Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość ola22
to znowu ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
znowu nie ta minka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My do szkoły jutro dopiero. Dzisiaj byłysmy na cmentarzu u mojego taty i dziadka Ali. Potem w sklepie i teraz szybko za obiad trzeba sie brac:D Mkm złóz wnioski i nie czekaj. Teraz zaczyna sie nowy okres zasiłkowy wiec na decyzje p oczekasz do miesiąca, ale jak Ci przyznaja to tez nadpłaca za miesiac wrzesien. Powodzenia. Ola widze, ze minki wychodza coraz lepsze:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Witam,tak jakby z minkami było lepiej,tylko nie zawsze trafie w dobrą stonę z nawiasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Aju,staram się przeglądać Twoje strony tak bardziej szczegółowo:)piszesz o kombinezonie Adeli,gdybyś mogła napisz adres tej fundacji,chyba w Warszawie? też wyczytałam,że jeszcze w innych fundacjach zbieresz pieniążki dla Ali,jeśli morzesz to proszę napisz,albo na forum(czy jak to się nazywa gdzie teraz piszę)albo podaję mój nr.gg 8000471.Moja córka nie daje mi się dotknąć jeśli chodzi o rehabilitację i dlatego szukam pomocy.(długo by opowiadać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Znalazłam Ale,świetnie wygląda w tym kombinezonie:D Jutro do nich od rana dzwonię:) Przepraszam ale nie zapisałam Twojego nr.kliknij jeszcze raz na gg tak przy okazji jak znajdziesz chwilkę.Duży buziak dla Alicji👄 z góry przepraszam nie mam pojęcia co wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło super:) Na taki turnus sie długo czeka , ale warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uciekam dziewczyny. Jutro po szkole sie odezwe. Jade znowu z Alicja. Miłego wieczoru i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Mkm co u Ciebie nie odzywasz się dzisij:) byłaś może załatwiać te dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
miało być dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
no tak chyba pozostaje kliknąć dobranoc 👋 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Mam te blankiety do wypełnienia, jutro zaniose do pomocy społecznej bo dziś czuje sie fatalnie, nie dojde taki kawał z wózkiem i spowrotem. Dziewczyny czy Wy tez zupełnie zawsze samiuteńkie zajmujecie sie dzieciaczkami, nikt nawet Wam przez 30 min nie pomoze? Jestem przemeczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Wróciłam z Alicja ze szkoły. Uff tam zwariowac mozna, te dzieciaki na przerwach tak wrzeszcza. MKm dobrze, ze wnioski masz. Oddaj i bedzie dobrze. Jesli chodzi o dzieci i zjamowanie sie nimi to owszem robie wszystko sama. Moja mama pracuje jeszcze a nie daje rady Alicji podniesc wiec jak mam cos do załatwienia to zakładam Ali pampers i ruszam szybko. Ale przewaznie ze mna jezdzi wszedzie. Mała przylepa haha. Tak to juz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Dzień dobry:D Bardzo dobrze,że masz te blankiety MK,jak pisze Aja -wypełniaj i zanoś.Ja od kąd mam samochód to Oliwia też jak jest taka konieczność jedzie ze mną,ale jak nie miałam autka to było dopiero wyzwanie:) mam do miasta 3 kilomotry,i żeby zrobić zakupy trzeba było jechać,ale raczej rowerem Oliwia zostawała z moją mamą,a jeśli nie z nią to prosiłam sąsiadów i zawsze ktoś pomógł(tyle,że ja latałam z językiem na wierzchu,żeby jak naj szybciej wrócić) kurczę,że też nikt nie chce Ci pomóc w twojej miejscowości?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Tak sobie myślę,Ty Aju uczyłaś się jeżdzić w dużym mieście i byłaś zmuszona jeżdzić,a ja w czasie kursu byłam ledwo dwa razy w Poznaniui to jeszcze dwie osoby do spółki.a to nie dobrze bo za mało jest człowiek objechany,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ha moze i w miescie, ale nigdy sie nie bałam. Jadac na turnus sama z Alicja po raz pierwszy jechałam autostrada na Kraków,Rzeszów , Tarnów, to dopiero miasta haha. Wazne to sie nie bac i patrzec uwaznie na znaki i drogowskazy. To wszystko:D Powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej , ale zakopana jestem:D Wziełam sie za porzadki w szafkach haha masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) My z Alicja bardzo pózno wstałysmy dzisiaj:( Po dziewiatej- straszne. Jutro ja do szkoły na cały dzien i w niedziele tez. Zaczyna sie kolejny semestr. Ale ciesze sie dla mnie to odskocznia. Całe wakacje z Alicja , operacja, to teraz troche poruszac główka trzeba. Wróciłysmy własnie z zakupów i Ala bierze sie do odrabiania lekcji:D A mnie czekaja obowiazki domowe:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Też życzę miłego dnia🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
aA teraz dobranoc ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Dzień dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, a może dobry wieczór:) Dwa dni w szkole:/ Jestem padnie ta i głowa mi popekała pani popiołkowa hahaha. Po wakacjach trzeba sie przyzwyczaić do takich osmiogodzinnych posiedzen:( Miłego Wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzis juz funkcjonuje normalnie haha. Za tydzień jedziemy na zdjecie gipsu z Alicja. Wreszcie. Ona sie bardzo cieszy, bo dziennie do szkoły moze jechac. Zyczymy miłego Dnia🌼 . Szkoda tylko , ze tak zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) My uciekamy do szkoły dzisiaj. Siedzimy do 12:30 :/ Pogoda prawie do spania , a tu trzeba wyjsc. Zyczymy miłego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Dzień dobry:D u nas też okropnie zimno:( niby już powinno się ochłodzić,ale nie aż tak!!!! szok termiczny można przeżyć:) mam nadzieję,że jeszcze będzie ZŁOTA POLSKA JESIEŃ🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×