Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Aju ja to znam i serdecznie Ci współczuje dla mnie słowo szpital to szok nie wiem dlaczego niektórych ludzi tak lubia sie dopinac choroby ale nie mozemy sie załamywać i Ty dzielna kobieto . Alusia tęskni za tata biedactwo ale niedługo bedzie z górki . Synowa moze dobrze że jest w szpitalu mam nadzieję że pod dobra opieką . O procencie będę pamiętac przy Picie. Dobranoc przytul Alusie i całuski Pa ,pa spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj to przegiecie:O pół godziny temu wstałam z łózka:O To znaczy przed szósta z pieskiem była, a ze Alicja spała to ja do niej:) I dopiero teraz sniadanko konczy jesc. Widocznie ten sen był mi potrzebny... I tez wierze, ze bedzie dobrze- Bóg dodaje mi siły:) Jest ze mna- inaczej nie dała bym rady❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam:) Uciekamy na rehabilitacje:D Napiszemy potem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej,ale miałam dzien:O Rano na cwiczenia z Alicja. Potem do szpitala (odwiedziny u jej taty) Potem do synowej i....okazuje sie , ze wychodzi:D No to do domu po rzeczy i z powrotem do Bytomia po nia:) uffffffff Wszedzie z Alicja, bo mama w pracy na rano- jest zimowisko w klubie gdzie pracuje i musi na rano chodzic. Dałysmy rade z Ala:)- zuch dziewczynka❤️ Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla aja33i Alusi.Ja dzisiaj mialam bardzo pracowity dzień upiekłam tort orzechowy i sernik i jeszcze jedno ciasto ale nie wiem jak sie nazywa jutro i w niedziele mój syn bedzie miał gości ponieważ 20 stycznia ma urodziny . Miłej soboty dla Wszystkich na tym topiku i całuski ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) U nas ok. Kruszynka Ty torty pieczesz , a ja od dzisiaj słodycyzy nie jem:) hahahaha. Musze piec kilo zrzucic:) Buziaki od Ali👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekę torty i różne ciasta jesteśmy łasuchy okropne a co sobie żałować. Całuski dla Ciebie i Alusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) ZAmiast śniegu za oknem deszcz :-) cebule zimujące strzelą w pędy kwiatostanowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) U nas tez pada, ale my juz z koscioła wróciłysmy:) teraz przygotowujemy obiad. Miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:D Własnie wróciłam z rehabilitacji z Alicja:) Pogoda super. Cieplo i przestało padac:) Nie ma czasu siedziec przy kompie i tez swojego nie mam jeszcze:O Pozdrawiam was cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło:) Wieje u nas bardzo,ale temperatura sie trzyma na plusie i to wysoko. Jej, tak malo czasu mam teraz. Te ferie !!Z Alicja cały dzień:D Dzis byłysmy w szpitalu u jej taty. Cieszyła sie bardzo. I.....kolejny cud. Goi sie wszystko na nim pietnascie razy szybciej jak na innych pacjentach:DLekarze oczy robią:) We czwartek juz do domku wyjdzie jak dobrze pójdzie. Dla mnie to super. Do szpitala na pdwiedziny trzeba chodzic, a tak on wpadnie do Ali:) Pozdrawiamy i buziaki przesyłamy:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) U na biało:O! Heh a juz wiosna była:D Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jeszcze kilka dni i koniec ferii:) Ja jestem wykonczona. Cały dzień z Alutka i jeszcze dom na głowie:) uffff Po feriach odsapne troche:D Teraz skonczyłysmy ćwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, i zarazem papa. zaganiana jestem. Aju mgiełka jutro przyjeżdża..aż uwierzyc nie mogę.. Wtedy nie wypaliło, ale teraz na 100%. mają prawie 600km do mnie.:) buziaki i zdrówka dla wszystkich ...alusi, antosia i wszystkich dzieciaczków.. i ich mamusiom również ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×