Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Gość ciocia dobra rada1
nie chodzi mi o to, czy bogaty, ale czy zaradny, czy zadbasz o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
Bo ja szukam dobrego, madrego i odpowiedzialnego mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jak kocha to i od ust sobie odejmie wiec nie rozumiem pytania ;) ;/ tylko ze ja nie chce utrzymanki* ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
jaka utrzymanka? Ty dbasz o mnie, a ja o Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) o tak to rozumiem... pieknie... jeszctylko szczegol 175 cm talia osy ...nogi francuzeczki i klasyczne rysy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
to akurat sie zgadza. A co, byla tak wygladala? :P A teraz z mojej strony: odpowiedzialny, konsekwentny, dojrzaly emocjonalnie, czuly, gotowa do zycia w zwiazku. Chyba niewiele masz wspolnego z tymi cechami, co Szubrawiec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ziemi idealy chyba nie chodza ;) A prosze... fizycznych oczekiwan zadnych ... ehh te zaklamanie kobiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
gotowy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
fizyczne oczekiwania, cos niecos poczytalam, a poza tym liczy sie CZLOWIEK, nie opakowanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedniakazdydatkadlaSZU
fuiu fiu fiu..nogi francuzeczki ....;)...ja niestety tez zarabiam dużo i wlaśnie zabraklo mi 10taka na odbiór buta od szewca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowno prawda ;) Gdzie Ty zyjesz kobiecino... nie chce mi sie udowadniac Ci ze sie mylisz ;/ juz tyle razy to robilem tutaj na tym forum znudzilo mi sie to. Opakowanie jak to nazwalas to pierwsza rzecz na jaka zwracasz uwage furtka do ... dalej jak jej nie ma to nic nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
Opakowanie jest dobre dla tanich ludzikow ktorych wzrok zaczyna sie i konczy na poziomie krocza. A co do wygladu: ktos wzbudza twoja sympatie, zainteresowanie albo nie. Przystojniak, ktory od pierwszego z nim kontaktu daje sie poznac jako cham, nie ma u mnie szans. i to patzrenie na wyglad to dobre dla niedojrzalych emocjonalnie kobietek. Kobiety ktore wiedza czego chca, patrza troszke dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Ciociu nie chce mi sie z Toba dyskutowac... ze tak powiem ten etap na tym forum zakonczylem... bezproduktywne klepanie ktore w zadne sposob nie wzbogaca czlowieka ... emocje juz ich nie ma z takich dyskusji ;/ wszystko juz tu bylo ... wiec ja pozostane na etapie zartow i zarcikow ;) a Ty szukaj dalej dzentelmena moze w koncu ktorys przez Twoje sito przejdzie by po 10 latach zwiazku okazalo sie ze rznie jakas mloda dupe ;) takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
ciebie tez niejedna dziewczyna oszuka i oby ich bylo jak najwiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
A i powinienies zmienic nick na waleczny kogucik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm :( Dzieki :) Ale ja Tobie kobietko zle nie zycze pisze tylko tak jak jest...a Ty mi wyskakujesz z jakimis takimi tekstami ;/ Oszukac nie oszuka... w kazdym razie hmm klamstwo i zle postepowanie idzie na jej kato nie moje nie ja sie bede pozniej z grzeszkow przed Bogiem wstydzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ismenna
to nie jest bezproduktywne klepanie zadajesz pytania bardzo wazne a wokol ciebie ludzie pusci, co zle radzą Dlatego wiem, ze wrazliwy jestes, uczuciowy i piszę Juz wyjasniłam etap poznawania kobiet Te z mediow potrzebują lansu kariera idzie lepiej jak sie zadaja z kims na fali to sama prawda Pisz zarty zarciki a pytania o wazne sprawy zostaw na rozmowy w realu Był czas ze sie pogubiłeś Nie wiedziałes co dobre a co złe, jakie kobiety są, co mysla, czemu tak postepują zdradziałm ci to:) wyjasniłam, ze jak mowi nie, nie zawsze jets to nie Ze jak wiąze sie z kims krotko po to oznacza to 2 rzeczy, mowiłam ci zatem nie było to bezproduktywane pisanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veneno
No to witaj w klubie Szubrawcze.....więc mamy podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veneno
Ale może i Ty masz coś takiego.... co właśnie taki rodzaj kobietek przyciąga-może ....>w tym szaleństwie jest metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przyciagam mam dobry izolator ;) praca treningi dom :P szczerze mowiac ostatnio odeszla mi ochota na wszelkie kontakty damsko meskie ... obserwuje sobie tylko jak sie ludzie mecza ze soba a jest ich coraz wiecej przykre to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch sie tu zrobil i juz sie biora za Szurawego! Sio! Nie boj sie Szurawy ja zadbam o Twa cnote, abys w calosci zaczekal az SSS wroci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mnie juz obdarli ze wszystkiego nawet z mojej meskiej dumy... ego sie jeszcze trzyma... ;/ jestem nagi ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) nie boj sie, nie chcialam robic SSS konkurencji, wiec siedzialam cichutko ale od jutra rozpanosze sie tu, nie damy sie tu wpychac jakims byle pomaranczkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ismenna
jak się męczą? sztuczne związki bardziej krzywdzą człowieka wypaczają widok miłośći po focie od razu widać co kto czuje on obojętny a ona w rozporku;) media, kasa pociąga szkoda ludzi, co sami wymagają od innych ale ini tego nie przestrzeagją Ona nie moze spotykac sie z przyjkacielem bo on zazdrosny ale on moze, sam na kawie, na koncercie a jak ona cos mowi to on mowi, ze ona zazdrosna bez dialogu nie zbudujesz zadnego związku Moze taki sztuczny oparty na kasie( kto sie boi tego, ze laska leci na kase, moze to miec:P) A ty sie tak bałes o swoja kase. smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veneno
A z twoich wypowiedzi które teraz czytam wnioskuję raczej ze nie z tymi kobietami z którymi się spotykasz jest co nie tak.....I nie one wyłącznie mają problemy natury psychicznej i są niedojrzałe emocjonalnie.Wpierw NOSCE TE IPSUM-polecam tam znajdziesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noznej nie. Teraz ide do domu ... izolowac sie od wariatek co mi zycza zle :P tak jak klocia. Jeszcze tylko sie ubiore ... i gdzie moja meska duma ... ;/ oddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×