Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

AMIX 200..slyszeliscie o tym?

Polecane posty

Gość Blondi19
Nie przez przypadek podpisał się przypadkowy:) hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarek42
W tym tygodniu kupiłam Świat Kobiety i znowu ten chłam o nazwie Zintegrowana Kuracja Wzmocniona firmy NowaPharm - ci sami sprzedają wielkie g... pod innymi nazwami między innymi AMIX200. Na mnie nie działają takie specyfiki. Swoją drogą to zastanawiające, bo na zdjęciach laska o wadze 84 kg i ta sama o wadze 60kg po kuracji jest bardzo przekonująca, ale o to właśnie chodzi żeby zdjęciami ludzi nabrać. Jeszcze nikt nie wymyslił złotego środka na odchudzanie, gdyby tak było to nie byłoby tylu grubasów na świecie. A prawda jest prosta jemy za dużo i za tłusto. Ja trzymam się realiów tzn, konieczna jest gimnastyka lub inny sport regularnie oraz dieta 1000kcal dziennie. Mój organizm spala około 1500kcal, więc brakujące kalorie pozycza sobie z mojego tłuszczyku:). Do tego oczywiście dieta nie tylko ograniczająca kalorie ale własciwy skład: ciemne pieczywo, herbatki ziołowe, dużo 2l niegazowanej wody mineralnej, chude mięso, dużo owoców i jescze więcej warzyw, minimum tłuszcu, zero cukru i soli. Wierzcie mi na figurę trzeba zapracować. Nie po darmo gwiazdy filmowe godzinami siedzą w klubach fitness. Gdyby pastylka dała nam to co mówią reklamy, kluby fintess itp interesy dawno by padły. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych ze swojej wagi oprócz nawiedzonych anorektyków. Nie zażywajcie tych świństw. To jest tak samo jak z tymi oszustami sprzedającymi cudowny lek na raka. A tonący zawsze brzytwy się chwyta. Tacy złodzieje co to rozprowadzaja żerują na ludzkiej niewiedzy, naiwności i nadziei. Jedyne co pomoże to dieta i gimnastyka, ale nie na chwilę ale na zawsze trzeba zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe i sportowe (nie mecz w TV z pilotem w ręku i czipsami oraz piwkiem!!!). Życzę wytrwałości i zachecam do gimnastyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysia147
Jak mozna zamowic ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boston
hej,witam wszystkich wlasnie chcialam zamowic ten specifik ale widze ze nie warto, dobrze ze przynajmniej wczesniej poszukalam informacji na ten temat ja mam duzy problem z nadwaga poniewaz 8 miesiecy temu urodzilam blizniaczki i w ciazy przytylam z 60kg na 95 to troche duzo a udalo mi sie na razie stracic od ur. tylko 15 i tez o malo bym sie skusila na to niby cudo to nic bede musiala znalezc czas na silownie jakims cudem pa pa i powodzeni wszystkim grubaskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaa
Edysia nie zamawiaj bo to je ma sensu powaznie . zadnej z nas to nie pomogło,to tylko zmarnowane pieniądze i niespełniona nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeNeX
Hmmm czytam te brednie i mnie szlag trafia po prostu :/ Jak można się tak faszerować chemią ?? przecież wasze wątroby i inne narządy po takim badziewiu aż piszczą z bólu. Zamiast jeść to jak małpa kit skoczcie sobie pobiegać albo na siłownię wykonujcie treningi aerobowe wystarczy 20-50 minut dziennie i podstawa dieta odpowiednia. Jak będziecie jeść wszystko jak leci nie zwracając uwagi na to co jest potrzebne a co nie to nic wam nie da ten cały "AMIX 200" jestem nawet przekonany że pisze na opakowaniu iż jest to SUPLEMENT DIETY choć nigdy nie widziałem opakowania. Cały problem z waszą nadwaga (często urojoną) polega na tym że nie chce wam się tyłków ruszać :D taka jest prawda. Wegetarianki jak chcecie nie ma problemu jedzcie sobie dietę wegetariańską , nie zapominajcie jednak że jedzenie warzyw i owoców cały czas wcale nie sprzyja rozwojowi organizmu, organizm potrzebuje aminokwasów i składników odżywczych pochodzenia zwierzęcego bardziej niż pochodzenia roślinnego !! Jak poszukujecie diety żeby schudnąć wystarczy zajrzeć na GOOGLE i wpisać "Dieta redukcyjna" Najwięcej informacji które są wartościowe znajduje się na stronach o tematyce kulturystycznej (siłownie itp.) Sami specjaliści którzy zawsze doradzają jak należy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomi
