Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Aga M. - gratuluję Ci z całego ❤️ Twoja historia jest cudowna - daje wiarę i nadzieję :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj mocno kciuki Alunia. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pomożemy twojej mamie zebrać pieniążki i zobaczysz...jeszcze będziesz biegać po lesie i zbierać kwiatuszki...🌼 🌼 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaM- ciesze sie ze weszłas tutaj:) buzka od Alicji. Juz odpowiadam. Lekarze mówia , ze szansa jest nawet duza. Dzieci z porazeniem poruszaja sie całkiem inaczej. Maja kolana do srodka jak chodzo - wielkie X:) Ma szanse bo......CHCE!!!!!!!!Dla nich to sie liczy. Ona boi sie tylko hałasu , a tak to niczego:) Jak ja prowadzam to idzie. Jest problem z równowaga , ale wiem , ze to lecza. Moim marzeniem jest dostac sie do Mielna. I to nie raz . Tam sie dzieja cuda. Ludzie z całego swiata tam jezdza( dzieci).I tam w kombinezonach Adeli stawiaja pierwsze kroki. Alicja tez nosi butki ortopedyczne. Ja jestem osoba wierzaca i wiem , ze z pomoca Boga taki ud moze sie zdarzyc. Wiwm , ze takich dzieci jest duzo, ale duzo tez zalezy od rodzicow- oni nie moga siedziec bezczynnie- musza cos robic- i nie jest mi wstyd prosic o pomoc:) Dziekuje wszystkim , którzy tu zagladaja🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkasku- poczytałam Alicji to co napisałas:) i.....musiałam czytac kilka razy- tak sie cieszyła:D A tak ogolnie to dzień dodry:) Wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem caly czas juz znalazlam topik na nowo bo wczoraj walczylam dzielnie z formatownaiem kompa samemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malutka- ja prasuje , ale tu zagladam:). A z formatem napewno bym sobie nie poradziła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak myslalam ale mialam wybor albo odetnie mnie od swiata albo sama to zrobie to co bys wybrala :classic_cool: ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam o kombinezonie Adeli- to jest w centrum EUROMED w Mielnie. Najważniejszymi celami osób cierpiących na Mózgowe Porażenie Dziecięce oraz inne schorzenia jest uzyskanie zdolności samodzielnego poruszania się, a tym samym, uzyskanie niezależności od swoich opiekunów. Centrum Rehabilitacji Euromed jest w stanie pomóc pacjentom osiągnąć te cele… Ośrodek Rehabilitacyjny Euromed, właściciel licencji na stosowanie kombinezonów Adeli, oferuje swoim pacjentom różnorodne zabiegi rehabilitacyjne połączone w jeden intensywny i efektywny program terapeutyczny. Podczas 28-dniowych turnusów rehabilitacyjnych, ćwiczenia odbywają się 6 dni w tygodniu, a niedziele są dniami odpoczynku. Pacjent rehabilitowany jest średnio 220 minut dziennie, z czego 80 do 120 minut to ćwiczenia w kombinezonie Adeli realizowane przez 2 lub 3 wysoce przeszkolonych i doświadczonych fizjoterapeutów (czas ćwiczeń w kombinezonie uzależniony jest od sprawności i możliwości pacjentów). Program terapeutyczny każdego pacjenta jest układany według indywidualnego planu, który układany jest w trakcie badań lekarskich prowadzonych przez lekarza Pediatrę, Chirurga-Ortopedę oraz Specjalistę Rehabilitacji Narządów Ruch, a także na podstawie zaleceń fizjoterapeutów. Euromed zatrudnia ponad 80 wysoce wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Program terapeutyczny składa się z różnorodnych zabiegów rehabilitacyjnych takich jak: fizjoterapia - kinezyterapia i fizykoterapia, masaż leczniczy, rezonans magnetyczny, akupresura, aromaterapia, wibrostymulacja, terapia ciepłem, krioterapia, masaż wodny, terapie zajęciowe: zajęcia plastyczne, muzykoterapia i terapia polisensoryczna. Te powszechnie znane metody zwiększają swoją skuteczność dzięki zastosowaniu kombinezonu Adeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak chorowac wlasnie wrocilam z apteki tlyko same witaminki i nic wiecej dzisiaj a ponad stowa idzie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cierpliwosc do lekarzy ... ja juz do panstwowego nie pojde ... pol roku chodzilam i nic ... dopiero jak mnie pogotowie pozbieralo , poszlam prywatnie i wreszcie wiem co jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23Paula -> dzięki 🌻😍 :) aja33 -> przepraszam za swoją niewiedzę, ale co to jest konkretnie \"kombinezon Adeli\" Pozdrowienia dla córci 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaM- www.euromed.pl Tutaj znajdziesz wyjasnienia. Na samym dole pierwszej stronki pisze kombinezon Adeli tam klikac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja,a ja wierze że sobie poradzicie z Alicką:)Masz racię-wiara czyni cuda:)A my w was wierzymy wiec jest podwójna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaaaa kofana - jest nas jeszcze wiecej:D i mamy duzo wiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowe malpy jakiejs
dopiero po 18 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podciagam i witam wszystkich:) Jakies pytania sa - to pisac, odpowiem w wolnej chwili:) Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza- dzisiaj prowadziłam Alicje pod jedna reke:D Moja mnie boli , a ona sie bardzo stara- choc ja na boki rzuca haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho Ho , nie mialam czasu zajrzec wczoraj:) , ale jestem dzisiaj-Miłego Popołudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry pozdrowienia dla wszystkich , którzy tu zagladaja i nie tylko. Alicja w szkole wiec chwilka czasu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem jednym okiem .... bo inetnsywnie szukam teraz pracy .. a za niedlugo czeka mnie przeprowadzka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×