Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gośćJanka
Chodzę do Patryka Zawadzkiego mam dobrze dobrany kolor i dobre ściecie. Dodam, że zawsze chciałam zimny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparampaaaam
Od jakiegoś czasu chodzę tu: http://magiablondu.pl/ jestem zadowolona z efektu i cenowo też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosik2
Też robiłam w Inharmony ombre, super wyszło, bardzo ładne przejście. Podziwiam, że udało się zrobić jednak coś sensownego z moich włosów, bo to sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszulka92
Ooo tak, Magia Blondu jest super. Pani Danusia naprawdę cuda z włosów robi. Ja myślałam, ze nigdy nie dojdę do chłodnego blondu, a jednak się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna31
Tak naprawdę prawdziwego dobrego fryzjera zaczęłam szukać kiedy potrzebowałam zrobić fryzurę na najważniejszą imprezę w życiu czyli ślub . Wcześniej korzystałam z fryzjerów można powiedzieć ze średniej półki ale jak trzeba było abym wyglądała olśniewająco to trzeba było skorzystać z usług najlepszego z najlepszych. Znajoma poleciła mi fryzjera z salonu Studio Effect podobno najlepszego fryzjera jaki tam pracuje http://patrykzawadzki.com i teraz już tylko do niego będę chodziła. Bałam się na początku zmienić fryzury na tą którą mi doradził ale odważyłam się i wyglądam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Milek Designe dla tych co lubią płacić powyżej 400 zł za kolor lub wersję tańszą kolor około 260 zł ( pewnie ze względu na fakt iż studio jest bardziej małym atelier niż salonem fryzjerskim więc pewnie mogą sobie pozwolić na niższe ceny) studio www.makeuphair24.pl jak komuś pasuje Wola. I tu i tu profesjonalni styliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza89
Długo szukałam odpowiedniego fryzjera, który uzyska ładny, naturalny odcień blondu i wreszcie znalazłam w salonie Shake Your Head. Fryzjerzy znający się na swoim fachu, którzy przede wszystkim potrafią doradzić odpowiedni kolor włosów, który będzie pasował do karnacji, cery, koloru oczu. Wszystko biorą pod uwagę i to jest fajne, bo rzadko w którym salonie patrzą na takie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_B
Ja robiłam baleyage u pani Danuty Cyboroń i wyszedł super, było naprawdę warto. ma salon na Wilanowie, 15 minut samochodem z centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szephka
Mi się marzy sombre na lato, jakieś chłodne odcienie blondu, chociaż chyba ciężko będzie zejść z mojego brązu. Polecicie dobry salon, no i jeszcze żeby skóry ze mnie nie zdarli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.10 Ile w Akademii kosztuje strzyżenie długich włosów, a ile koloryzacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Agnieszkę Andrulewicz na Saskiej Kępie. Przede wszystkim dobra fachura i przemiła kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od ponad roku mogę powiedzieć w końcu , że mam dobrego fryzjera, dostałam namiar na Patryka Zawadzkiego ze Śródmieścia, bardzo dobrze robi koloryzacje, zmieniałam kolor i wiele razy się zdarzało , u innych fryzjerów , że wybierałam kolor i później było inaczej niż się spodziewałam, tutaj natomiast mam pewność , że kolor dobrany idealnie, dodatkowo mój aktualny fryzjer potrafi doradzić odpowiednio bo jest także stylistą fryzur. Aby się do niego zapisać na wizytę najlepiej zrobić to przez jego stronę http://patrykzawadzki.com. , wcześniej długo szukałam po omacku dobrych fryzjerów w Warszawie, ale jednak mam nauczkę , że najlepiej jest poprosić o kogoś z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci bardzo polecam skorzystac z uslug fryzjera http://www.sibella.pl/oferta - jest właśnie zlokalizowany w Warszawie na Tarchominie. Fryzjer prawdziwy specjalista. Na pewno będziesz zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam InHarmony, robiłam tam kolor 3D, najlepsi fryzjerzy, wiedzą, czego oczekuje klient :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne miejsce na fryzjerskiej mapie Warszawy to Hair Air! Pełen profesjonalizm, ekologiczne kosmetyki, bezzapachowe farby- polecam każdemu! Pani Karolina i Pani Ania doskonale znają się na tym co robią. Jeśli chcecie oddać swoje włosy w dobre ręce- odwiedźcie koniecznie Szczęśliwicką 54!