Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

No Alicja w łozku , a ja ide z pieskiem i wskakuje do niej:D Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Wiecie, co… Bardzo lubię to forum, bo wiem, że zawsze mogę tu na kogoś z was liczyć. Gdy tylko potrzebuję pomocy, zaraz tu piszę. I między innymi dziś bym chciała prosić was o głos w konkursie. Oto, jak to zrobić: Wejdź na stronę http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1865&pg=0 Następnie przepisz kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknij „Głosuj”. I już! :) Głosowanie trwa zaledwie kilka sekund, a będę baaardzo wdzięczna! Proszę, nie zawiedźcie mnie… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Basiu głos oddany:D i ciesze sie , ze to forum lubisz:) Mam nadzieje , ze czasami czytasz:) Zdjecie fajne- mnie sie podoba ten grzybek:) Tak ogólnie to witam wszystkich🌼 Ala w szkole jak zawsze o tej porze. Ja roboty troche mam. Wczoraj miała wielka chec do pracy- ćwiczen. Wiec godzine walczyłam z nia:D Zyczymy Miłego Dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani....chciałam zagłosować ale nie umie...tam nie ma żadnego kodu...czy jestem taka głupia??? Życzę miłego dnia...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Dzisiaj jedziemy po prezenty:D Najwieksza frajda.Alicja dostanie gre-\"Super Farmer\" jej marzenie:D Uwielbia ja , a teraz jest wydanie lepsze- swojej nie ma. Wiec bedzie miec:D Juz widze jak sie cieszy, co wiaze sie z tym , ze piszczy hahha. Miłego Dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam bigos:) Śledzik tez moze byc hahaha:D Zakupy sie udały, mamy wszystko co trzeba- a najwazniejsze , ze jest gra dla Ali:) Teraz obiadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś nieznajomy ...
🌻 :) i spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Kolejny dzien sie zaczał. Dzisiaj do Radzionkowa na cwiczenia:D Alicja to uwielbia:D Jezeli o swieta chodzi to wszystko na ostatni guzik zapiete:) Mozemy swietowac haha:) Zyczymy miłego Dnia🌼 A i u nas mrozik dzisiaj-3stopnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po ćwiczeniach:) Alicja zmeczona jak zwykle. W Radzionkowie sypie śnieg, a u nas nie:O .To tylko trzy kilometry od naszego domu:( Moze jeszcze popada. W kazdym razie ten co spadł wtedy jeszcze sie trzyma, ale brudny juz. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Alicja ma wigilie w szkole dzisiaj:D Pojechała wystrojona jak nic hahaha- spódniczka , bilał bluzeczka i sweterek. Wygladała ślicznie:) Jej jaka ona juz duza:) Snieg nie padał,ale na gałeziach drzew osadziła sie szadz i sa sliczne białe- jak w bajce:) Miłego Dnia życze🌼 Wiem , ze przed swietami wszyscy maja duzo pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....przygotowania w pełni ..u wszystkich. Swieta to cudowny czas na wyciszenie sie i spojrzenie w siebie...głęboko w siebie... Trochę za bardzo gubię się w tej całej oprawie...a przecież nie to najważniejsze...całuje mocno Alutkę i Ciebie Aju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wigilia w szkole sie udała:) Wszyscy zadowoleni i spiewanie koled było:D Miłego wieczoru życzymy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej , ale godzina mi sie wpisała hmmmmmm:) A pisałam poprzedni post przed 18-ta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Buziaki dla wszystkich😘 A szczególnie dla naszej dużej i pięknej dziewczynki :) Kochamy Cie perełko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Mrozny poranek, ale bardzo słoneczny:) Ja juz po spacerku z psem:D Alicja po sniadanku i za chwilke poćwiczymy, a potem na spacerek:) Zyczymy miłej soboty Wszystkim:) Antośkowi ogromne buzi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×