Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witam w ten kolejny piekny dzień:) Alicja juz w szkole, a Dusia po spacerku:D Samochód musze do mechanika oddac:O Ale potem bedzie sprawny:D Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo tu pusto ostatnio:(Podpisuję listę. Dzisiaj pozwijaliśmy dywaniki:)No cóż...Vega w domq:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Isiu kofana :) ludziom sie juz temat obrzydł haha:) I cieplo to mały przy kompie siedzi tak jak ja:D duzo na dworze z Alicja i Dusia:) Ona sie kladzie w trawie i sapie haha - goraco jej biednej:O Ale wszystkim jest ciepło. Mały żarłoczek z niej haha. A dzisiaj bede przechlapane miała:) Brat jechał po pieska dla syna, ale Kamil ,kuzyn Ali jest w szpitalu i....moze jutro wyjdzie wiec piesek musi zostac u nas hahaha, bo brat do pracy:D Masakra. Jakos sobie poradzimy- chyba haha:) Wiec miłego dnia i ochłody Zyczymy:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane ja mam dość!!Mojego małego psa!!! Tak jej się spodobało na dworze,ze od wczoraj stoi prawie cały czas pod drzwiami,piszczy i drapie.A jak nie stoi to chodzi i zerka i tez piszczy.Dzisiaj jej wlałam.Wlałam ti chwilę śpi.Ale ja z nocki wróciłam,chciałam sie przespać trochę a ona pi pii piii:DMasakra.Własnie zaczyna znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D Isiu , a nasza Dusia siku zrobi i kupke i....siadzie w trawie i ruszyc sie nie chce:D patyczek do pyska lezy i sobie gryzie haha:) A teraz juz Dido z nami jest:) Wiekowo tylko o szesc dni młodszy od Dusi , a taki malutki i smieszny:D Dusia to wielgachna przy nim:) Dogaduja sie , ale on warczy smiesznie na nia:) Zobaczymy jak w nocy bedzie:O a u nas grzmi i nic deszczu, a tak goraco:O Alicja nie dała sie przekabacić haha- Dusia jej i na tego małego nawet nie patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dzień dobry:) Pierwsza noc z dwoma pieskami za soba:) Jeszcze jedna. bo jutro juz kuzyn Alicji ze szpitala wychodzi:D Pobutka o czwartej rano:O obydwa pieski do łózka sie pchały :) A tak spały sobie razem na legowisku:) Alicja juz po cwiczeniach , bo potem goraco uffff:) Do Kosciółka dzisiaj nie pojechalismy , bo autko niesprawne i jutro idzie do mechanika:) Miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia od
nieznajomej 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A moja Wegeta ma przeziębiony pęcherz:(Wczoraj pojechaliśmy nad rzekę.Po 10 minutach spadł taki deszcz że zwalił ja z nóg.Darek schował się z nią pod drzewo ale to i tak nic nie dało.Ja tak przemokłam ze miałammokre wszystko.Kompletnie wszystko.Z tym że mnie nic nie jest za to mała się męczy i puszcza kropelki z częstotliwością co 2-3 minuty:(Bidulka.Chyba jutro do weterynarza popędzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna sunia:( To tak jak Alicja miala:O U nas tylko grzmi i nic ani kropla deszczu nie spadła:( Sucho i pełno kurzu. Jak pojedziesz do weterynarza to napisz potem co i jak. Ja na dwór latam raz z tym raz z tą:) Nie moga razem , bo szaleja:D Alicja juz sapie:) Goraco. Dobrze, ze rano ćwiczyła:) Dziekujemy za pozdrowienia Nieznajoma:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do jutra:D ja na nos padam i musze sie szybko wyspac:O. Jakby psiaki znowu o trzciej wstały:) albo czwartej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia od
