Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

AMIX 200..slyszeliscie o tym?

Polecane posty

Gość dandi211
masz racje zdrowy tryb odrzywiania ruch a tabletki i inne specyfiki to tylko są suplemety jak wszedzie pisze one tylo wspomagaja proces odchudzania a same NIEODCHUDZAJA!!!!!!!!! ONE TYLKO POMAGAJA A DZIAŁAJA GŁUWNIE NA PSYCHIKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuniiia
Witam serdecznie, przypadkiem trafiłam na tą stronkę ale nie omieszkałam przeczytać waszych wypowiedzi i chciałam wam dziewczyny opowiedzieć swoją historię. Jakiś czas temu ważyłam 110 kg wyglądałam jak potwór i tak jak wy sięgałam po wszystkie diety i tabletki jakie się dało, ale jak same wiecie nie dawały one żadnego rezultatu.Wpadłam w totalną depresję, aż musiałam iść do lekarza i dostałam jakieś tabletki uspakajające, miałam je brać tylko przez cztery dni i brałam je przez cztery dni, ale cały czas tylko po nich spałam, więc nawet nie miałam kiedy jeść. Po tych czterech dniach głodówki żołądek mi się skurczył i zauważyłam że trochę mi się schudło, nie odczuwałam głodu więc jeszcze przez jakiś czas się głodziłam i piłam tylko wodę mineralną niegazowaną w niewiarygodnych ilościach na przymus, aż mi łzy ciekły i mnie mdliło, ale bardzo długo tak się głodziłam (nie napisze ile bo i tak nie uwierzycie) oczywiście cały czas brałam kompleksy witamin. Potem zaczęłam jeść np. jedno jabłko dziennie i paczke chrupek naturalnych z błonnikiem no i pochodziłam sobię na siłownię, i tak po 4,5 miesiąca schudłam 40 kg, może było to drastyczne i bardzo dramatyczne przeżycie, ale skuteczne i minęły już ponad 2 lata a ja wcale nie przytyłam a wręcz spadło mi jeszcze kilka kilogramów a czasami naprawdę potrafię się porządnie najeść, ale nadal co najmniej raz w miesiącu robie sobię głodówkę tak z 4-5 dni no i zdarza mi się czasami poćwiczyć :). Moja rada jest taka abyście postarały sobie skurczyć sobie żołądek wystarczy pare dni głodówki tak z 3 dni i zobaczycie że już po tych 3 dniach zjecie mniej jedzenia, bo żołądek będzie mniejszy. Życzę więc wam powodzenia, bo wiem jak to jest żyć z piętnem grubasa, ludzkich pogardliwych spojrzeń i docinek. Wiem, że to trudne, ale najlepsza dieta to taka, którą sobie same ustalicie i wyznaczycie cele do spełnienia. To bardzo trudne, ale wierzcie mi, że jak już schudniecie to nie będziecie pamiętać o tych trudnych chwilach, upokorzeniach, będziecie po prostu szczęśliwe i wasze życie się zmieni na lepsze, wciśniecie się w o wiele mniejsze rozmiary, fajniejsze ciuch, wasze życie towarzyskie będzie bardziej udane, a przede wszystkim zdobędziecie akceptacje otoczenia i własnego lustra. Więc jeśli przy następnej diecie pomyślicie sobie "jak zjem kawałeczek tego czy tamtego to nic się nie stanie" to będziecie się tylko oszukiwały i wiecie o tym. Uwierzcie mi odchudzanie nie zajmie wam tak wiele czasu a przed wami całe życie zdążycie jeszcze zjeść to co bardzo lubicie. Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
GRUBACHA33 juz przestańcie usprawiedliwać te tabletki amix200 bo tam nie pisze że na niektórych mogą nie zadziałać bo jak by tak napisali to nikt im by tego nie zamówił. One poprostu nie działają i tyle. Byłam głupia ze je zamówiłam ale wy nie bądzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
czesc paaaaulina twoja historia przypomina mi moja przyjaciułke tez była bardzo otyła ale u mniej to była otyłosc genetyczna wiesz wszyscy tedzy brat rodzice babcia nikt nie wazył mniej niz 10 kg ani niestety nieudało sie schudnac nawet po bardzo drastycznym kroku zmniejszenia zełądka no i sie powiesiła na własnym strychu :( to smutne ale tez trzeba popatrzec na rodzine jak wszyscy są otyli to niema co sie oszukiwac bo sie nieschudnie ale jak otyłosc jest z własnego lenistwa i niedbalstwa to czas sie wziąść za siebie i ruszyc tyłki na fitnes :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabie
mam pyt chcialbym sie dowiedziec od kogos kto ma juz te tabletki jaki jest sklad w nich ... dzieki z gory i pozdrawiam 3 majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Di.
