Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Dzień dobry:) Jade dzisiaj po wniosek do MOPR w Bytomiu. Na likwidacje barier architektonicznych w mieszkaniu. Chodzi o to zeby Alicji było łatwiej sie poruszac. Moze sie uda załatwic:D No i wniosek na turnus jakis. W zeszłym roku mi nie dali dofinansowania, bo jest raz na dwa lata u nas:O Miłego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja też się witam i biorę się za robienie obiadu. Pozdrawiam wszystkich Uściski dla Alicji😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocki:) Dodam jeszcze , ze po wnioski dopiero w przyszłym tygodniu mam sie udac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj w domku siedze. Porzadki trzeba zrobic. Jutro Alicja ma bal w szkole:D Jedzie tylko na jedna lekcje ,która sie zaczyna o 10:50:) a potem bal .... Po balu na rehabilitacje:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) \"Niech żyje bal.......\"lalalalala:D My jedziemy tanczyc dzis:) miłego Dnia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Alusiu-życzymy Ci super zabawy na balu Baw się dobrze i jak wrócisz to koniecznie zdaj nam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Na balu super. To raczej dyskoteka dla tych maluchów była:D Alicja tanczyła i na wózku i na....nogach przez godzine:D Jutro juz moze zdjecia beda to wysle:) Na rehabilitacje pojechała wykonczona, ale dała rade. Potem jeszcze czytanke do szkoły przerabiała:) Teraz jak zabita śpi❤️ Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę że Alusia się wybawiła. Podaje swojego meila może też sie załapię na jakieś zdjęcie? Dobranoc dziewczynki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego mój mail jest nie widoczny-nie znam się jeszcze na tym.Jutro się dowiem to podam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....to już nie dzień za dniem ale tydzień za tygodniem uciekaja......życzę miłego dnia...Aluniu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nie miałam czasu wczesniej zajrzec:O Alicja juz w domku obiad je i jesttaka szczesliwa:D- dostała szóśtke z dyktanda. Rano była przerazona - tak sie bała. Powiedziałam jej , ze Bóg jest z nia i napewno bedzie dobrze:) I jest:) Miłego po południa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Alusiu ty dostajesz szóstki a ciotka powinna dostać jedynkę. Przepraszam za błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc:) Nie ma czasu wcale dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nowy tydzień ,nowe wyzwania:D Jade po te wnioski. Moze juz mi daja. Na dofinansowanie na turnus tez wezmiemy- do Krasnobródu:D Alicja tak postanowiła.Podobało jej sie. No i jeszcze dzisiaj załatwiamy koniki- hipoterapie:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko załatwione:D i wnioski i koniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×