Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Alicja juz w domu. Biedna siedzi i płacze nad talerzem łazanek. Prosiła zebym zadzwoniła do jaj taty, bo chce go zobaczyc i zeby przyjechał. Wiec tak zrobiłam- telefon był na głosno. Ala z nim rozmawia i prosi zeby ja odwiedził........a usłyszała, ze mama(ja) mam jej pokazac jego zdjecie Myslałam , ze padne. Jej tak przykro sie zrobiło:( mnie tez. Zaraz zapytała czy ja ja kocham. To dopiero człowiek- heh szkoda gadac. No cóz nos do góry i trzeba działac. Zaraz jej sie humor poprawi- ma mnie, a kocham ja ponad wszystko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki.... ten ojciec Ali to chyba ojczym...i to bez serca , nie rozumię jak można nie kontaktować się ze swoim dzieckiem...ale Aju jak ma być belejaki ojciec to lepiej że go nie ma.. wiem z własnego doświadczenia. Kobiety są silne i odpowiedzialne...trzymaj się ciepło i ucałuj Alunię..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju.. Ala ma cieżki okres,..była przyzwyczajona do Brata...a teraz ma go mniej...i dlatego bardziej tęskni do męskiego towarzystwa.. A ojciec... słów brak, -ale przecież wiem jaki jest... Ja mam takiego samego ojca... NIGDY go nie obchodziły dzieci... Zawsze mówił do mamy:,, te twoje dzieci,, .... te ,,twoje pip..... wnuczki,, niestety,są tacy ludzie.. Ale to nie im życie daje popalić.. ech... Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy... a DOŚWIADCZA TYCH...KTÓRYCH KOCHA..:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- dzieki za ciepłe słowa. Duszku wiem to wszystko co napisałas:) Jakos alicji wytłumaczyłam. Tylko wiem jedno jak zajdzie jaj za skóre to juz bedzie przechlapane:O Alicja jest uparta i bardzo madra:) Teraz od prawie dwóch godzin spi smacznie. Modliła sie znowu przed snem goraco- o tatusia tez. Dobrej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Alicja juz w szkole. ja byłam z Dusia na dworze- pobiegałam troche i juz samopoczucie lepsze:D Zimno sie robi-chyba zima idzie:) Wieje bardzo, ale co tam taki klimat juz mamy. Wstało to moje dziecko:) w dobrym humorku ❤️ Dzisiaj jedziemy na rehabilitacje o 14:15 ,wiec jade po Ale do szkoły:) Miłego Dnia Wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dobrego czwartku dla wszystkich...motto na czwartek Miłość świadczona innym jest największym dobrodziejstwem dla nas samych. kard.Stefan Wyszyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz dzien minał:) Nie nalezał do lekkich:O Na rehabilitacji super- Alicji sie bardzo podoba:D Wspaniała atmosfera🌼 Teraz po odrobieniu lekci i kąpieli lezy na łózku w ortezach:) Zyczymy miłego wieczoru i póżniej spokojnej nocy:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.....
witaj aja33, jestem tu nowa, dopiero co zajrzalam na Twoj topik ale wszystkiego jeszcze nie przeczytalam. jak malutka? czy chodzi? dziwi mnie, dlaczego miala przecinane przywodziciele, to bardzo radykalne, nas na fizjoterapii zawsze uczono, ze trzeba sie klocic czesto z chirurgami ortopedami, bo oni zawsze chca tylko przecinac i ucinac, bo po prostu nie chce im sie czekac na efekty rehabilitacji, ktore wiadomo nie przychodza od razu. ciekawa jestem, jak teraz wyglada sytuacja znozkami? jak sprawuja sie ortezki? pozdrawiam Was goraco!:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowa dobra duszyczke:) Juz odpowiadam:) Miała ciete i dzieki Bogu:) U nas nie było wyjscia, a teraz jest super:) Miała takie przykurcze i spastyke , ze pieluszke musiałam wyrywac na siłe:O teraz po \"turecku\" siedzi:D Bez bólu i jest szczesliwa:D Ja tez. A jesli chodzi o ortezy to sprawuja sie doskonale:) Normalnie widze jak przykurcz w kolanach sie zmniejsza:D Alicja stoi na nogach- musze ja trzymac. Ale jest coraz lepiej- czasami jak nie zdaje sobie sprawy to trzymam ja tylko jednymi palcami u rak:D Ale jak sie pokapuje:), ze tak jest, to sie wystraszy:O Nad tym jeszcze popracujemy:) Pozdrawiamy i witamy Cie w naszym skronmym gronie🌼 Dobrej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Zima do nas przyszła:O Tutaj robi sie biało:D No w sumie fajnie jak swieta sa białe:D Ale tak dobrze sie spało, ze nie było checi z łózka wychodzic:) Alicja ubrana jak mis , bo strasznie zimno- pojechała do szkoły. Problem z pecherzem juz sie skonczył:) Zyczymy miłego Dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz całkiem biało:D I nadal pada:) Ja skonczyłam obiad robic i czekam na Alicje. A jak miło tak za okno patrzec jak biało, a w domu cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tylko pozazdrościć wam takiej pogody,oby ten snieg utrzymał się do świąt.Bo nie ma piękniejszych świąt jak jest biało.U nas pogoda okropna zimno i od rana co jakiś czas pada mżawka. Pozdrawiam Was bardzo cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zyczymy dobrej nocy. My juz zasypani jestesmy:D I jak padało tak pada- bielusienko. Moze zostanie to do swiat:) fajnie by było......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Ale było spanko dzisiaj:O Masakra hahaha . Nie pamietam juz kiedy ostatnio spałam do......8:15:) Teraz dopiero chwilka czasu i zaraz po chlebek do sklepu:) Biało jest i pruszy nadal:) Miłej soboty życze wszystkim- no i śniegu tez- tym co go lubia:) Wczoraj byłam w lesie z Dusia - jest pieknie:D A do lasu mam 150 metrów:) Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) - Stali bywalcy juz wpadli , a my dopiero teraz:) Obiad zjedzony i w kosciele bylismy:) No i nadal biało i zachmurzone:) Wiec na słonce sie nie zanosi. Miłej niedzieli- my odpoczywamy:D Pozdrawiamy cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzisiaj z mama u lekarza byłam. Dzieki Bogu wyniki dobre , a i czuje sie lepiej:) Alicja tez sie cieszy , bo ostatnie dni do szkoły i ferie swiateczne:) Potem dwa tygodnie i od 15-go stycznia feria zimowe:) Snieg lezy u nas i lekki mrozik. Słonca jak nie widac tak nie widac:D Miłego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×