To nie jest prawda, ze jeżeli otyłość jest genetyczna, to nie można schudnąć. Moja najlepsza przyjaciółka ma to w genach i przez rok schudła ponad 20 kg nie stosując żadnych tabletek ani herbatek. Poprostu zaczęła chodzić na treningi kosza i takie tam różne. A co do tych głodówek i skurczania żołądka, to ja sie na ten temat nie wypowiem, bo ja prawie wcale nie jem. Jak patrze na jedzenie to mi sie niedobrze robi. Więc moim głównym pożywieniem jest jogurt naturalny 2% tłuszczu :P, woda i wszelkiego rodzaju tabletki. I co? i wcale nie chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
BLONDI19 ja ich nie usprawieliwiam wcale, tylko umiem czytać ogłoszenia.... jeśli jest tam napisane że jeśli nie będziesz zadowolony z kuracji to zwracaja kasę... i to chyba jest jednoznaczne z tym że nie na wszystkich działają...kończe bo ide poćwiczyć!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Grubacha33 ja tez umiem czytać i tam pisze tak...Jestem na tyle pewien swojego leku ze jeśli by nie zadziałal zwracam kase... czyli co? tym zdaniem zapewnił że działa na wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
I pisząc tak skusza wszystkich ludzi któzy walczą z otyłością i łapią się wszystkiego co się da. Na szczęście ja nie jestem wcale taka gruba ale troche by się przydało schudnąć a tu nic. Mimo tego że biore amix200 tydzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
I pisząc tak skusza wszystkich ludzi któzy walczą z otyłością i łapią się wszystkiego co się da. Na szczęście ja nie jestem wcale taka gruba ale troche by się przydało schudnąć a tu nic. Mimo tego że biore amix200 tydzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Di.
Ha. jedna wielka głupta. I powiem jeszcze tyle. Nigdy wiecej żadnych tableteczek i takich różnych dziwactw. Bo moze i niektórym pomaga, ale ma też jakieś skutki uboczne. I tak sobie teraz myslę.. bo w sumie od kiedy zaczęłam je brać to zaczeła mnie boleć wątroba. I taki jest skutek tej kuracji. Nie dosć, ze nie pomaga, to jeszcze i muszę wydawc dodatkowo kase na leki od wątroby. Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Lejdi Di wiesz że mnie tez poboluje wątroba tylko że nie pomyślałam sobie że od tego. Co za idioci te tabletki wyprodukowali!!!! A jak bym złapała tą małpe co zgodziła sobie zrobić zdjęcie a potem pogróbić się kąputerowo to bym jąchyba zabiła. I jestem pewna że ci co chwalą te tabletki są napewno ci co je produkują oszusty jedne. Wiec jeśli to czytacie . To niech wasz szlak trafi!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
po co tu obrażać na forum, po co jakieś domysły snuć, lepiej sie pogodzić z tym że na jedni są zadowoleni a inni nie. to normalne. po co tak sie unosić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adm
grubacha33 i jeszcze 2 osoby, które wypowiadały się na forum są podstawione przez firmę sprzedającą preparat - dziewczyny nie dajcię się nabrać. Wszystkie wypowiedzi są napisane z tego samego miejsca (adresu IP). Pozdrawiam admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.K.
