Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Ja też zaglądam :D Oto list jaki otrzymałam z Fundacji Aluni: Tak mozna przekazać na dziecko. Wpłacając na konto 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248 z dopiskiem 1% podatku na OPP i presłać ksro dowodu wpłaty z oświadczeniem jakiego dziecka ona dotyczy a wówczas zostanie przeksięgowana. z poważaniem Edyta Burdzicka :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka hej - przesłac na adres fundacji i napisac dla jakiego dziecka to ma byc:) A tak ogólnie to tyle fajnych wiadomosci i jedna zła:( - Mój tato ma raka - jest bardzo zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33.buziaki.👄 Alunia🌼 trzymaj się, wiem, że ci przykro z powodu dziadka,ale jak stanie się tak,że Bozia go zabierze do siebie, to on i tak będzie z wami,będzie pomagał ci wrócić do zdrowia i będzie nakłaniał dobre aniołki,żeby ci pomagały i będzie dobrze.Musisz być silna,żeby wygrać z chorobą.A wtedy dziadek będzie z ciebie dumny...napewno.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkasek- Alicja Ci bardzo dziekuje🌼- zapytała czy moze z dziadkiem isc:( powiedziałam , ze jeszcze nie teraz, ze jak bedzie chodziła to pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja 33 witaj ! 🌻 życze ci wiele wytrwałosci i postaram się opowiedzieć o Tobie i Twojej córuni znajomym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wpłaciłam. Nie jest to może duża kwota, ale zawsze cos sie dołoży do kupki :) Życzę Ali i Tobie duzo zdrowia i pogody ducha. I oczywiście cudu. A tak wogóle to jesteśmy sąsiadami, bo ja piszę z Chorzowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millagros- dziekujemy z całego ❤️,Ja tez wierze w Boże cuda, a On jest Wielki i Nich Wam Błogsławi- Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tiutiutiu, nie trzeba mieć kasy,żeby pomóc........ Ja też często pożyczam,żeby dotrwać do kolejnej wypłaty,ale wystawiłam na licytację trochę rzeczy, a pieniądze z aukcji przekażę właśnie Aluni.... Każdy tak może......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostałam termin wyjazdu na turnus rehabilitacyjny do Rusinowic, termin 26.o3 do 16.04. Mój koszt to 500zł. Mysle , ze do tego czasu juz na koncie fundacji cos bedzie. Tam czas oczekiwania to do 18 miesiecy. ja czekałam rowny rok. w ubiegłym byłam w tym samym czasie. Do 28 lutego musze dac odpowiedz czy przyjade czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dla wszystkich zagladajacych- jesli tacy beda:O .Milego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja,trzymaj się ciepło.Czytam i mi ciarki przechodzą .Myślę,że dasz odpowiedź pozytywną.Pojedziesz:)Trzymam kciuki mocno za Was i za Twojego tatę.Pisz nam jak sprawy stoją.I pamietaj że jesteśmy z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie:))) Dukasek..a cos zrobila..ze tyle stracilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja. Wiem juz wszystko - to jak wyrok. Caly dzien z dwugodzinna przerwa byłam u taty. Rak - płuca, oskrzela i przerzut na nadnercza- nic nie da sie zrobic, a najgorsze jest to ,ze boli go , strasznei boli- pisze wam , bo nie wiem co robic. On nie jest swiadomy tego , ze jest tak chory. Powiedziałam mu o turnusie Alicji , to mowi , ze pojade ja zawiesc , bo napewno zdam a on wróci , bo jedzie z nami oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam- kolejny ciezki dzien. Dostałam znowy oferte na turnus do miejscowosci CZarne. Nie wiem nawet gdzie to jest:( Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne to miejscowość w województwie pomorskim w powiecie człuchowskim ... polożne w pół drogi miedzy poznaniem a słupskiem .. nad rzeką czernicą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem:D dzieki- i wiem , ze moge jechac:)- jedne dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja sie cieszy. Jedna fundacja do , ktorej sie wplaca jet super, ale ja w zeszłym roku napisałam do takiej w Lodzi i wczoraj odpowiedz dostałam. Moge cztery razy w roku jechac na turnusy. Pierwszy raz to refundacja pefron i 1200zł, z fundacji 300zł i moje 500zł. Ale drugi raz to juz fundacja daje 1500zł.i ja reszte, a ze zbieram w drugiej pieniazki to reszte moze pokryc. Boże wreszcie sie cos układa .Wiem jedno nic nie dzieje sie bez przyczyny. i jestem coraz bardziej pewna , ze Alicja na nogi stanie Ta druga fundacja to KOLOROWY śWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 bedzie dobrze .. napewno sie uda :):) buziaki dla was :):) jestem clay czas i czytam was codziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka- powodzenia ten topik nie ma , ale za to stałych czytelników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam stale tylko mnie przeprowadzka pochłoneła :P .. co prawda dopiero za miesiac ale pomału pomału musze juz po trochu ... wole teraz niz pozniej na ostatnią chwile :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku właśnie na tę fundacje przekazywalam swój 1 % i w tym roku też tak zrobię,nie jest to duza kwota ale ziarnko do ziarnka... Pozdrawiam i życzę samych pozytywnie nastawionych ludzi wokół😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja33...1% podatku będzie dla Twojej córci.Rok temu przekazalismy ten procent dla córki mojej koleżanki które też się borykają z tą chorobą.Mam kontakt z tym dzieckiem i widzę jaką poprawę stanu zdrowia dają odpowiednie ćwiczenia..ale to kosztuje. Nie wiem czy wiesz,ale możesz się starać o środki z fundacji Polsat Napisanie apelu do prezydenta o pomoc finansową też pozwala w uzyskaniu dodatkowych środków.Wal gdzie się da. ..mój tato też ma raka...to cholernie przykre. Trzymaj sie dzielnie🌻i dużo,dużo zdrowia dla Ciebie,córci i taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim. Pisałam tez do fundacji tvn. odpisali. Do konca czerwca mam czekac. W tym czasie rozpatrywane beda wnioski i wybierane te osoby , które najbardziej tego potrzebuja. Poczekamy -zobaczymy. Jak narazie nie jest zle. DO Rusinowic pojade , Do Czarne tez. Zaczyna sie ruszac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie ....
Jak przekaże 1% na podaną fundację http://www.fundacja.dzieciom.pl/pozytekpubliczny.html To pieniadze będę ogólnie na fundację czy mogę zaznaczyć, że chodzi mi o konkretne dziecko ( imię i nazwisko). Jestem zielona jeśli chodzi o przekazywanie 1% bo nigdy tego nie robiłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie- oto odpowiedz:) Dostala ja 23Paula- pytała o to w fundacji Oto list jaki otrzymałam z Fundacji Aluni: Tak mozna przekazać na dziecko. Wpłacając na konto 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248 z dopiskiem 1% podatku na OPP i przesłać ksero dowodu wpłaty z oświadczeniem jakiego dziecka ona dotyczy a wówczas zostanie przeksięgowana. z poważaniem Edyta Burdzicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×