Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Hallo to my:d Znowu hahahaha:D Dzisiaj tak pózno, bo wpierw kosciółek, potem obiadek ,dalej kawa i wizyta cioci z wujkiem. Przed chwila ortezy Alicji zdjełam:) A tak ogólnie to pozdrawiamy🌼 Isiuuuuu jej jak miło. Ciesze sie , ze Dusia sie podoba(nam tez:D ) jest kochana i za Alicja szaleje z wzajemnascia zreszta:D Jak masz to przeslij zdjecia swojej , bo jestem ciekawa jak wyglada:) Pozdrów tez rodzinke swoja od nas🌼 Miłego wieczorku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno :) Pierwsza nocka za nami. Jest nas wiecej , ale jest weselej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Z usmiechem choc za oknem ponuro. Alicja w szkole pierwszy dzien od trzech tygodni. Powiem tylko,ze to co zadane miała do Rusinowic to zrobiła wszystko:D Teraz musze wysłac pare listów do firm z apelem Ali. Musi sie na jej koncie cos ruszyc:O Moze sie uda. długo juz nie było zadnych wpłat. Zycze miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... i nowy tydzien ..dziękuję serdecznie za życzenia, Aju Alicja to śliczna i wesoła dziewczynka..widać na zdjęciach, Dussia rewelacja, dziękuję za fotki. Sporo zaległości do nadrobienia życzę miłego dnia..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to na Alicja juz czekam:D Listy wysłane...... zobaczymy jaki efekt bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Miłego dnia zycze🌼 Jutro jade po Alicje do szkoły , bo zabieram ja na rehabilitacje do Radzionkawa(dwa razy na tydzień) Bedzie to sroda i czwartek:D Buziaki dla Was i Antoska❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:D Słoneczko swieci i jest fajnie za oknem. My dzisiaj jedziemy cwiczyc :D Wczoraj w szkole , dzisiaj w osrodku rehabilitacyjnym i jutro tez:D Ciezka praca, ale warto:D Jeszcze na siedemnasta mam zebranie w klasie Alicji. Heh trzeba jechac- nie było jej tyle czasu. Pozdrawiam wszystkich🌼 i miłego Dniażycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ U nas za to pogoda paskudna,wieje i pada. Alusiu-pozdrawiamy Cię serdecznie!Ćwicz dzielnie! Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po zebraniu w szkole. Wszystko ok:D Alicja postepy robi. Kazdy wyraz czy cyferka napisana samodzielnie to wielki sukces:D Tak samo jak kazde przeczytane słowo. Dzieci bija brawo:)❤️ Jestem szczesliwa i dumna:D Jeszcze to , ze jej wada wzroku jest na tyle powazna, ze trzeba jaj literki pokazywac ołówkiem zeby sie nie zlewały. Zyczymy dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też Alusiu jesteśmy z Ciebie dumni i wierzymy w to że tych postępów będzie coraz więcej tylko trzeba na to troszkę czasu.Trzymamy za Ciebie kciuki i modlimy się o Twoje i innych dzieci zdrówko. Dobranoc spokojnej nocy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nowy dzień:) Pełen wyzwan... Na cwiczonka dzisiaj pózniej , bo o 14:30 jedziemy. Do szkoły po Alicje jade. Nie zdazyłaby inczej . Wogóle to dzieki za miłe słowa❤️ Antoś jest malutki jeszcze:) i wierze , ze bedzie dobrze wszystko:D Alicje to panna , ze hej- uparta strasznie, ale to dobrze. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dla małych i dużych dzieci serdeczne życzenia od Mikołaja... wiem że on zawsze jest przy tych którzy najbardziej Go potrzebują...❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Ciezki dzien był wczoraj... Ale Alicja dzielnie cwiczy. Dzisiaj wieje jak nie wiem brrrrrr. O siedemnastej idziemy na Mikołaja:D W klubie gdzie pracuje moja mama bedzie:) Alicja piosenke zaspiewa:D I zawsze sie głosi jako pierwsza🌼 Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D Jestem jeszcze szczesliwsza:) Moja synowa była na usg i.........ogladałam 15 minut na płycie! Widziałam mojego wnuka:D tak, to chłopczyk:) Alicja piszczy jak zawsze hahaha. Bedzie miał na imie Robert❤️ Cos niesamowitego:D Mikołaj sie udał i beda zdjecia. Tym , ktorych adresy mam wysle jak zawsze:D Dobrej nocki kochani🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Tobie że będziesz miała wnuka,a synowi synusia!!! Bardzo si cieszę że zabawa Mikołajkowa się udała. Alusiu-a Ty może zostaniesz piosenkarką-czego Ci z całego serca życzę! Pozdrawiam całą waszą rodzinkę🖐️ ...Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w sobotni poranek:) Dzisiaj rodzinka w komplecie , bo syn i mama maja wolne. Bierzemy sie za porzadki a potem cwiczenia:D Pozdrawiamy Was cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też bym się musiał wziąść za porządki a nie chce się... coż zwlekam moją D i idę brać się za odkurzacz pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Ogórek:D Miło , ze wpadłaś(eś)- bo nie wiem:) My juz po sprzatanku, teraz obiadek.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×