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ursynowie boskie jest Corte Del Sole http://cortedelsole.pl/ Uratowali mi włosy po poprzednim fryzjerze. Mają dobre pomysły i zawsze jestem zadowolona z tego co zaproponują. Aktualnie mój nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka sieć jak Studio Calypso i bardzo Ci mogę ich polecić. Ja osobiście chodzę do ich salonu w Pasażu Stokłosy: http://studiocalypso.pl/pasaz-stoklosy/ ale mają też w Piasecznie i na Puławskiej swoje sieci. Strzygą od 60 zł, a ostatnio zrobiłam u nich piękne refleksy. Jestem bardzo zadowolona i polecam Ci skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka556
Ja od lat farbę robię w Estetyka Day Spa. Panie, które tam pracują znają się na fryzjerstwie jak mało kto. Kolor jest zawsze idealnie nałożony i dobrany. Do tego mają spoko cennik w przeciwieństwie do niektórych salonów ze stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już od dawana chodzę do Atelier Creative przy Grochowskiej. Koloryzację robią najlepszymi farbami nie podróbami tylko revlonem z naklejonym hologramem. Salony tylko mogą je kupować a nie indywidualne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam Shake Your Head! Salon sam w sobie nie jest zly i Pan Grzegorz jest tam jedyna ogarnieta osoba. Mialam nieprzyjemnisc ponad rok temu oddac sie tam w rece Pani Ani. Analiza kolorystyczna? Bujda na resorach - Pani stwierdzila, ze pasuje mi wszystko. Lol. Stanelo na dekoloryzacji ktora dobila mi moje podniszczone wlosy i portfelu lzejszym o 330 zl. Nie oddalabym sie tam w niczyje rece poza Panem Grzegorzem bo z boku wygladalo, ze on jako jedyny tam ogarnia i wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njord
Ja ostatnio robiłam sobie balejaż w salonie Magia Blondu, bardzo przyjemny salon i panie fryzjerki też widać, że kompetentne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecę in harmony. Zrobiłam tam konturowanie. Wyszczupli ładne cerę, podkreśli oczy:) Po raz pierwszy ktoś mi dobrał extra farbę i długość włosów. Obcięłam przed ramiona, bo nie mam za gęstych... ale korzystniej wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacić będziecie za TVN i seriale, 400 zł podcięte końcwki i świty zarobią. tylko nie maniewski, niedowartościowane kobiety tną 5 cm za 400 zł, te pod wpływem chwili ścinały do krótkiego boba i robiły blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po latach stwierdzasz że Ci piekielnie szkoda tych 800 zł na makeover , wchodzisz do szafy stare jeansy, 40 stopni spa czeka, znów z MACA wyszedł nowy błyszczyk, piasek nadal jest ok na Fuerteventura, gdzies tam Cie cieli na blond strzepiony, szary blond, co spłynal po 3 myciach, brąz jak z Loreal Paris lub Syoss, celebrytow sprowadzono na otub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mi gorąco, za 3 dni wyjezdzam, myje na rozjasnienie Nizoral, petite marseilallas, maska z Kemon, olejek z Nashdoll, potem kevin murphy, efektów brak pewnie idą w blondy chyba zamiast strawberry zrobią żółte końce lub strąk od ucha video na youtube do angel wash to są włosy za łopatki, a tu znów zakładają kasę na prosty bob lub paź w kolorze srebrno-szarym, który mega szybko się wypłukuje Kevin Murphy Polska chyba to są włosy maks do ramion w każdym warszawskim ostro tną po ich wejściach, potem są przejścia na kolejne miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Paryżu idą już wyraźnie w falowane i strawberry oraz rdzawo-różowe brązy, warszawa olaplexuje i dalej wychodzi z ombre, sierpień pora na skup produktów Kevin Murphy, nie ma co się zachwycać, nadal shimmering i maski, tną ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze moze być Nizoral, Klorane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja polecam salon na Hożej i Panią Paulinę. Tel. 506 944 911Super podejście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knopers
ja od jakiegoś czasu chodzę do pani, która ma salon na Gieysztora 4 (Wilanów) i bardzo profesjonalnie obchodzi się z włosami, nie boję się przynajmniej że mi zetnie za mocno włosy albo kolor będzie nie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×