Brałam to g**** przez 14 dni i nic nie dało!! Nie dajcie sie nabrać!! To tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto!! Jak im odesłałam pudełko z reklamacją to 2 miesiące już czekam na pieniądze i nic!! Mam 164 i ważyłam wtedy 75kg. SCHUDŁAM DO 64KG TYLKO DZIĘKI SILNEJ WOLI, ĆWICZENIOM I ZDROWEMU ODŻYWIANIU!! ZERO SŁODYCZY, MNIEJ MASŁA, ZAMAIST ŚMIETANY JOGURT NATURALNY, OWOCE I WARZYWA, MNIEJ BIAŁEK, ZAMAIST BIAŁEGO PIECZYWA PIECZYWO RAZOWE!! DO TEGO CODZIENNIE 100 BRZUSZKÓW, GODZINA BIEGANIA LUB NA ROWERKU, NOŻYCE I INNE ĆWICZENIA. CODZIENNIE POWTARZAŁAM SOBIE ŻE "KOCHAM SWOJE CIAŁO", "NIE JESTEM GRUBA TYLKO TROCHĘ WIĘKSZA". poMOGŁO TEŻ TO ŻE NARYSOWAŁAM SOBIE SWOJA SYLWETKĘ, TAK JAK JĄ SOBIE WYOBRAŻAM I POPROSIŁAM PRZYJACIÓŁKĘ O TO ŻEBY TEŻ NARYSWAŁA MOJE CIAŁO!! OKAZAŁO SIĘ ŻE WIDZI MNIE SZCZUPLEJSZĄ NIŻ JA SIEBIE!! DZIEWCZYNY UWIEŻCIE!! TE WSZYSTKIE SPECYFIKI NIE DZIAŁAJĄ TYLKO ZATRÓWAJĄ!! BUZIACZKI ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona Monika
cześć dziewczyny właśnie też sie zastanawiałam nad tymi tableteczkami i powiem wam szczerze że sie zastanawiam . właśnie jestem po skończonej kuracji z kroplami b-10 i to jest niewiarygodne zaczełam je stosowac w maju , pijąc 2 litry wody z 10 kroplami praparatu dziś jestem posiadaczką ciała 15 kg lżejszego polecam bo sama sprawdziłam a co do AMIX 200 to pewnie też zaryzykuję , lecz naprawdę polecam krople b-10 do kupienia są normalnie w aptece organiczyłam trochę jedzienie i nie stosowałam żadnego sportu jeśli ktoś miałby wątpliwości piszcie do mnie monisiek88@interia.pl p.s. nie wiecie czy AMIX 200 ma jakąś stronę internetową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz najwiekszy skar
hej wszystkim odkad pamietam probuje sie odchudzac. nigdy nie bylam spaecjalnie gruba mam 168 i wazylam zawsze do 65 kg nigdy wiecej ale ostatnio przeszlam sama siebie waze 75 kg. to9 przez efekt jojo dwa lata temu zaczelam sobie robic glodowki schudlam 15 kg wazylam 50 z hakiem waga utrzymala mi sie przez pol roku no a potem sie zaczelo i widac efekty. nad amixem tez sie zastanawialam bo moja siostra sobie go zamowila ale po przeczytaniu wazsej opini mam watpliwosci na mojha siostre dziala i to calkiem niezle nie mowie ze po tych 14 dniach schudla 14 kg ale z 5 to na bank a nie odmawia sobie praktycznie niczego i pije duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo piwa zreszta ja tez i to mnie gubi przy kazdej nowej diecie. wolala bym sie jednak nie objadac tabletkami wiec jesli ma ktos przepis na jakas fajna diete z duza iloscia owocow to ja bardzo chetnie. mam swiadomosc ze najlepsza dieta jest MŻ ale ja moge jesc inaczej a nie wogole wiec jesli ma ktos dobry pomysl to czekam na odp:) pozdrawiam wszystkich grubaskow p.s z drugiej strony troche cialka jest seksowne wiec nie chce sie zasuszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiita
czy ktoś mi może podać na jaki adres czy numer konta powinnam wysłać pieniądze, by otrzymać te tabletki??://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
