Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Ja też byłam u Pana Patryka Zawadzkiego i jestem nim zachwycona. Polecam, na jego stronie http://patrykzawadzki.com/ można znaleźc info gdzie przyjmuje - obecnie jest to salon w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co chcesz zrobić. Napewno na cięcia, malowanie, czy trwała NIE POLECAM DOROTHY STUDIO!!!!! Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Trwała, zamiast 3 miesiecy efektu - tydzień, krzywo obcięte włosy, i cena z cennika 180 - efekt koncowy zaplacic 400 - SKAD?? Pytam skąd "no tyle kosztuje" - dzięki zapłaciłam ale NIGDY WIECEJ!!!! WYZYSK, niekompetencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godzik1231
Ja zawsze chodzę na bemowo http://salon-shine.pl ten salon. Zawsze lepiej jest z kolejkami i dobre ceny, jeszcze nigdy nie wyszedłem niezadowolony od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gJaninka i Olka ość
Bardzo dobrze dobiera Pan kolory , Panie Patryku Z. Obie z siostrą jesteśmy tak różne, mamy różne włosy i zrobił Pan z nas piękności. Polecam Pana Patryka Zawadzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przekonałam się, że nieraz od tych bardzo znanych i polecanych fryzjerów lepsi są ci, którzy mają mniejsze zakłady i działają na mniejsza skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi1987
Ja mogę śmiało polecić Sylwię z salonu Gnatyshyn, który znajduje się na Ursynowie. To moja ulubiona fryzjerka. Już myślałam, że nie znajdę nigdy dobrego fryzjera a tu takie zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego fryzjera w Warszawie i generalnie salonu piękności, urody to polecam www.Denique.pl są profesjonalni i rzetelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk27
OK Studio Łukasz Orędowicz - świetny fryzjer i stylista pracujący na najlepszych kosmetykach! Wyszłam naprawdę zachwycona efektem jego pracy jak i świetnym towarzystwem. Poza doborem idealnej fryzury jak i profesjonalnym zajeciem się pielęgnacją włosów można liczyć na miła przyjacielska atmosferę :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cenicie sobie jakość i profesjonalizm bez nadęcia fryzjera dlatego polecam studio makeuphair24 na Woli Przyznam że byłam zirytowana niejednokrotnie butnością fryzjerów często nazywających siebie stylistami. U niektórych,,stylistów,, jak coś człowiekowi nie pasuje i prosi o zmianę to Ci wciska że tak miało być . W Studio makeuphair24, czułam się mega komfortowo, bo zaproszono mnie po koloryzacji na fotel i wysuszono mi przód abym sama zadecydowała czy ten kolor spełnia moje oczekiwania.Kolor wyszedł na medal. Ja wiem że łatwym klientem nie jestem ale z tego wniosek że na mnie też można mieć sposób :P Szczerze polecam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć znana i wspominana często jest Akademia Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Byłam tam na razie raz, ale zaproponowali mi super fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat chodzę do tej samej pani na Pradze i głównie dlatego, że ma kosmetyki, które lubią moje włosy. Royal Moroccan mają w składzie olej co fajnie mi dociąża fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierzę!!! Fryzjerzy bez pracy weźcie się w końcu do roboty,a nie robicie sobie sami te żenujące wpisy,żeby pozyskać klientów.Naiwna czytelniczko,dobry fryzjer zakazuje takich wpisów,bo wystarczy mu pracy,a do takiego dostaniesz się tylko pocztą pantoflową. Świetna fryzura i kolor u kobiety,która cię dopiero minęła,to jest żywa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze i ja chodze do salonu Dorothy na ul.Zimnej2 zawsze na koloryzacje i ostatnio też fryzjerka zrobiła mi dekoloryzacje. Powiem Wam ze efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_P
Ja chodzę do pani Anety do salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Perfekcyjne strzyżenie, do tego świetna koloryzacja. Czego więcej chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze zdecydowanie Corte Del Sole http://cortedelsole.pl/ na Ursynowie. Jestem od nich uzależniona, bo cuda robią z moimi włosami. Od dawna nie polubiłam tam zadnego salonu fryzjerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy balejaż to u pani Magdy - pracowała w salonie Revlon w Reducie przy Jerozolimskich. Dokładna, rzetelna i bardzo miła. Niestety wyjechałam na kilka miesięcy, a teraz salon ma innego właściciela. Pani Magdy już nie ma. Czy ktoś może ma namiary do niej??? Dorota M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do studia makeuphair24 rzeczywiście kolor genialny, a mnie ciężko zadowolić ale co do cięcia mam wrażenie że ta kobitka strasznie zachowawczo ścina włosy. Chciałam 20 cm, wiedząc że fryzjerzy zawsze mają tendencję do ścinania więcej niż się powie poprosiłam o ścięcie 15cm, a mam wrażenie że ścięła mi połowę tego co chciałam więc pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Ale ogólnie jest spoko, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P89
Ja również polecam Gnatyshyn na Ursynowie. Miałam okazję korzystać z usług kilku różnych fryzjerów ale za każdym razem wychodziłam zadowolona. Nie zdarzyło się, aby włosy były za mocno obcięte, czy też zafarbowane na nieodpowiedni kolor.Za to wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie może czy pani Ania Wajs pracuje jeszcze w Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po trzeciej wizycie w In Harmony na al. Jerozolimskich. Pytajcie o panią Kasię przy zapisach - jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u pani Ani w APH jeszcze przed świętami i potwierdzam, że można się do niej zapisywać. Nie ma chyba lepszego fryzjera, który tak dobrze potrafi zająć się moimi kręconymi włosami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszych fryzjerów znajdziecie w Studio Urody Santi na Stawki 6. Dziewczyny są po prostu niezastąpione! Naprawdę polecam! Jestem ich stałą klientką więc wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek1919
Polecam salon Gnatyshyn na al. KEN! Zawsze trafiam tam na miłych fryzjerów. Są kreatywni, wykonują genialne fryzury. Za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona i polecam wszystkim moim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKlich
Nowy salon się otworzył na Wilanowie. Właścicielka Danuta Cyboroń, a salon się nazywa Magia blondu. Bardzo profesjonalnie, ceny przystępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusRomekiAtomek
Tak tak! Też polecam ten salon Magia Blondu, byłam, świetnie zrobiona koloryzacja i ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie ma u nich opcji rezerwacji usług online? Jak byłam ostatnio w Opolu u siostry to zapisałyśmy się do fryzjera przez www.salonfr.pl bardzo wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż Fryzjerki, polecam czynią cuda, na fb można obejrzeć ich prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×