Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Malutka - ja juz byłam na twoim blogu:D i kliklam gdzie sie dało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uje :).. sama choruje i wiem jak to jest :O ... bo człowiek nie zrozumie jak sma nie choruje... chyba taka prawda..ale to bez roznicy i tak chce pomoc ile moge i jak moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o sobie to mwoie ze zlego diabli nie wezma i gwizdze na chorobe i w oczy jej sie smieje nie mysle o niej , udaje z ejej nie ma i zyje na maksa ... a co tma najwyzej pozyje krotko a intensywnie, zreszta z tym da sie zyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ja tak traktuje Alicje- jak zdrowa:) chodze z nia wszedzie, a dzisiaj miała w szkole bal i taka wytanczona przyjechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze .. nie ma nic gorszego niz traktowanie dziecka jak chore .. mam w dalszej rodzinie dziecko chore na porazenie.. corka mojego chrzesnego.. moja rowiesniczka ... ktos kto jej nie zna jak widzi nie powie ze jest chora ... oczywiscie w trakcie rozmowy, czy blizszego poznania to juz widac... ale tak nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ALIcja- zreszta na fotce widac:D- mialysmy mala drzemke teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam Azna koncie Alicji cos sie pojawi. :) a wiem ,ze tak bedzie. PIsala mi pewna Pani , ze cos wplaciła. Dzwoniac do fundacji dowiedziałam sie , ze ksiegowanie trwa troche i ze jak podane były imie i nazwisko dziecka to pieniazki napewno za pare dni tam beda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrze i zagladam .. dorzuciłam sobie do ulubionych :) ... i wywiesilam linka na blogu .. a nuz widelec nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@3Paula - dzien dobry:D , a co SŁychac?? To co widac:) Miłego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej - ja tez zagladam:) moze jeszcze ktoś??Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam żeby się przywitać 🌻 :) aja33 - jak córcia, a jak Ty się czujesz? a czy możesz mi pokrótce napisać jak lekarze oceniają stan Ali, tzn chodzi mi o to, jakie są szanse na całkowite wyleczenie? Ja o swojej chorobie wiem tylko z opowiadań rodziców. U mnie to było tak, że miałam niedowład nóg, słabe napięcie mięśni. Wogóle nie siadałam, tak jakbym była od pasa w dół \"nieczynna\". Jeżeli chodzi o rozwój psychiczny to był bez zarzutu, bardzo szybko nauczyłam się mówić i byłam straszną gadułą :) zresztą mam to do dzisiaj :P Moja mam kiedy zauważyła że jest coś nie tak wprost błagała lekarza o skierowanie do Centrum Zdrowia Dziecka, kiedy pani doktor w końcu się zlitowała zaczęła się cała rehabilitacja. Masaże, kąpiele itp. Ja co prawda tego nie pamiętam, jedyne co to jak robili mi eeg (niezbyt miłe) Mama mówiła mi że dla niej najbardziej przykre było to jak jeździliśmy do babci na wieś na taki zjazd rodzinny i wszystkie dzieciaki szalały na podwórku, a ja biedna siedziałam w wózku obłożona jaśkami (bo sama nie łapałam równowagi) i na nóżkach buty ortopedyczne... :O I pewnego dnia stał się cud... Rodzice kupili tapczan i wnosili go na raty, najpierw skrzynię do której to odrazu wpakował się mój starszy o rok brat (mieliśmy w tedy 3 latka on i 2 ja) zaczął skakać w niej, wariować i mamie zrobiło się mnie szkoda, więc posadziła mnie obok niego (wtedy już zaczęłam siadać) i mój brat mówi: wstań, zobacz tak to się robi i zaczął mi demonstrować. Ja za chwilę krzyczę do mojej mamy: Mama ja stoje, ja stoje! Dasz wiarę, że wstałam, moi rodzice poryczeli się i już wiedzieli że od tego momentu będę zdrowa. Życzę Tobie i Twojej córeczce takiego cudu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant Wszech Czasów jak czytam Twój żenujący post to też popieram aborcję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×