Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

Ja nie potrzebuje zadnych odpowiedzi ani utwierdzania sie w tym co jest jasne i logiczne ;) wiem czemu tak jest po prostu nie chce mi sie pewnych rzeczy zmieniac .. .a to juz tylko moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj wszystko mozna... raz* (nie to nie byl raz) mnie obrzucili miesem ... i kamieniami ;) wiec rzucaj tym pytaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ping ponga z Trollami tutaj gram ;P Nie zostawiaj mnie ;/ tez ide ... obcych pelno a ja nagi ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona mi zyczyla smierci... ;/ prawie ;) ale na zawsze zostanie w mym sercu ... :P znaczy stopce... Cye do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smierci? przestan, ona jak psycholog mowila co Cie czeka jak bedziesz na uprategoi tak postepowac jak to teraz robisz;) bez Miłości to tylko śmierć zycie to Miłość:) Jak ona ma cię w sercu, ty ją to koniec z pinpongkiem w koncu przysiega brzmi na dobre i na złe w sercu mym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja teraz robie ?:) ... wszedzie masa osob z darem tworzenia obrazow psychologicznych w oparciu o wypowiedzi na forum ;) istny wysyp ... a i tych co dobrze radza a sami swojego zycia naprawic nie potrafia :) ... zycie to Milosc ? :) w takim razie milosc to glownie bol i cierpienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie to Miłośc czyli jak kochasz to czujesz, że zyjesz:) jak nie umija poradzic sobie z zyciem? umieją:) tyle sami zrobili:) a ze większosc uzalezniona od finansow, ale i na to sposb sie znajdzie:) ale sami zabłysneli w pracy, sami podjeli decyzje zawodowe, umieja sobie radzic:) i radzą innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUbraiwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurawy, nie oszukuj sie, prawie od poczatku bylysmy tylko dwie z SSS, a skoro ona zachorowala, zostalam Ci tylko ja... Wiem, wiem, wybor zaden, ale w koncu na bezrybiu i raz ryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ty sie nie liczysz... jakis szczupaczek Cie pilnuje :P Wiec tak naprawde zostalem sam ;) czyli nic sie nie zmienilo...tyle ze duzo szumu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam nie licze, w wirtualnym swiecie kazdy jest tym kim chce i liczy sie wszystko ;), w koncu to nie jest realny swiat :). Szczupaczek... raczej niedzwiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) pewnie tylko czasem jest taki moment ze trzeba te wszystkie iluzje i klamstwa przeniesc na grunt bardziej stabilny i co... :) Niedzwiadek ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×