Dawniej podczytywałam ten temat :-) ostatnio nie mam za wiele czasu i zaniedbałam. Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Alicja w szkole i zachmurzone okropnie u nas:O Psiaki spia najedzone, ale rozrabiaja razem okropnie:D Dusia sama jest grzeczna:) Dido do domu idzie dzisiaj. A zaczeło mu sie tutaj podobac haha. Mi łego Dnia🌼 Ja zawoże dzisiaj mojego małego grata do mechanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i autko u mechanika buuuu 😭 Dobrze ,ze płatnosc na raty:D Jutro z wynikami badań moczu do lekarza z Alicja ide i ja ostatni raz do dentysty:D Dido juz w swoim domku:) I Dusia sie uspokoiła:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:D ,Bytom sie kłania:) Juz po wizytach u dentysty:) Jak narazie zeby ok. Alicja zaszczepiona:D Wyniki z badania moczu super:) Deszczu jak nie było tak nie ma:O Sucho i kurzu pełno:( Miłego popołudnia🌼 Dusia grzeczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Dzisiaj zimno:O Deszczu jak nie było tak nie ma:( Dusia grzeczna w nocy spi:D Alicja w szkole. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:D Jade po moje mini autko:) Wszystko ok tyle ze.....na raty płcic , bo wyszło 710zł z robocizna:O I to kuzyn , a jak bym na jakis warsztat pojechała to nie wiem co by było- masakra. A okazało sie ,ze mogło mi koło odpasc:O i wszystko nowe. Teraz jestem pewna:D Miłego dnia:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,.🌻 Duuużo czasu...mnie nie było.. Przepraszam.. Ale kocham was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku:D witamy🌼 Ja juz autko w domku:) Po przegladzie i hamulce jak żylety:) Super- zaraz sie lepiej jedzie:) troche to kosztowała, ale jak chce jezdzic z Alicja to -siła wyzsza:) Teraz jest bezpiecznie:D I My tez Cie kochamy Duszku:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Podpisuję listę :) W czasie weekendu byłam w Międzyzdrojach, ale pogoda kiepska 😠 Aja, dobrze, że naprawili Ci to koło prędzej, bo mi niedawno ktoś zwróciła uwagę w ostatniej chwili... A byłam w trasie, więc wolno nie jechałam... ;) Poza tym zauważyłam, że główny temat to psiaki :D :D :D Sama jeste psiarą, to rozumiem :P Pozdrawiam i przesyłam 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jakos humor nie mam:( Wkurzyłam sie. Tato Ali mnie wyprowadza z równowagi:O Beznadzieja. Chamowaty drań:( - przepraszam. A tak to ok. Musze sie za aukcje charytatywna wziac. Napisac o Ali. i narazie wystawie te rzeczy co mam. Potem jakies smyczki albo cos. Zobaczymy. Paula:D a psiaki to temat główny , bo ta Duska tyle radosci wniosła w nasze zycie:)❤️ Jeszcze po stracie mojego taty- dziadka Ali . To była madra decyzja. Mama nawet sie pogodniejsza zrobiła:D Dziekujemy jeszcze raz. Wiem , ze na Was moge liczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej:) Wszystkoego naj naj naj dla Alicji z okazji Dnia Dziecka:):):)Milion buziaków. Jeśli chodzi hamulce to z miesiąc temu jadąc do pracy stwierdziłam ze nie mam czym zachamować:DA cisnę autostrada to też wolno nie było:) Kupiłam klocki i coś tam jeszcze i wszystko było by ok tylko jedno koło nie dało się zrobić.Więc mam 3 naprawione i jedno nie:DA kumpel który mi naprawiał z moim kochaniem,powiedział ze jak następnym razem będe jeździła na samych blachach to mam mu powiedzieć to je poprostu zaspawa:D Dziewczyny,ja myslałam że mi się wczoraj pies rozchorował:D Wróciłam z pracy,poszłam po nią na balkon aona tak się wtuliła że bałam się,że coś jej jest:DI z 10 minut na rękach u mnie spała.Ale zaraz później wszystko wróciło do normy:DRozbrykała się i już było po przytulaniu:) Bo nie wiem czy Wam mówiłam ale ona ubzdurała sobie balkon na swoje główne miejsce zamieszkania:D Jak jest chóodniej i ją z niego weźmiemy to piszczy,szczeka,drapie w drzwi:) To samo było na poczatku z dworkiem jak z nią zaczeliśmy wychodzić:)Wracać nie chciała,jak już weszła do domu to piszczała,drapała i szczekała pod drzwiami:)teraz już trochę przeszło i tylko czasami:) Musimy kiedyś na spacer z nimi się wybrac wszystkimi:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×