Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Dzień dobry- wielkie dzieki , za kazde dobre słowo.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos cos wie o terapi- MIKROFALOWY REZONANS TO PROSZE COS NAPISAC O TYM.dziekuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku- teraz przyłapałam syna jak coś tu grzebie i okazalo sie , ze jest kochany:) założył swój topic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie , tylko dumna jestem bardzo, bo nie myslalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja,ja wyczytałam ,że można na konkretne dziecko przekazać te%ty w skarbówce.Moje kochanie powiedziało ze też daje jak mu tylko za mandaty nie zabiorą:DAle jak przekaże to chyba tego %nie mogą mu zabrać:)I wierzę w to ze inni moi znajomi też bez problemu dadzą się namówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej- nie mialm czasu zajrzec wczesniej:) , ale nie ma za wiele do czytania- no cóż hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej formie terapii poddawana jest teraz Twoja corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redukcjanerwowo-miesniowa wg.metody NDT-Bobath nauka prawidlowego przenoszenia ciezaru ciala w roznych pozycjach dysocjacja miedzy obreczami budowanie lini srodkowej stymulacja wielozmyslowa wg.SI budowanie centralnego napiecia miesniowego magnetoterapia ciepłolecznictwo hydroterapia masaz klasyczny suchy To powinno byc dziennie, a jest dwa razy na tydzień( za wiecej godzin odplata) ja sama robie co moge w warunkach domowych i musze bo jak dwa dni przerwy miala juz spastyka była wieksza. Dlatego turnusy rehabilitacyjne sa tak wazne. Jest do szesciu godzin cwiczen i pracy na dzień!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekalam chwilke na odpowiedz, a pozniej musialam zniknac na jakis czas:) sama wychowujesz dzieci? korzystasz z czyjejs pomocy przy corce, mam na mysli np, wolontariuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij dobrze:) mam nadzieje, ze jutro jakos na siebie trafimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 ojej,trochę zaniedbałam twój topik,a to goście a to dzieci...ufff.. aja33,przyszło mi do głowy,żebyś może założyła numer komórki,żeby można było przysyłać sms-y(np.za złotówkę)-też by się trochę uzbierało.tylko niemam pojęcia jak to zrobić.hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Jesli chodzi o wychowanie to sama oczywiscie:) , ale pomagaja mi rodzice i syn- jak moga. Wolontariusze nie. Juz by sie nie zmiescili w domku. Sama z nia cwicze, a jesli chodzi o inne zajecia to: rysuje z dziadkiem spiewa z babcia, bo nalezy do chóru( babcia oczywiscie) a syn jakw domku jest to prowadzi ja do toalety(wtedy mnie odciaza) Alicja sygnalizuje swoje potrzeby normalnie od czwartego roku życia. Udało mi sie ja nauczyc i bardzo sie ciesze. Nawet po operacji biodra( miala dwie płytki i szesc srub w nim) w gipsie od pasa do kolan z mała dzurka na pupe- musiałam ja prosic by sie wysiusiała do pampersa.,inaczej sie nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaa
liberal, jeśli uważasz że to co piszesz jest mądre to czemu nie jesteś na stałym niku i nie podasz meila? Jesteś g....wnem i szkoda marnować czcionki na zaprzeczanie....... Oczywiście pomogę. Jutro wpłacę pieniążki a link już poszedł do prawie setki znajomych którzy poślą go dalej. Pozdrawiam Ciebie i córunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- dzieki wielkie.❤️ Ja juz przyzwyczajona jestem do róznych uwag. I do wszystkich przychylnych -NIE PRZEJMOWAC SIE:) a ten madry czy madra, ktora ma tak fantastyczne podejscie do osób chorych-hmm no cóz nie daj Boże sam bedzie miec takie dziecko lub ktos z jego bliskich. Lepiej zaraz je utop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj,anty cośtam.Nie życze Ci żeby tobie przytrafiło się coś takiego w życiu.Wychowywać upiśledzone dziecko.A jak jednak by sie to stało to utop je odrazu.Nie męcz się.jacy ludzie są bezduszni i puści to brak słów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaaaa- zal mi ich, bo najwieksza kara od Boga dla czlowieka jest odebranie mu rozumu- a jago brak bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do liberal........ niech zdychają upośledzeni? nie boisz się?-jeśli tak się stanie to ty pierwszy,,zdechniesz,,-już bardziej upośledzonych od ciebie to chyba niema. To takich jak wy powinni nazywać upośledzonymi a nie poważnie schorowanych ludzi. Precz! Ps. Ten topik jest kierowny do ludzi dobrej woli,więc PO JAKIEGO GRZYBA TU WLAZŁEŚ??!!!!proszę WON!!!Do takich jak ty inaczej nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonówka
Dziewczyny dajcie spokój .... Wypowiedż intruza została usunięta ....i teraz wasze wypowiedzi wydają się dziwne .....dla osób które wchodzą tu pierwszy raz. Niepotrzebnie komentujecie coś .....czego już na topiku nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy:) powyzsze wypowiedzi prosze minac. Mielismy nie sympatycznego goscia- Ktorego usunieto:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja sie nie zrazam i czekam na opinie :) Pozdrawiam . Jestem po szkolnym balu u Alicji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie masz nic przeciwko ... dodam tego linka do swojego bloga... mam juz kilka takich linków :) ... i chetnie zamieszcze wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka _81- pewnie , ze nie mam:D dziekuje . Im na swiecej tym lepiej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×