Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

AMIX 200..slyszeliscie o tym?

Polecane posty

co robili na sggw???? hmm..czyli dietetyk z norma kosztuje...a jakeis badania robi??? jak wyglada taka wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Di.
hmm ja tam za to nic nie płaciłam, bo byłam "obiektem dośwaidczalnym" do pracy magisterskiej pewnej dziewczyny. Polegało to mniej wiecej na tym, ze raz w miesiącu jeździłam sobie do Warszawy, szłam sobie do tej poradni i badali mi skład ciała, dzięki temu dowiedziałam sie, ze mam ok. 30 % wody w organiźmie za mało ;/ ( norma to ponad 60 %, a ja miałam tak około 30 %) W pierwszym sezonie zamukali nas w takich komorach i zakładali taki "kaski" na głowę.. hmm to chyba miało na celu zmierzyć szybkość przemianę materii. Badanie polegało to na tym, ze najpierw wchodziło się na 1 godzinę bez śniadania do tej komory, po czym wychodziło się zjadało śniadanko takie lekkie, a później wchodziło się na 4 h.. :/ to była masakra.. 4 h siedzieć i ogladać filmy albo buszować po necie.. i tak co miesiac :) przez 4 miesiące.. po tej "komorze" była rozmowa z dziewczyną, która prowadziła te badania ustalała ona dietę i wręczała przykładowe jadłospisy oraz takie różne informacje o zamiennikach produktów żywnosciowych oraz czego należy unikać, bądź też, co jest wskazane przy tej diecie. Zostały mi po tym bardzo fajne nawyki żywieniowe, bo teraz np sama sobie gotuję obiadki, tak wiec wiem co jem :) jedynym minusem jest to, ze znienawidziłam marchewkę gotowaną, którą kiedyś uwielbiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
ja jak bylam u dietetyka to zwazyl zmierzyl mnie spytal sie czy to moja najwyzsza waga czy biore tabletki czy jestem na cos chora co jem jak czesto czy stosowalam jakas diete zmierzyl mi cisnienie wzial probke krwi jakims smiesznym urzadzenkiem sprawdzil mi cos ze skora i koniec potem juz dieta...aha i jeszcze sie spytal jak wygladaja < pod zwgledem wagi> moi rodzice rodzenstwo dziadkowie i ciiotki. srednio spedzilam u niego godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahan
Witam wszystkich :) Dziś własnie przeczytałem artykuł o tym AMIXie 200 - prowdę mówiąc jest on tak napisany, że w niego uwierzyłem, nawet zapisałem numer telefonu, żeby może go zamówić.. ale potem chwila refleksji i uznałem, że gdyby on naprawdę działał i to w tak błyskawicznym tempie to: a) jest to cholernie nie zdrowe b) mówili by o tym wszędzie c) to jakieś naciąganie. Więc wszedłem do netu i wpisałem w google amix 200, znalazłem to forum; wcześniej szukałem na Allegro, ale nawet śladu nie ma ;) Nie chcę nikogo zniechęcać, załamywać albo coś; ale moim zdaniem nie da się schudnąć bez jakiegokolwiek wysiłku; przecież wszyscy chodziliby szczupli !;p Ja w wakacje stosowałem możnaby nazwać dietę. Schudłem na niej 10 kg - ważyłem prawie 100 kg przy 180 cm. Poprostu nie jadłem białego chleba, ograniczałem iemniaki, i słodycze, a wszystko to zastępowałem "suchymi" chlebkami z championa (teraz carrefour) za 2,40 ;) I najważniejsze jest to że po tej diecie udało mi się utrzymać tą wagę. (jeszcze chcę schudnąc z 10 kg, ale poczekam aż się zrobi cieplej) Proponuję nie zcekać na jakiś cud, magiczne tabletki; bo każde tableti mogą pomagać na jedno, ale szkodzą na drugie; jeżeli nie teraz to wyjdzie to potem. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
witam zerkam tu co jakis czas i kazdy mowi o jakims innym preparacie:( mam problem z nadwaga i chciałabym schudnac przynajmiej z 10 kg w 2 tyg .. słyszłam ze sa takie preparaty ale czy któras z was wypróbowała taki o tym własnie działaniu ...prosze niech ktos poda mi nazwe.. dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Di.