martita nie zamawiaj tego ja to miałam i nic nie schudłam szkoda kasy acha i od tego wątroba się psuje mnie wciąż bolała jak to brałam i do tej pory boli przes te gówn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 stycznia 2007 roku w gazetce lokanej znalazlam artykul o tym amix 200 jest sierpien iod tamtego czasu mysle zeby go zamowic ale nie mam na to kasy bo chcialabym zamowic ten ponad 20kg za 149zl i troche zal i zastanawiam sie nad tym czy warto.Od tamtego czasu gnębie mojego meza zeby zamowil ale sam sie nie moze zdecydowac, mowi ze jakby to bylo takie skuteczne to naprawde duzo ludzi by to kupowalo i by o tym wszedzie gadali.Wczoraj znowu prosilam meza powiedzial zebym znalazla jakas strone o tym specyfiku znalazlam to forum,chyba jak wroci z pracy to mu pokaze co sie o tym pisze i juz nie mam zamiaru dalej o tym myslec.Duzo rzeczy probowalam, kiedys w aptece kupilam tabletki ananasowe takie do ssania, byly tanie i nawet dobre nie chudlo sie po nich nie zauwazylam tego bo nie stosowalam ich regularnie ale po niech nie chcialo mi sie tak jesc, moze jakbym je caly czas kupowala byly by jakies wyniki (pozytywne) pozatym jak ja nie ktore wypowiedzi czytam to mi sie chce smiec bo nie macie zbyt duzych problemow bo niektore tutaj osoby pisza o tym ze maja 75kg przy wzrosie 168 jejku cieszylabym sie jakbym tak wygladala ja mam 169 cm wzrostu i 96kg i co Wy na to,wygladam jak marchewka, w ramionach wieksza brzuch okragly wielki a tylek i uda male, najbardziej wkurzaja mnie te wielkie opony pod pachami to jest wkurzajace,diety tez mi nie pomagaja, chodzilam do trzech dietetykow w ciagu 3 lat i nic, narazie stoje na tej samej wadze nie jest zbyt duzo i nie lubie miesa szynek zadnych wedlin czy kielbasy, najwiecej jem warzyw i owocow, chrupkie pieczywo, jogurty naturalne, wode niegazowana, chudy nabial, do tego pije rozne herbatki odchudzajace po ktorych spedzam 2 godziny w lazience, sport uprawiam ale tylko gimastyke w domu areobik, np chcialabym pojsc biedac no ale nie moge i innych fajnych sportow tez nie bo mam cholerne klopoty z kolanem przez moja wage juz mialam 3 operacje, nadodatek na pod stopami mam okrutne odciski.To sa dopiero problemy a nie takie jak Wy macie, i CO WY NA TO??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka_2
czesc wam dziewczyny ja biore amix od tygodnia, warzylam 70 kg a w tej chwili warze 63 kg i nadal chudne tylko zastanawiem sie czy nie bedzie efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Immrama
witam czy moglybyscie mi powiedziec czy jest mozliwosc wizyty u dietetyka "panstwowo" dodam ze jestem studentka wiec nie wiem czy moje ubezpieczenie to pokrywa, w ogole jest zielona jesli chodzi o praktyczna strone polskiej sluzby zdrowia :) z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
ludzie słuchajcie dajcie spokuj z tym amixem jest lek ktury naprawde działa fakt na recepte ale przepisze go kazdy internista czy lekarz rodzinny nazywa sie MERIDIA 10LUB 15 10 /15 do dawka kuracja miesięczna kosztuje 70 zł ale to naprawde działa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi19
tylko ze ta meridia jest szkodliwa jak niewiem ona mozna powiedzieć ze zabija komórki w muzgu które odpowiadają za łaknienie , puzniej wogule sie nie chce jejśc no i po tych lekach trudno zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
to nieprawda ze ma az takie skutki uboczne. meridia nie zabija a chwilowo paralizuje wiem bo brałam ją 3 miesiące potem faktycznie przez miesiąc muziałam pamiętac ze trzeba jesc ale po tem wruciło wszystko do normy czułam głud i miałam apetyt tylko z tym jednym ze niemogłam zjesc duzo a często ale to juz nie wina muzgu a zołądka po 3 mc od skończenie kuracji zaszłam w ciąże i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia24542
są do kitu próbowałam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Golińska