Podziwiam was dziewczyny! potraficie się zaprzeć...i działać...przynajmniej część z was. Jak narazie ja tylko gadam kumpelom, że wezme się za siebie...ale i tak nic nie robie.Powinnam schudnąć ok.30 kg. by nie mieć nadwagi...a i tak dalej jadam wieczorami. Moze głodówki kilku dniowe to dobry pomysł? ale czy dam radę, czy nie tkne jedzenia? To moze nie na miejscu...ale uwielbiam jeśc...jeszcze rok temu byłam naprawde chuda. Wazyłam 55kg. A dziś?? lepiej ni pisać. Niewiem czy jeszcze odwiedze te forum. Zapewne dalej będę gadać o tym jaka to jestem gruba, a nic nie zrobie...ehh...3majcie za mnie kciuki. Może wkońcu zaczne chudnąć. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Adm. Zgadzam się z Tobą. Zobaczcie od tego czasu co Admi napisał GRUBACGA33 się jeszcze nie odezwała. Czy to nie podejzane a zresztą tyle wiedziała na temat tych tabletek. wrućcie i przeczytajcie jak na moje wypowiedzi odpisywała:) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
admin masz złe informacje albo Twój sprzęt źle działa. dużo wiem bo kto pyta nie zbłądzi...., a nie odzywałam się bo wyjechałam na świeta jakby ktoś zapomniał to była Wielkanoc. przykro mi że umiecie wierzyć tylko we własne kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
uważam tylko że zazdrościcie bo żeście nie schudłyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
GRUBACHA33 hahaha kto kumu zazdrości? jestem ciekawa ile ważysz i ile miezysz bo ja 170cm a 69kg i po prostu chciałam schudnąć 5 kg ale nie stety nie schudłam. Ale teraz sobie mysle ze nawet nie mam po co chudnąć bo itak sie podobam!:) wiec co na to powiesz kto komu zazdrości??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
nikt ci gruubacha nie zazdrosci po prostu jezeli faktycznie tak schudłas to swiadczy jedynie o twojej głupocie ze sie tak zapuscilas i strasznie utylas z wlasnej głupoty hahahahaha a tak za prawde muwiac ja jako analityk sadze ze to jest po prostu zwykłe g...o zamuwiłam to tylko po to zeby przeprowadzic analizy a wyniki sa szokujace bo tam niema połowy składnikłów o kturych tam piszą ale nozna tam np znalesc koper wlaski dzieki kturemu neibedziecie miec wzdec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Dandi to jesli tak jest faktycznie to one wogule nie działają to np od czego tak grubacha schudła? to ona chyba na prawde kłamie. No i naj ważniejsze jeśli tak jest jak mówisz to można ich oskarzyć o to że podróby wysyłają??? odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
teoretyczne mozna by ich zaskarzyc ale to sie nieopłaca w praktyce poniewaz wiem to z własnego doswiadczeniaieszcze nikt niewygral z koncernem farmaceutycznym a takim niestety jest producent amixu. ja juz pisalan ze szudnie sie głuwnie siloa woli te tabletki wsponagaja trawienie a koper powoduje to ze w drodze jelitowej gdzie odbywa sie wchanianie własciwe niewchłania sie wiekszosc składników jak wenglowodany czy tłuszcze złozone to u ZANIEDBANYCH LUDZI KTUZY NIEMAJA SKŁÓNNOSCI DO TYCIA TYLKO TYLE ZARLI I SIE ROZTYLIpowoduje ze chudna te keki cud głównie działaja na psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
