Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goh

ILE PAPIEROSÓW MOŻNA PRZEWIEŹĆ SAMOLOTEM RYANAIR???

Polecane posty

czy na chwile obecną można przewozic tyton w bagazu podręcznym? chodzi mi o legalne przewozenie oczywiscie. Czy moge kupic go przed kontrolą czy tylko w strefie bezcłowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papieros444
Tomik76 latasz jeszcze czy zakonczyłes interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angol
WITAM PYTANIE DO PAPIEROS444 W JAKIEJ CENIE SPRZEDAJESZ FAJKI ANGLII I JAKA MARKA JA LATAM CZESTO WIEC ZAWSZE MOZNA SIE PODZIELIC DOSWIADCZENIAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa321654
Chce ktos kupic malboro lights po 36 funty w Manchesterze ? Minimum 10 wagonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiero444
Praktycznie wszstkie: Lm, Malboro, Pall Male, Camele a ceny Malboro-36 f LM-33f ale ja mam kupione jeszcze wszytko w starej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa321654
Mam malboro gold po 35 funtow i LM niebieskie po 33 funty w manchesterze. Minimum 10 wagonow. Wszystko z polska akcyza. Emial: ktokolwiek555@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawhas
Witam, Panowie jak tam interesy? Latacie dalej? Bo ja tak narazie kontroli nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angol
UWAGA LOTNISKO LIVERPOL ZŁAPALI MI TROJE LUDZI Z FAJKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do was. Chcę się dowiedzieć, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć. Sam kręcę fajki, kupuję tytoń bez akcyzy, czy mogę taki tytoń przewieźć i jeśli tak to ile. Jedna paczka to 0,5 kg.. a jeśli nie mogę, to od znajomych pozałatwiam puste paczki i wtedy nakręcę papierosy i dam je do tych paczek, więc ile takich paczek mogę przewieźć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa@234567575.pl
Jak tobie Kosta zlapali ? W jakich ololicznosciach ? Podaj emial to popiszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiero444
Angol, to jak to złapali jak woża w podręcznych? To wszystkich kontrolowali? Czy taki wyjątkowy pech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGOL
DWIE OSOBY ZARAZ PO KONTROLI DOWODÓW A TRZECIA JAK WZJĘŁA BAGAZ Z TZSMY TO PODESZŁO DWÓCH GOSCI Z UK BORDER AGENCY I PO PTOKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGOL
SPRAWDZAJA W ANGLI Z JAKICH KART KREDYTOWYCH SA KUPOWANE BILETY I JAK LECI KILKA OSOB Z JEDNEJ KARTY TO SCIAGAJA WSZYSTKICH JA OSTATNIO MIALEM BILETY Z KAZDEJ INNEJ KARTY WIEC NIEWIEM A O BAGAZ DUZY MOZLIWE ZE MNIE SPRZEDALI Z BALIC Z KRAKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do was. Chcę się dowiedzieć, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć. Sam kręcę fajki, kupuję tytoń bez akcyzy, czy mogę taki tytoń przewieźć i jeśli tak to ile. Pilne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laweta112
Czytam wasze posty i jak juz dojde do ladu i skladu to po nastepnym poscie wracam z powrotem do pozatku. krotko: Lece z dziewczyna Ryanerem ile moge miec ogolnie kartonow ( lece na 5 dni)? ile w podrecznym?? ile w bagazu ?? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auti
Nie wazne na ile lecisz, nie wazne z kim...Mozesz wziac ile chcesz- ile Ci sie zmiesci do torby podrecznej jak i glownej- tylko pamietajk o jednej zasadzie- legalnie i bezproblemowo obejdziesz kontrole (jesli takowa bedzie) majac do 4 wagonów. Czyli w sumie 8 liczac wagony dziewczyny. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laweta112
dzieki za odp dzwonilem na 2 lotniska w Katowicach i celnik powiedzial 800 szt papierosow a celnik w Warszawie powiedzial tak : wywieźć z Polski mozna dowolna ilość - ale wwieźć do Anglii legalnie bez problemów można tylko 800 szt. Koniec kropka reszta na wlasne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auti
Nie ma problemu- dobrze Ci powiedzieli:) Mozesz wiec bez stresu sobie podrózowac z taka iloscia;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njoy
Znaffcy od siedmiu boleści. Wwieźć do UK można ile się chce, pod warunkiem, że udowodnisz, że wszystko jest na własny użytek i/lub prezenty. Do 4 kartonów nikt o nic nie zapyta, ponad tę ilość będą pytać jak często latasz, ile palisz, etc etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njoy
I jeszcze jedno. Strasznie tanie te fajki macie w Anglii, chyba będę do was jeździł na zakupy i sprzedawał na północy; w Szkocji sztanga Mrlb nie schodzi taniej niż 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemo
njoy- a czy myslisz, ze ktos lecac na 5 dni jest w stanie udowodnic, ze ma to na wlasny uzytek??? Pomysl troche zanim sie wypowiesz...Sprawdzenie przez słuzby kontrolne Twojego biletu/ biletów zajmuje im 2 minutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawhas
njoy sorki myslałem ze piszesz o wywiezieniu, tak masz racje chociaz przepisy sa bardzo niejasne, jestesmy UE i ma byc wolny przepływ towarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2313
hej , ja lece jutro z katowic do londyny stansted , biore 8 wagonów, ja biore w bagaz 4 i w podreczny tez 4 . bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...ja...
Poprosiłam chłopa z izby celnej o dopytanie się ile można wywozić papierosów i otrzymałam odpowiedź: do Anglii można tylko 400 szt czyli 2 kartony i 0,5 kg tytoniu a do innych państw 800 papierosów i 1 kg tytoniu. Najważniejsza jest akcyza, gdyż papierosy ze wschodu można mieć 40 szt. i to pod warunkiem, że się było na wschodzie i jest pieczątka w paszporcie. Jak nie ma pieczątki to nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njoy
Przestańcie gadać głupoty! http://www.hmrc.gov.uk/customs/arriving/arrivingeu.htm To jest strona Urzędu Podatkowego i Celnego Jej Wysokości. Masz jak byk napisane: do 800 papierosów (czyli 4 kartony) nikt Ci nie zada zbędnych pytań. Można więcej pod warunkiem udowodnienia, że na własne potrzeby. KROPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa@234567575.pl
Zgadza sie. Z polski mozna ile sie chce aby tylko mialy akcyze. W angli tez nie ma limitow jezeli nie latac co tydzien i udowodnisz ze to na Twoje potrzeby. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lndbattersea
Tanie papierosy w Londynie tylko. Drodzy polscy przyjaciele Z moich częstych podróży biznesowych, mam jakości bezcłowe papierosy. Wspólne marek za 36 - 40 w kartonie. (10 opakowań) Zaplecze punkty: Battersea (SW11) lub Liverpool Street lub na trasie autobusu 344 Cash and Carry tylko. Powiadom mnie o szczegóły: lnd.battersea@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreGu
A powiedzcie mi ile można wwieść do Irlandii?? Bo cały wątek jest o UK. za kilka dni wracam i pasowało by wziąść trochę wagonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiero444
Uwaga uwaga. Stansted lipa 3 osoby wtopa z podrecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×