Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Dziekujemy jestescie KOCHANE❤️ Ja juz dzwoniłam do Rusinowic i powiedziała mi pani z ksiegowosci , ze jak bede na miejscu to mam przyjsc i wystawi rachunek na fundacje i bezposrednio fundacja wpłaci pieniazki na konto osrodka w Rusinowicach. Ale sie ciesze:) Gdyby nie wasze dobre serduszka i pomoc to nie wiem co by bylo- ale nie mysle. Jest dobrze -dzieki Wam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my:) Przyszły dokumenty z Fundacji huraaaaaa:D Ale mam problem, bo nie wiem czy wysłac je do Allegro teraz czy jak wróce??:O Bo kto sie zajmie aukcja jak mnie nie bedzie?? Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,kochane:)Aja,myślę że powinnaś wysłać bo jak wrócisz odrazu zaczniemy działać:)a takto zanim wrócisz,wyślesz,dojdzie,odpowiedzą itp to czasu kawał minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,Przepraszam,ze was zaniedbałam ale tak mnie choroba chwyciła,że dzieci w gorączce płakały a ja nie mogłam z łóżka się podnieść....miałam też gorączkę, już mi trochę lżej bo opadła do 38. buziaczki. skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Dzisiaj troche chłodniej. Ale za to piekne słońce świeci , wiec napewno bedzie ciepło. Alicja to szybki Bill, bo juz odrobila lekcje. Liczy juz jak mały kalkulator haha- prawie:D Milego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień mija pracowicie:) Pomalowałam koperte pod domem, bo przez zime było ja ledwo widac:D Za to teraz pewnie widoczna z kosmosu jest jak mur chiński:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Słoneczka :D pozdrowionka dla Was bardzo cieplutkie, za oknem też słonko przebłyska więc jest super:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich...ściskam Alusię.... Moje dzieciaki już lepiej i ja też... Aja...jak już będzie aukcja założona to trtzeba będzie rozdmuchać wiadomość wszędzie.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkasku cieszymy sie , ze juz lepiej sie czujecie:) I wszystkim - Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane pozdrawiam Was cieplutko u nas dzis pogoda pod psem więc ze spacerków nici...ale postaram się dziś przejrzeć \"zapasy\" i wybrac coś na Waszą aukcję...jak nie dzis to jutro:):D buziaczki trzymajcie się ciepło i miłej niedzielki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.:) Nio...już dużo lepiej nikt niem gorączki, wieczorem pobiegaliśmy z mężem na zmianę do WC, I JEST OK. tylko mam kaszel jak gruźlik....umęczył mnie w nocy....aja...ja na gg poproszę twój numer komórki...bo wiesz....jak będziecie tam to czasem bym coś naskrobała...w sms-ie.:) 🌻 I napisz mi jeszcze czy jak was nie będzie to w mieszkaniu zostanie ktoś ,kto będzie odbierał paczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) My po kosciolku:D zaraz obiadek i na spacerek:) U nas pogoda przepiekna.🌼 Duszkasku bede potem na gg to Ci napisze. A w domu ktos bedzie jak nie mama to syn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dzisiaj nie wpadne , wiec życze milego wieczoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko podpisuję listę życze udanego dnia(u nas bardzo słonecznie, ale wieje) i lecę pomóc męzusiowi w szykowaniu obiadu bo znow się obrazi...chociaz....godzenie jest fajne:p a ile kcal się spala:p buziaki:) uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy- my dopiero teraz:) Cały dzeń gonitwa:O Rehabilitacja długa. Mycie autka. No i spacer musiał byc - taka pogoda to wykorzystac trzeba:D Teraz jeszcze lekcje uffff i padniemy na nosy haha Milego wieczoru🌼 Duszkasku a Wy kurowac sie no juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!🌼 Aż chce sie zyc w taki dzień:D Piekne słońce i wogóle życie jest piekne- prawda Kasiu:) Duszkasku mam nadzieje , ze zdrowko Wam sie polepszyło:D❤️ A my jutro z Alicja na badania przed ósma rano. I biedna ma problem , bo musi nasiusiac do kubeczka haha:) Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaa to widzę dziś wszędzie urzęduje;) ehh...Aju...no róznie z tym życiem ale ja mam dla kogo żyć...i pogoda piękna więc zaraz z moją największą MIŁOŚCIĄ idę na spacerek:D -mam na myśli moją córcie;) a dla Was BUZIAKI GORĄCE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po zakupach:) Robie obiadek i czekam na Alicje. Potem odrobi lekcje i pójdziemy na chodzik , bo juz mamy go w domku:D Sprawdzałam konto Alicji:) i jest juz 200 zł. na nastepny wyjazd❤️ to dla wszystkich którzy nam pomagają:D Dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) Ja też listę podpisuję :D Mały wypadzik do Szklarskiej na weekend i ogólny brak czasu, niestety :( U nas pogoda też przepiękna - nawet moja mała sunia na ogrodzie cały czas chce siedzieć :D A normalnie w domu na kołderce :D Postaram się jeszcze zajrzeć dzisiaj :) A kiedy dokładnie jedziecie? Pozdrawienia i uściski dla Aluni i reszty rodzinki ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula -hej🌼 Jedziemy 26-go marca:) rano. Do dziesiatej tam trzeba byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No to już niedługo :) Alicja pewnie się cieszy? Pozdrawiam Was i mocno ściskam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - my do łózeczka :) Alicja bardzo sie cieszy , ze jedzie:D Duszkasku jak wasze zdrówko?? Enamorada❤️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) My uciekamy na badania :O Alicja juz sie pyta , z której reki jej krew wezma haha wrrrr. Bo jak z prawej to nie bedzie mogła pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane:D a ja szykuje i szykuje tą paczke dla Was wyszykowac jakos nie moge...bo ciągle spacerujemy:D no własnie zaraz też idziemy:) buziaki ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×