Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

hej...ale dawno mnie nie było..miałam problem z wejściem na kafeterię a potem byłam na wyjeździe...ale już jestem... Kamelia pozdrawiam...i Antosia też. Mam nadzieję że dziewczyny dobrze się bawią..juz w niedzielę wracają..U nas zimno...ale bez śniego , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:)❤️ Na Was mozna liczyc:D Juz jestesmy- jurto opisze wszystko , bo padamy na nosy:) I prania wielka kupa czeka:O Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ Super że jesteście.Myśle że zrehabilitowane i zadowolone?! Aju jeżeli chcesz do nas zaglądać to jesteśmy na życiu uczuciowym i na macierzyńskim. Serdecznie was pozdrawiam i ściskam.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jak to dobrze, ze wczoraj przyjechałysmy do domu. Pogoda dzisiaj okropna:O A tak ogólnie to było super. łuski zakładane dziennie. Przykurcz w kolanach sie zmniejsza:D. I w srode była dyskoteka Andrzejkowa:) na tej dyskotece.......Alicja przez półtorej godziny była na nogach:D Tanczyłam z nia bez wózka:D Nogi coraz bardziej mocne ma:) Jeszcze problem z równowaga , ale mysle , ze kombinezony pomoga:) Tak sie cieszymy. Teraz łatwiej mi ja prowadzic. Nie ma takiego obciazenia na mój kregosłup- nie wiesza na moich rekach swojego ciezaru. NO cóz trzeba zakasac rekawy i walczyc dalej:D Dziekuje wszystkim jeszcze raz za to , ze tu zagladali❤️ i z tego co wyczytałam znowu jakis nie miły gosc wpadł:O Heh tak było i bedzie.Ale co tam nie dam sie:D Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju...Aluniu dzielne dziewczynki witajcie..myślę że zrehabilitowane na maxa .. Cieszę się z Wami z postępów Aluni...wiem że będzie dobrze...zobaczysz Aju na przyszłe lato Alunia będzie śmigac na ślicznych nóżkach..tak będzie. Masz tyle wiary i determinacji że dokonasz tego..trzymajcie się ciepło ja od jutra w terenie...całuję mocno...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki🖐️ Takie wiadomości to rewelacja.Mogę sobie tylko wyobrazić aju jaka jesteś szczęśliwa i dumna ze swojej córeczki.Wiem że każda dobra wiadomość to następny porządny kop do dalszej pracy.Czego z całego serca wam życzę! Alusiu-ciocia jest z ciebie bardzo dumna i razem z Antosiem mocno Cię ściskamy i całujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczymy dobrej nocki:) To był ciezki dzien:O Troche roboty było ale juz ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzisiaj wielki dzien- mój syn z Żona sie wprowadzaja do nas:D Bedzie ciasno , ale taniej za to. Nie daja rady z opłatami. Synowa na L-4jest a on biedny tyra od rana do wieczora i jeszcze mało:O. ale co tam bedzie nam weselej:D Alicja sie bardzo cieszy- ja tez zreszta:) Wiec znowy prace mamy , ale co tam. Zyczymy miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze ktoś jest prawie jak ja:):):) pozdrawiam:):):) Kamelia zmodyfikowana:):):) hihihih cześć a ja, do zobaczenia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dziewczynki... jestem z powrotem i szykuje impreze ,moja coreczka kończy dzisiaj 18lat...moja mała dziewczynka... tak szybko to minęło. Aju a Tobie życze cierpliwości , siły i właściwie to dużo uśmiechu,,, życie mimo wszystko jest piękne...❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pozdrawiam wszystkich , którzy tu zajrzeli:) Mariolla to życzenia jej złóż od nas🌼 te najlepsze:) Moje dzieci juz sobie poradziły z rzeczami- wszystko ułozone i juz mieszkanie doprowadzamy do porzadku:) W tym wszystkim jeszcze Alicja i ćwiczenia:D zakładanie ortez i cała reszta. Jest wyjatkowo cierpliwa i grzeczna dzisiaj:)❤️ Dobrej Nocy Zyczymy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia... prawie wszystko zrobiłam..jutro goście przyjadą około 14... ale i tak się cieszę lubie robic cos dla moich dzieci... dobrej nocy..pa uściskaj Alutkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla46-ja też życzę Twojej córce sto lat i wszystkiego najlepszego! A teraz życze wam wszystkim spokojnej nocki Dobranoc!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu Piszczałko,Aju przepraszam że nie zagladałam.Wiem,że obiecałam ale mam teraz tak mało czasu:) Dostałam Wasze zdjęcia.Są super.Bardzo się cieszę że Ale stanęła na nogach❤️I ten jej uśmiech na fotkach:)To on mnie chcyba zmobilizował do wejścia do Was tutaj:) A Wasza Dusia jaka wuuuża:)I jaką ma śliczną kręconą sierść.Moja jest całkiem inna:) Nie przeczytałam jeszcze zaległości,tylko ostatnią stronę ale zaraz wezmę się za nadrabianie.Moja cała rodzinka serdecznie pozdrawia Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×