hm a ja dziś dostałam moją 21-dniową kuracje. i zamierzam zacząć ja stosować. a co :D najwyzej zwrócą mi kase i zapiszę się na siłownię, chociaż niebardzo jest mi to wskazane.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Lejdi Di. a jaka kuracje dostałas jak mozesz to napisz.. i niech ktos poda mi nazwe preparatu o ktory prosze .. strasznie mi źle .. a moje kompleksy sa coraz wieksze prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDEN WIELKI SZAJS
dziewqczyny strata pieniedzy..... niesesty bylam tak naiwna ze je kupilam odeslalam do nich to gow... zeby zwrocili mi kase i do tej pory nic!!! OSTRZEGAM NIE KUPUJCIE TEGO CHYBA ZE NIE MACIE CO Z KASA ROBIC;) I MACIE OCHOTE LYKAC COS CO I TAK WAM NIC NIE DAJE:) POZDRAWIAM PS. ja znazlam o wiele skutecznijeszy sposob i jestem zla ze nie zorbilam tego wczesneij w ciagu dwoch tyg zmiana ogromna nie jestem gruba ale nadwaga lekka byla a teraz :) hmmm cytuje moich znajomych "co zorbilas ze stals sie chuda szkapa" wszyscy w sozku o rozmiar spadla mi waga!!!!!! zero sadelka wciskam sie w spodnie o rozmair mniejsze ( a w swoej juz mi bylo trudno wejsc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
jaki to sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amote
Od wczoraj zaczelam diete. Bo okazalo sie ze mam nadwage ... nazbieralo mi sie przez zime za duzo o 8 kg :( Od wczoraj stosuje tabletki APLEFIT slyszalam ze sa one dobre a ich cena tez jest przyzwoita bo okolo 30 zlotych. Mam nadzieje ze mi cos pomoga bo jestem zalamana. Najgorsze jest to ze uwielbiam dobre jedzonko i kazda dieta konczy sie niewypalem ale za to lubie cwiczyc . Biegalam dosc dlugo ale mi to nic nie dawalo...:( jesli bedziecie mialy jakis dobry pomysl aby schudnac piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
witam prosze podajcie mi nr tel. z ktorego mozna zamówic Preparat Lida ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniulus
AMIX200 ZWRÓCIŁAM KIEDYŚ PRZEGLĄDAJĄC GAZETĘ NAŃ UWAGĘ....DOBRZE,ŻE JEST MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA W INTERNECIE. JA KIEDYŚ STOSOWAŁAM DIETĘ WARZYWNIANO-OWOCOWĄ I CODZIENNIE ĆWICZYŁAM STEEP PRZEZ GODZINĘ...10KG W 3MSCE!!!! OBECNIE PRZEZ TE 5 LAT JAK ZAPRZESTAŁAM PRZYBYŁO MI 4,5KG...ALE ZAŚ WCINAM LEKKIE CUDEŃKA ,ĆWICZE 2*W TYG PO GODZINCE I STOSUJĘ THERM LINE 2 Z OLIMPU.....PRZEZ TYDZIEŃ 1,5KG MNIEJ.MYŚLĘ,ŻE TO W DUŻEJ MIERZE ZALEŻY OD TENDENCJI ORGANIZMU.POZDRAWIAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belusia
czesc laski:* moge wam powiedziec ze jesli chcecie naprawde schudnac to głupota jestescie jakie jestescie i tak ma byc ja tez mam okragłosci i zle sie z tym czuje patrzac na chodzace szkielety! poznałąm fajnego chłopaka i jemu sie podoba taka jaka jestem i nichce zebym schudła bo juz nie bede ta sama dziwczyna wktorej sie zakochał po jedno jestem szczesliwa ale tam pomysle to chciała bym byc taka fes chuda ale po co toi skoro mam osobe ktora kocham i jestem szczesliwa!!!szczerze to wam powiem byłam w krakowie u słynnrgo dietetyka kasa poszłą i to jaka same zioła kostowały 150zł + tabletko 150zł i wiecie jak wygladałąm jak chodzacy trup byłam blada skora mi na buzi wisiała znajomi jak mnie widzieli to pytali sie mnie czy jestem chora na cos;/ fes wioec dajcie sobie spokoj popatrzcie do lusterka i powiedzcie sobie taka mam byc jestem sliczna:) i jest mi z tym dobrze!!!jesli chcecie schudnac z powodu kolezanek ktore maja talie idealna to głupota!!!trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Hej! Wczoraj