Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość Mam pytanie ....
Dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pomocnej Dłoni- wszystko by o ok było- tyle , ze znam sie na zakladaniu topików i wogóle na komputerze jak na łowieniu ryb:( Gdzie jest to forum redakcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocna Dłon- 1 jest , ale % mi sie zgubił. ojoj:)- w nowym temacie oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz człowiek sie całe zycie uczy:)- niestety ja o komputerach nic nie wiem- ale napisac i właczyc potrafie:D Milego wieczoru i Dziekuje bardzo za pomoc i pomysł❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troche znajomych mogłam bym to rozesłac emailem jesli nie masz nic przeciwko temu ... kazdy kazdemu i tak by powstał cały łancuszek zawsze chociaz moze ktos sie znajdzie kto pomoże .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - pewnie , ze nie mam- taki 1% to nikogo nie kosztuje a oddac i tak trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniosę bo warto
:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniose bo warto- cieszymy sie , ze tak myslisz:) Oby jak najwiecej takich ludzi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna ,ok. Dziekuje za troske ,ale z tata nie ciekawie. Obrzydliwy rodzaj tego raka ma.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja - kochana - pozdrowienia i buziaki 👄 dla Ciebie i Ali oraz Twojej rodzinki :) Trzymam kciuki za Ciebie jutro :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:)- dzisiaj sadny dzien- zdaje prawko:( I jest mi tak bardzo potrzebne , ze nie wiem co bedzie jak nie zdam. Autko malutkie pod domem, ale Alicja i wózek sie zmieszcza:) tato w szpitalu i nie ma kto z nami jesdzić- masakra. Zeby Ci egzaminatorzy mieli serce:) i jeszcze ta pogoda- no cóż -zobaczymy:) 23Paula- dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaceruje po topikach
Widzieliście, że temat jest w polecanych na stronie głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Bóg jest Wiekli- Tak go prosiłam, zeby był ze mna na egzaminie i ZDAŁAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja - WIELKIE GRATULACJE!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Cieszę się razem z Tobą :D:D:D:D:D:D Buziaki dla Alicji 👄 P.S. Ja też zauważyłam, że topik jest polecany na stronie głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku , tak sie ciesze:) Alicja az piszczy:D Wreszcie bede mogła juz z nia jezdzic. A tato az płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×