! Dziewczynki, przedstawić nie możecie jak człowiek wyznaje się na swojej sprawie i samodzielnie świetne chłopiec ,Paweł Szewczuk, sam rosyjskiego pochodzenia , przejechał i żyje w Warszawie, z siostrą założył salon ... każdorazowo przychodzę i otrzymuję masę zadowolenia od obsług i ich sytuacji w salonie . Kobiety rekomenduję nie pożałujecie nie na sekundę że utrafiły doń,każda będzie u jego indywidualistyczna i ze swoim stylem ... zostaję współrzędne : Warszawa, Wola,ul.Górczewska 131/135 salon „YELLOW Rosę” t.798-313-300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już rok chodzę do maistra swojej sprawy, człowiekowi który prosto czarodziej w fryzjerskiej sztuce!! Dziewczynki, przedstawić nie możecie jak człowiek wyznaje się na swojej sprawie i samodzielnie świetne chłopiec ,Paweł Szewczuk, sam rosyjskiego pochodzenia , przejechał i żyje w Warszawie, z siostrą założył salon ... każdorazowo przychodzę i otrzymuję masę zadowolenia od obsług i ich sytuacji w salonie . Kobiety rekomenduję nie pożałujecie nie na sekundę że utrafiły doń,każda będzie u jego indywidualistyczna i ze swoim stylem ... zostaję współrzędne : Warszawa, Wola,ul.Górczewska 131/135 salon „YELLOW Rosę” t.798-313-300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willanowska90
Ja chodzę na Wilanowie do pani Danuty Cyboroń z Magii Blondu. Mam wrażenie, że nikt inny mnie nie rozumie. Od pani Danusi zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pani Cyboroń i reszta tych fryzjerów co się tutaj sami reklamują przestaliby w kółko pisac o sobie pochwalne peany. To żenada jakaś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem klientką salonu Shake your head w Warszawie i z czystym sumieniem mogę go polecić! Najpierw był u nich mój mąż, który namówił mnie żebym się do nich wybrała. Świetnie wspominam tą wizytę, szczegółowy wywiad o moich włosach, ocena kondycji, dobór odpowiedniej pielęgnacji. A efekt końcowy wow! i przede wszystkim naturalny, dzieki czemu wlosy nadal ukladaja sie tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hollywood Hair w Warszawie :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shake Your Head jest super. Podczas pierwszej wizyty w salonie rzeczywiście jest przeprowadzany wywiad. Dzięki temu fryzjer dokładnie poznał potrzeby moich włosów i moje preferencje co do ich wyglądu, więc naprawdę świetne podejście. Efekt końcowy ekstra, wyszłam zadowolona i na pewno wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olarczyk
też polecam inharmony w warszawie! Genialni fryzjerzy i jeszcze metamorfozy są super ;) Styliści bardzo dobrze doradzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam salonu fryzjerskiego w warszawie. Takiego, w którym zrobia mi dobrze wlosy, a przy okazji ne wezma za jedna wizyte calej wyplaty:) No i wreszcie trafilam na http://www.sibella.pl/oferta/fryzjerstwo - za kazdym razem ciecie i koloryzacja - za kazdym razem bardzo zadowolona!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę salon co prawda nie w samej Warszawie ale niedaleko bo w Łomiankach. Polecam Miraflores. Nie tylko ładnie czeszą ale jest tam również trycholog który dobierze kuracje do schorzenia. Najpierw robią badania i potem dalsze leczenie jest ustalane. Mi leciały włosy a teraz mam ładne zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaol1
polecam InHarmony także! Byłam dwa tygodnie temu, super odświeżyli mi mój aktualny blond, zrobiłam lekkie refleksy, w zasadzie wchodzi to w kolor ombre ;) Bardzo mi się podoba efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam HR-Studio na Imielinie,za profesjonalizm p.Agnieszka jest jedną z najlepszych stylistek u których udało mi się zasiąść na fotelu,blond jaki mi się wymarzył osiągnięty z ciemnego brązu.Efekt powala,a najlepsze jest to ,że każdy jest zachwycony moim wyglądem co oczywiście mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia211
Ja osobicie od czterech lat korzystam z uslug Pani Wioli z Makeuphair 24. Przyszłam do niej ze spalonymi po innym fryzjerze włosami, bo też wymarzyłam sobie balejaż.... Pani Wiola nie dość że uratowała moje włosy to wykonała mi piękny kolor i stąd moja długoletnia wierność tej fryzjerce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanne79
Przez długi czas szukałam dobrego fryzjera, który dobierze kolor idealny dla mnie, a na dodatek dopasuje fryzurę i będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Si Bella poleciła mi moja przyjaciółka, która jest stałą klientką i nie wyobraża sobie chodzić na strzyżenie włosów gdziekolwiek indziej. Za jej radą zapisałam się, a tydzień później cieszyłam się pięknym miodowym blondem na idealnie ściętych włosach. Przy okazji skorzystałam z depilacji woskiem, a na następny miesiąc zapisałam się na makijaż w związku z ważnym spotkaniem. Widziałam efekty make-up'u w Si Belle na mojej koleżance i mam nadzieję, że ja też będe wyglądać z 10 lat młodziej. Cóż, jestem bardzo zadowolona. Spróbujcie same, a się przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollaa90
Zdecydowanie polecam Shake Your Head. Jestem zachwycona pierwszą wizytą, która wyglądała dokładnie tak jak tu opisywano. Wywiad o moich włosach, ocena stanu i dobranie na tej podstawie pielęgnacji i zadowalającego mnie w pełni cięcia i uczesania. Naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiwka
Czy w którymś z tych salonów któraś z was dostała informacje o tym, co dalej ma robić z włosami, żeby wyglądały dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,dobrany kolor to tylko ul.Hoza tel.506-944-911.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ja dostałam taką informację od p.Agneszki z HR-Studio na Ursynowie.Zaprosiła mnie ma evencik pielęgnacyjny.Za pomocą mikrokamery sprawdzono włosy i skórę głowy przed pielęgnacją,następnie komputerowo dobrano pielęgnację i po niej także widziałam efekt wykonanej pielęgnacji w mikrokamerze....efekt po powala.!!!!Dobrano mi komputerowo odpowiedni zestaw pielęgnacyjny do skóry głowy i włosów.I teraz przynajmniej mam świadomość co używać żeby włosy wyglądały na zdrowe.Zresztą w HR-Studio co jakiś czas można skorzystać z takich usług bo to jest bezpłatne na tych wieczorkach.Warto skorzystać i nie używać w ciemno kosmetyków które dobre są dla moich koleżanek co nie znaczy że i dla mnie bo któraś zachwalała produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annakkk11
Polecam swoją wieloletnią fryzjerkę,gdzie często coś zmieniam i nie mam nudy a włosy mam wypięlęgnowane. Jak masz chęc to polecam Weronika Raczyńska z EXPRESSION salon na Woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria43
Interesującym punktem są 1909 fryzjerzy z Hożej. Mnie urzekli tym, co dostałam na odchodne. Dzięki temu pewnie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Weronike z salonu Expression, chodze do niej ponad 10 lat i nigdy mnie nie skrzywdziła ,ma ciekawe pomysły i lubi wypięlęgnowane włosy. Czasem chodziłam też do Ani z tego salonu jak Weronika była na zwolnieniu czy coś. Ogólnie spoko, miła atmosfera co ważne,czysto w salonie i ceny niewygórowane. Polecam może komus się przyda mój wpis. Agnieszka K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×