Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Autorka haha jakie sprosne haha dolacz sie..wyladaowalismy na snopku;) tylko majciochy w grochy se wez coby Ci gdzies nie powłazily spajderki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cem pejczyk.. malego klapsika to owszem;)...noo dobraaaaaaa bede juzgrzeczniutka jak nigdy dotad...porozmawiajmy powaznie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wspolpracuje glownie z paniami, era kobiet sie zaczela i panowie stali sie towarem deficytowym, a jak juz jacys sa, to jak to moja jedna kolezanka twierdzi albo geje albo ksieza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodny jestem ... przez Ciebie SSSS :) pojde se do Dzonki tam moj glod zaspokoja :P sajgonkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za godzinke bede jadl ... jeszcze nie wiem co :P ryz surowki moze kaczka... :P do tego frytki... pozniej na poprawe humoru slodyczy troche i lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zrobie zapiekanke, pozniej pewnie cos na jutro upieke,... napije sie piwka.. bo co tam dzsiasiaj piatek... i tez lulu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo ;/ ble... to jest dopiero swinstwo :) Chociaz jest jeszcze szansa ze mi matka jakis prowiant w lodowce zostawila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozetojaaaaaa
tak sie składa, ze ja zawsze przyciagam jakis mężczyzn, ktorzy opowiadaja mi niesamowite historie o swoim zyciu, albo jakis popaprancow, ktrozy po prostu musza mi sie zyzalic, albo nieszczesliwych, ktorzy kochaja i niekokochaja swoje zony-dziewczyny-kochanki czasem marze zeby miec pistolet schowany w staniku i moc go wycignac:) a na obiadek zjadlabym gulasz z kasz ai ogoreczkiem ale nie zjme bo gnije w mojej fascycnujacej pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie wazy 80kg przy 2m to sie je wszystko i kiedy chce... z reszta juz dawno zniesiono piatkowy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×