przeczytałam ten artykuł o AMIX 200 w CLAUDI i dziś go zamówiłam ma dojść w ciągu miesiąca. Ale jak zaczełam czytać wasze wypowiedzi przed chwilą to boje sie że błąd zrobiłam. Ale nadzieje jakąś mam jeszcze chciała bym schudną chociasz 10kg bo próbowałam wszystkiego i herbatek odchudzających i tabletek i diete jedną miałam i nic no może troszeczke mi brzuszek spadł wiec myśle ze AMIX 200 mi pomoze mam ślub we wrześniu i chciała bym bardzo schudnąć myśle że mi sie uda jak zaczne stosować to napisze czy coś się zmieniło. Pozdrawiam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
hej wszystkim, mówcie sobie co chcecie na temat tych tabletek. Ja je sobie kupiłam z siostrą dwa miesiące temu i schudłam przy kuracji 14 dniowej ok. 8 kg, a siostra 6 kg. Oczywiście tak jak piszą tam leciutko ograniczyłam dzienne dawki kalorii ale wcale tego nie odczułam i wysiadam przystanek wcześniej żeby zrobić sobie spacerek. Jaki rezultat: dużo lepiej sie czuje nie ma efektu jo-jo. Ci co nie chudna myślą pewnie że wystarczy jedną tabletkę a na kolację golonkę :-) bo przecież tabletka wszystko załatwi...pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
chuuuu ulżyło mi grubacha33 bo juz myślałam ze te tabletki nie działają DZIEKI:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
landrynaaa pod tym numerem możesz zamówić te cudeńko 22 3489155, powodzenia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
grubacha33 dzieki ci serdeczne:) jakbys mogła to powedz mi jeszcze ile kosztuje ta kuracja 14 dniowa? i czy tam bedzie pisało kiedy łyka sie te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
w ostatniej Claudii jest cały artykuł i są ceny 14 dni koszt 99 zł +19 koszty wysyłki (troche drogie ale cóż opłaca sie) na opakowaniu jest napisane jak stosować ale zawsze można zadzwonić i sie dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaowca
po ilu przyszedł wam preparat lida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
hej czarnowca podobno ma przyjść od 14dni do miesiąca. ja czekam na razie za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimekkk
Tez własnie cytałam ten artykól i to chyba nie mozliwe ze ta baba tak schudła ... nie uwierze dopuki nie sprobje prosze o kontakt na gg 4444060 z gory dziekuje;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
mi przyszedł po ok 2 tyg. nie wierzcie jak nie chcecie ale ja jestem zadowolona i to bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
GRUBACHA a jaką ty kuracje zamówiłaś i ile schudłaś i w jakim czasie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
schudłam przy kuracji 14 dniowej ok. 8 kg, a siostra 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
GRUBACHA a nie powinłaś schudnąć przy kuracji 14dniowej do 14 kg bo mi sie wydaje ze na 8 kg jest kuracja 7 dniowa. Dobrze mówie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimusss
Czy mogła by sie zkataktowac osoba ktora jest zadowolona z tych tabletek??na moje gg bardzo prosze ;( 4444060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
czesc mam problem mam 23 latka 155cm wzrostu i wage 73 kg w ciazy brałam hormony i dla tego tak przytułam po za tym ktos powiedział mi ze HMB pomaga zmienic tłuszcz w miesnie sprubowałam i zaczełam strasznie tyc nierubcie tego nigdy teraz zastanawiam sie nad tym amixem200 pomuzcie przez to mam niesamowitego doła nawet maz mnie dołuje kiedys byłam szczuplutka i taka mnie kochał a teraz sie odemnie odsuwa przez te diabelna nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×