Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Mariolla wielkie dzięki my też całujemy i pozdrawiamy ...a o Alusi cały czas myślimy!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzień dobry!🖐️ Jadę dzisiaj do Antosia będę go tulić i całować-jestem taka szczęśliwa! Alusia tęsknimy już za tobą,ale codziennie o Was myślimy!!!! ....❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Witam Serdecznie!!!!!! wlasnie wrócilismy ze spaceru chociaż pogoda nie ciekawa pozdrawiamy Antos Marta i Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...nie było mnie i internetu...hihi, ale już o.k. serdecznie pozdrawiam i podpisuje liste, mam nadzieję że Aja i Alusia pamiętają o nas...całuski na cały dzień 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla witam cię serdecznie już się martwiłam że zapomniałaś o nas. Zapraszam cię również na nasz Antosiowy temacik-jeśli masz na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ kochani. Pisałam sms-a do Aji. I one wszystkich pozdrawiają i całują .. chyba w piątek miały dyskotekę (czy w sobotę) Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Bardzo się cieszę że u dziewczyn wszystko ok.i że się dobrze bawią! A ty he he pomyśl nad tym co piszesz bo jak słyszę takich ludzi jak ty to mi się nie dobrze robi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...dziewczynki i chłopczyki 🌻 u nas przymroziło ale wyszło słoneczko i jest nawet sympatycznie.. hehe szkoda słów, mam nadzieję że to był tylko niewybredny żart, życzę Tobie dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.:) ,,hehe,,...pewnie jesteś nieszczęśliwą osobą skoro tak piszesz, współczuję.. Ale prędzej wyleczy się ,,porażenie,, niż ZNIECZULICĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×