Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Ja też się cieszę że Alicja czuje sie lepiej, ale kruszynki to już nikt nie pozdrowi oj nieładnie nieładnie. Przyjemnej niedzieli jednak życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hej hej hej...ale nieublagalnie czas płynie...chcę byc ememrytką i robic to na co teraz nie mam czasu....miłej niedzieli,,,, Aluniu całuski...Aju uściski....i mocno ściskam łapki wiernym fanom Ali..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj myslicie ze na emeryturze to sie robi to na co ma się ochote to jesteście w błedzie. Ma sie rodzinę obowiązki albo osoby chore w domu wymagające stałej opieki. Przyjemnej niedzieli słoneczko pieknie świeci Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My dopiero teraz- nie było czasu:O Rano do kosciółka. Potem obiad:D .Na koniec kawa i ciach razem z goscmi , którzy nas nawiedzili:) Teraz pojechali wiec pisze. Alicja juz prawie zdrowa. Humor jej dopisuje:D Tak ogólnie to miły dzien:) i słoneczny jak piszecie:) Ogórek jakos Ci przeleci te 20 lat hahaha:) Ani sie nie obejrzysz:D Kruszynka :) Jak na emeryturze bede, to sie dowiem jakie sa jej radosci i smutki:D Buziaki od Ali i usciski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Dzisiaj mamy wizyte u neurologa:) Na 17:20. Bedziemy brały nowy wniosek na turnus do Rusinowic:D Alicja juz czuje sie świetnie. Nawet spała do siódmej:D Zyczymy miłego Dnia🌼 U nas mgła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Super że Alusia czuje się już dobrze :D Serdecznie Was pozdrawiamy w ten kolejny piękny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta u neurolaga udana:D Pani doktor bardzo zadowolona z postepów Alicji:D Bardzo,a bardzo zadowolona:D A ja, nie powiem byłam bardzo dumna hahahaha i bardzo skromna hihi:D Pozdrawiam Was 🌼 Życze dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko świeci na dzien dobry:) My dzisiaj na spacer sie wybieramy. Ja wstałam o piatej - razem z synem:) Byłam z Dusia i biegałam troche:) Ziemia zamarznieta , wiec nie było błota. Teraz juz koncze porzadki i pranie- szkoda dnia🌼 Pozdrawiam Was❤️i buziaki od Alicji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz jade z mama do lekarza- naczyniowca. Zapomniałam napisac rano:) Miłego wieczorku. Spacer sie udał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Alusi . Czytajac Cie widze że jesteś bardzo dzielną i pracowitą kobietą. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak pogoda nie wiem , bo jeszcze szaro:D My jedziemy na dwunasta jedziemy do Radzionkowa na ćwiczenia:) Są ferie wiec godzina obojetna. W piatek juz na dziewiata musimy tam byc:) Miłego Dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:( Tata Ali lezy w szpitalu. Jest na cos silnie uczulony:O A synowa musi tam jechac do szpitala za dwie godziny:O Tez na oddział patologii ciazy..... Ja to mam super...Ale trzymam sie. Gorzej z Alicja , bo płacze znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju-ty się masz z tymi kłopotami,serdecznie ci współczuję.Wierzę jednak w to Bóg ci to wszystko wynagrodzi. Zyczę spokojnej nocy Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×