Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

NIOm ja tez umykam, trzymajta sie cieplo... i czegokolwiek coby was nie wywialo, pozdrawiam do poniedzialeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes Autoreczko, zdycham dosłownie jestem taka chora , ze zaraz sie chyba urwe i pojde do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego jeszcze nie wiem, bo ja mam zasade zakopania sie w pokoju i nie wychylam sie niepotrzebnie, bo jak mnie ujrzy szefowa, to zaraz mnie wlacza w zycie spoleczne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja generalnie czekam na ta zime, a w szczegolnosci na jakies mrozy, moze wybija te zarazki..bede sie leczyc bede..zaraz ide do lekarza, trzymaj sie cieplo, czasem nosa wystaw na zewnątrz, i pozdrow szurawego jak bedzie...paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
Chetnie Ci poznaam Szubrawiec. Jestem kulturalna, elegancka, nietuzinkowa kobieta. Jesli nie boisz sie sprostac moim wymaganiom ,zapraszam Cie do konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Ciocia Klocia... wiec jestem... szczerze mowiac bardziej byl bym zainteresowany konsumpcja* anizeli konwersacja ale dobre i to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tak na marginesie ... nie mam zamairu prostac* zadnym wymaganiom ;) jestem do wziecia a nie testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
znaczy sie szukasz latwych kobiet, skoro znajomosc zaczynasz od konsumpcji. To nie dla mnie. ja wole najpierw wzniesc sie na wyzyny intelektu, dotknac swego rodzaju sacrum aby potem spokojnie opasc na profanum. A swoja droga, oczekujesz konsumpcji na czacie? Nie lepiej rozejrzec sie dookola siebie? W realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rofl ;) ehh kobieto a Ty wszystko co tutaj jest pisane bierzesz na powaznie... co do konsumpcji to czlowiek nic innego nie robi ... ;/ chociaz proba przelkniecia Twojej wypowiedzi tak pieknie ustrojonej w sacrum i profanum chyba skonczy sie niestrawnoscia u mnie nie lubie prob silenia sie na pseudointelektualne wypowiedzi ;/ prosty jezyk jest najlepszy tak zeby i madry i glupiec sedno rozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
niczego, co jest zwiazane z siecia, nie biore na powaznie i absolutnie sie nie sile na pseudointelektualizm. ja zwyczajnie taka jestem - dama w kazdym calu. Bardzo lubie otaczac sie dzentelmenami. Poza tym nie probuj mnie zniechecic, bo widze ze Twoje rozmowczynie zniknely, wiec tylk oja Ci pozostalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSS Autoreczko... czy to prawda ? ;/ ehh przegralem zycie.. Dzentelmen... ;/ bardzo mi przykro ale ja to bardziej chlopek roztropek jedyne czym Cie moge otoczyc to meskim ramieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co do sieci... to z tym branie na powaznie albo i nie trzeba uwazac ;) uczucia dziwna sprawa ich nie interesuje medium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
Dobre ramie nie jest zle, a zaradny chociaz jestes? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... jestem nieudaka* zyciowym ... zarabiam tysiac z kawalkiem i prowadze egoistyczny tryb zycia ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×