Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gagatka85

no i jak sie Wam podoba 4400 ??

Polecane posty

Gość józia
taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie macie wrazenia ze momentami to troszke bajka jest... Na przyklad ten moment keidy ta \"kula\" ladowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie :) a wtedy sobie pomyślałam, ze taki serial mogli stworzyc tylko Amerykanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjz
Tak, mamy świadomość że to film:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądałam zaginionych :-)poza moze jakimis 2 odcinkami gdzies w śordku.. A wczoraj 4400 tak....podobał mi się,ogląda się super, ale rzeczywiscie, jest trochę przewidywalny, bajkowy. Jak to,ze ta para detektywów ma się ku sobie, będzie miała....i parę jeszcze innych rzeczy...wszytsko się tak ąłdnie układa, paruje... Ale wciągnął mnie, podoba mi się, dawno już nie oglądałam zadnego serialu , więc ten sobie pooglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
a ja uwielbiam ten egocentryzm amerykanow :P dno do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam oglądać wczoraj, dotrwałam do połowy pierwszego odcinka. Jak zobaczyłam, że za sprawę z 4400 ofiar zabiera się dwójka przypadkowych ludzi, zamiast zespołu ekspertów, jak zobaczyłam, jak superprofesjonalnie włącza się do sprawy śledczego, który ma podejście osobiste i to niekoniecznie pozytywne, jak zobaczyłam dzieciaka, który jest \"twardą sztuką\" i za chwilę się okaże Obcym... Nie, sorry. LOST sa fajni, choć ostatnio nieco kuleją. 4400 jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
no mowilam, dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyjs
Amerykanskie gowno obficie nafaszerowane efektami specjalnymi, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba! Lubie takie fimy :) Kumpel jest dużo do przodu bo sobie pościągał z netu i mówi, że filmik super! 3 sezony chyba sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
co to jest i gdzie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh75
Potem to się będzie działo :D Super serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatussssssss
:) moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba się. Te kosmiczne efekty trochę tandeciarskie, ale reszta OK. Wciąga. Szczególnie lubię dziewczynkę-jasnowidzkę :) A ten bogaty pan co zafundował osiedle to jak guru jakiejś sekty normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie oglądałam :o ale mam nadzieje że znajde gdzieś w internecie odcinki do ściągniecia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie bomba. Zakręcony na maksa. Nie bardzo czaję jakie \"zdolności\' ma ta mała Lily - normalnie jak szatanica :( I ciekawe o co dalej bedzie chodizło z tym synem agenta, któremu ostatnio film się urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś sobie sciągnełam odcini z czwartku i co zobaczyłam, że na necie są wszystkie :D heheh kupuje płyty i nagrywam i oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niż inne nieinne
no serial jak serial... Archiwum X tez na początku zachwycał.... Dziwne dla mnie ejst, ze ci wszyscy odnalezieni są Amerykanami... W Lost postarali sie chociaz o mieszankę nacji, a tu co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz na 3 serii, na razie oglądnełam 5 odcinków, strasznie juz zaczynają wymyslać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze ty
ej co bylo osttanio prszoe napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacpx
Dlamnie filmik jest EXTRA najbardziej podoało mi sie jak ten uzdrowiciel prubował uzdrowić tego gościa co prowadził ten ośrodek dal 4400 ale LOST ZAGUBIENI są lepszi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×