Jestem pewna,że Amix 200 to oszustwo i należy je zgłosić czym predzej do prokuratury,wtedy jest szansa że nie nabijemy niebotycznej kwoty niejakiemu D.Gilbertowi!Prosze,pofatygujcie sie na swoją komendę policji,ja zrobię to w przyszłym tygodniu.Obiecuję-Janina Golińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska
Hej dziewczęta ! ;p zamówiłam 3 tygodnie temu ten cały AMIX 200 i jestem po prostu z siebie DUMNA !!! :D schudłam już 9,5 kg !! oczywiście niestety dodatkowo jestem na diecie i ćwiczę ale są efekty ! Naprawde ! na początku myslalam ze to naciągacze i strace kase tylko ale ... zarobiłam ją w tak banalby spsób, że nawet jakbym miała ją stracić to baaaardzo bym nie płakała hehe :D tutaj podaje link http://megahajstozadenszajs.pl.tl/ dla tych, które ewentualnie chciałyby zarobić szybciutko na amix 200 i nie tylko ;) Codziennie dziękuje \" temu komuś \" kto zamieścił ten link w necie ! DZięki niemu jestem szczupła bo stać mnie na amix 200 !! :D Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
gdzie to można kupić i za ilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
gdzie to można kupić i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Gów... prawda to oszuści i niedajcie sie nabrać napewno ktoś odnich to napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska
Posłuchaj ... każdy organizm jest indywidualny i każdy inaczej reaguje na tego rodzaju preparaty ... Zawsze warto spróbować ! mi akurat sie udało dlatego polecam te cudowne proszki :) Ale jesli szkoda Ci kasy i boisz sie zaryzykować to wejdź na www.megahajstozadenszajs.pl.tl zarob sobie tyle kaski ile chcesz, a wtedy bez problemu kupisz sobie amixa, wypróbujesz, jeśli Tobie nic nie da to przynjamniej hajsu nie stracisz, ale nie będziesz żałować, że nie spróbowałaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
a ty posłuchaj mnie ja kupiłam to gów... raz amix a raz jakieś podobne z tej samej firmy i wielkie kłamstwo!!!!!! nic nie działało. Ale w koncu kupiłam coś co poskutkowało w ponad miesiąć schudłam prawie 10kg:) to była zelixa ona jest super i nietylko mnie pomogło kosztuje 60zł i działa a nie jak amix 100zł. Ziele mozna kupić w kazdej aptece tylko jest jeden minus ze na recepte jest ale w niektorych aptekach mozna kupić bez:) POLECAM bo na prawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
i dodam ze niecwiczyłam poprostu mniej zaczełam jejść:) bo mi sie niechciało dzieki zieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska
Chetnie bym wyprobowala ale juz po schudlam ;p Dzieki za info kiedys pewno wyprobuje Twoj preparat ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaśka
Hej! Mam 15 lat, 150cm wzrostu i waze aż 56kg, a powinnam 40kg. To nie do zniesienia! A zwłaszcza przy sporcie który prowadziłam, a ta nadwaga mi to uniemożliwia (ten sport to Break Dance). Wystarczyła roczna przerwa i doszło mi aż 16 kg nadwagi! Biegałam, tańczyłam, mniej jadłam, nie jadłam słodyczy, piłam tylko wodę, nie jadłam kolacji, dużo owoców i warzyw a i tak wyszła dup**. Pomóżcie! Nie chce stosować żadnych specyfików, bo nie wierze w takie wymysły! Bardzo mi zależy na tym! Chce znowu uprawiać moją pasję i chcę odzyskać dawną pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
hej jesteś troszke młoda ale podam ci nazwe leku który ci na pewno pomoże bo ja schudłam prawie 10kg w ponad miesiąc to jest zelixa 15mg lub 10mg 15 są mocniejsze ja brałam 15. tylko jest jeden minus one są na recepte ale kazdy lekarz rodzinny to zapisze. mozesz spróbować i pochodzic po aptekach i sie popytać moze ci sprzedają bo mi za drugim razem sprzedali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaśka
Zobaczymy ^^ Jutro wybiorę się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×