Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

nie mogłam wczesniej tu zajrzec , bo Alicja ze szkoły wróciła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz za kilka dni bedzie Alicja miała zdjecie swojej suni- Dusi :) Juz jest odrobaczona i ma ksiazeczke zdrowia i obciete pazurki :) i za dwa tygodnie przejdzie przez pierwsze szczepienie :( I wyslałam wszystkie dokumenty do NFZ na ten chodzik- teraz czekamy :) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju... naprawdę będzie ,,dusia,,?? tak się cieszę.... 👄❤️ kochane... Może Alunia będzie mnie pamiętać...kiedyś...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochani:D Chce sie zyc , bo tak pieknie jest na dworze:D Wszystko do zycia sie budzi:) Bóg naprawde nas kocha-taki piekny swiat stworzył dla nas:D Duszku- tak naprawde bedzie Dusia:D A Alicja dziennie mówi babci, ze pisała na gg z Duszkaskiem haha. Cieżko jej sie to słowo mówi , ale daje rade:) A Isia ma wybrac sunie dla Ali:) I pytała jak haha. Wiec wezmie wszystkie , które zostały (bo jedna dla niej) i zamknie oczy :) bedzie na chybił trafił :D Wszystkie piekne ksiezniczki🌼 Miłego dnia i całusy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o waznej rzeczy:D Alicja coraz lepiej na nogach sie trzyma:) Jak z ubikacji ja sciagam to stoi i trzyma sie mojej nogi , ale juz nie leci jak przedtem :D wytrzymuje i potem z moja pomoca drepta na swój fotelik:D A wszystko dla......pieska jej Dusi:D - tak mówi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja33No alicja juz w domkuD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala własnie wróciła:) Obiadek zje i na spacer:) Nie wiem jak u Was, ale tu sie zanosi na burze:) A przyda sie troche deszczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha:D Normalni ludzie o tej porze jeszcze śpią:) Ale nie my:) Pisze, bo mamy zakup:) Obroże i smycz dla DUSI:D I jeszcze miski zielona i złóta:) Alicja jest tak szcześliwa , ze smycz ...całowała. Naprawde widac jak ta sunia na nia działa -choć jeszcze jej :)nie ma w domku. To niesamowite. Ciagle o psiaku gada:D Jak bedzie z nim chodzić i bawic sie. Dziekujemy z całego serca wszystkim , którzy pomagają na niego zbierac❤️ Smycz jest jasnoniebieska a obroża czarna z jasnoniebieskimi paskami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️witam kochane:) Tak się cieszę ze szczęścia Alicji👄 Pięknie chcecie ją nazwać:):) Nasz Dusia jest wniebowzięta;) Przepraszam że nieczęsto zaglądam..Ale myślę o Was🌻 Pozdrawiam cieplutko w ten piękny dzień:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że w niebowzięta jestem... Bardzo ściskam alunię.. i wszystkich ,którzy mogą i chcą jej pomóc...:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani. Aja prosiła mnie sms-em,zebym was przeprosiła,ale od 2 dni niema internetu...może jutro będzie miała... pozdrawiamy wszystkich.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest !!!!!!!!!:D Internet:) Tak dzwoiłam i pisałam smsy az zrobili:) Wkońcu człowiek płaci:D I tak mysle, ze pogoda spłatała figla kolejny raz. Nici z opalania:( Ale co tam zawsze mozna odwiedzic znajomych:) Buziaki dla Was👄 Alicja cały tydzień ma wolne:O cos trzeba bedzie wymyslec , bo pieska jeszcze niestety nie ma- ale juz blizej jak dalej:D I przy okazji to Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Obudziłam sie w słoneczny , ale zimny poranek i....nie było internetu:O Ale dzwoniłam i juz jest:D Alicja siedzi grzecznie i nawet na spacer nie chce isc:) Pozdrawiamy Was ciepło i zaraz bierzemy sie za cwiczenia:) Potem obiadek , a dalej nie wiem:O Coś wymyslimy haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki.Padam na buźkę.U piesków nie byłam bo ani czasu ani siły nie mam.Jak będę coś wiedzieć to dam znać.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniążki dla Ali poszły...musiałam robić korektę.. (22.80)%podatku.. a do fundacji dowód wpłaty i oświadczenie kiedy wysłać???pewnie jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku❤️ wielkie dzieki. :) A wysłac no jak najpredzej haha. Ksiegowanie i tak trwa długo:D Własnie widziałam , ze od czwartku juz cieplej:D super:) To i spacerek bedzie🌼 Isiu a my sobie czekamy grzecznie:D Buziaczki i dla Dusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my do łózeczka:) Jutro nie wiem czy wpadne, bo pelna chatka bedzie:) Ludziska do Alicji sie zjada , bo i oni i ona maja wolne:D Dobranoc i do napisania haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam własnie cała miske sałatki jarzynowej z majonezem:) Teraz kotleciki i czekamy na gosci haha. Alicja nam pomagała kroic haha. Mały nozyk, deska i pomagała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sie swieci pierwszy maja :D fajnie, ze nie trzeba na pochod isc :P Caluski dla Alicji 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza- tobie tez buziaki:) Goscie juz sobie poszli ufffff:D A my pocwiczyłysmy i teraz sobie siedzimy. Niedługo kapiel :) Jutro jedziemy do centrrum po wyniki Mamy z mamografii. I może wreszcie bedzie ten wozek do wgladu:) Wysłali ponoc w piatek DHL-em:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej- ja z tym internetem to mam przechlapane teraz:O Jak na dachu siedza to nie ma a jak skoncza prace - jest:) I tak juz bedzie az skoncza całkiem robic:( Ale wytrzymamay:D Pozdrawiamy wszystkich🌼 Wózek nie dotarł jeszcze:O To dopiero na przyszły tydzień bedzie- do przymiarki i wgladu oczywiscie:) No i dalej na pieska czekamy z niecierpliwoscia:) Buziaki👄 od Ali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w piekny majowy dzień:D🌼 Juz cieplej:) nawet wczoraj było. Wiec cwiczenia rano i na podwórko- moze spacer do lasu:) Czekamy dalej na psiaczka:) A to juz coraz blizej. Alicja nie moze sie doczekac:O Ale moja siła perswazji działa haha:) DDługo trzeba tłumaczyc, ale na pare godzin pomaga:D Miłego Dnia i oczywiscie buziaki o Alicji👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×