do Dandi: po pierwsze jakbys sie troszke zaglebila w historie prawa sadowego to bys wiedziala ze mozna wygrac z koncernem farmaceutycznym po 2, producent amixu nawet nim nie jest po 3 , amix nie jest lekiem tylko suplementem diety a to jest roznica moze Grubacha naprawde schudla w koncu na jednych dziala na drugich nie po czwarte do Dandi niektorzy naprawde duzo robia zeby schudnac ale ich geny sa tak zmapowane ze nie maja takiej mozliwosci. ty natomiast z pewnoscia jestes ladna sliczna zgrabna masz piekna skore wlosy nogi paznokcie jestes bogata i lubiana...ale masz jeden mankament...jestes glupia ..bo choc troszke inteligentny czlowiek nie bawil by sie w robienie tylu bledow...a moze masz po prostu 12 lat...idz sie pobaw lalkami albo wejdz sobie na czat "slodkie nastolatki" pozdrawiam wszytskie MILE I PULCHNE DZIEWCZYNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
do VEGI PO PIERWSZE PRZECZYTAJ WSZYSTKIE MOJE WYPOWIEDZI PO DRUGIE MYLISZ SIE JESTEM NISKA I OTYŁA KIEDYS BYŁAM SZCZYPŁA ALE PO ZAJSCIU W CIAZE TO SIE ZMIENIŁO PONIEWAZ BRAŁAM STERYDY I CHORMONY WIEC SIE ROZTYŁAM TERAZ W ZADEN SPOSUB NIEMOGE SCHUDNĄC MIMO ZE OD PORODU MINEŁO 18 MIESIECY MAM 25 LAT I GŁUPIA NIEJESTEM SKORO JESTEM ANALITYKIEM MEDYCZNYM TO WŁASNIE MOJA WAGA I NIEUDANE PRUBY SKŁONIŁY MNIE DO SPRAWDZANIA TAKICH LEKÓW A BŁEDY ROBIE BO JESTEM DYSORTOGRAFEM jak bys czytała moje wypowiedzi to bys wiedziała ze juz pisałam ze ludzie otyli dziela sie na tych ktuzydziela sie na grubych z zaniedbania i grubych z uwarunkowania genetycznego a GŁUPIĄ IDIOTKA JESTES TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
do dandi skoro jestes analitykiem medycznym to powinnas chyba wiedziec ze hormony powinno sie tak dlugo dobierac az nie znajdzie sie tego ktory nie powoduje "skutkow ubocznych". lekarz prowadzacy powinien cie o tym poinformowac.ja po hormonach tez sie roztylam ale szybko je zmienilam i teraz juz nie tyje...zalezy mi wiec aby zrzucic to co jest "nadprogramowe" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusa
Czesc kobietki... Ja z kumpela kupiłyśmy to szajstwo i nie ma rezultatów wiec postanowiłyśmy w poniedziałek odesłać pudełka po tym niech sobie wsadzą to w dupe !!!! Zostałysmy wszystkie oszukane !!! Tylko ciekawe czy nam zwrócą kaske ??? CHOLERA !!! Ps. Odsyłał juz ktoś pudełka o zwrot kasy ?? ? KOBIETY NIE DAJCIE SIĘ TAK NABRAĆ JAK MY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
do vegi i kto tu jest głupi !!!!!!!!!!!!!!!! przeciez pisałam ze brałam chormony gdy byłam w ciązy. Miałam zagrozoną ciaze a kobiety spodziewajace sie dziecka nieszukaja tylko bjorą te kture zmniejszaja zagrozenie a nie testuja!!!!!!! i widze ze jednak coraz wiecej dziewcząt zgadza sie z moją opinią ze to tylko kolejne guwno w kapsułkach bo tam zamiast alg jest koper a wzdecia mozna inaczej zlikwidowac nietrzeba przepłacac bo w aptece koperek kosztuje niecałe 3 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Dandi nie przejmuj się tą vegi czy jakoś tak:) ty masz wzupełności racje. :) a z tym że to jes jakieś gówno w tabletkach to masz jeszcze większą racje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Acha ja też zamiezam im to gówno odesłać i wspomne im w liście ze znajoma sprawdziła w labolatorium z czego się one składają i że nie ma tam połowy tych ziół co piszą i jeśli nie odeślą nam kasy to my wszystkie skierójemy tą sprawe na droge sądową:) Co wy na to??? odpiszcie:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
mysle blondi ze mozesz sprobowac im to odeslac..badz pierwsza i sprobuj...co do pozwu to watpie zeby sie przejeli...studiuje prawo i wiem ze w takiej sprawie to najlatwiej bedzie im zmienic nazwe (jezeli juz sprawa bedzie na wokandzie) a wtedy sprawa padnie po 2 podejrzewam ze mieli juz 1000 takich skarg ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×