Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

AMIX 200..slyszeliscie o tym?

Polecane posty

Gość puma007
Witam :) , mam zamiar zamówić praparat AMIX200. Czytałam różne opinie i za i przeciw ale do czasu kiedy sama nie spróbuje nie bede miała pewności... Po niekąt nie jestem pewna czy te opinie "za" są prawdziwe czy po prostu ktos z tej firmy śledzi wypowiedzi o preparacie i żeby uwiarygodnić go pisze pod nikiem dziewczyny z problemem nadwagi, której sie udało schudnać dzięki CUDOWNYM tabletkom. WIęc prosze o kontakt osób które żeczywiście sstosowały AMIX200 , oto mój numer gg 4834965 . DZIĘKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma007
Witam :) , mam zamiar zamówić praparat AMIX200. Czytałam różne opinie i za i przeciw ale do czasu kiedy sama nie spróbuje nie bede miała pewności... Po niekąt nie jestem pewna czy te opinie "za" są prawdziwe czy po prostu ktos z tej firmy śledzi wypowiedzi o preparacie i żeby uwiarygodnić go pisze pod nikiem dziewczyny z problemem nadwagi, której sie udało schudnać dzięki CUDOWNYM tabletkom. WIęc prosze o kontakt osób które żeczywiście sstosowały AMIX200 , oto mój numer gg 4834965 . DZIĘKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela.d
Hej. Mnie się wydaje, ze te "pozytywy" piszą osoby które sprzedają ten specyfik. Ja jak większość z was, też mam problemy z nadwagą, może nie jest ona taka wielka-obecnie 174 cmm/70 kg. Najgorsze, że w ciągu zimy nadrobiłam 8 kg i teraz w żaden spodnie się nie mogę zmieścić :( Dodatkowym problememem jest fakt, ze naprawdę niewiele jem, śniadanie-płatki z mlekiem i lekki lunch i zero słodyczy oraz raz w tygodniu piwko lub dwa( wiem,że to niedobrze-ale uwielbiam) Do tego chodze na aerobik i nic- nawet wydaje mi sie, że zamiast zrzucać tłuszczyk- robi mi sie go więcej :( Szczególnie w biodrach.Stosowałam Bio CLA z zieloną herbatą i cera mi sie pogorszyła i to był jedyny efekt. W AMIX 200 też nie chce mi się wierzyć, tym bardziej,że bez ćwiczeń to raczej żadnej się nie uda bo potem skórra obwisła zostaje. Jeśli znacie jakieś inne metody, chętnie poczytam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERIDIA 15 jedyny chlopak
meridia 15 podobno dziala nie probowalem a wogole to chyba jedyny tu jestem przedstawiajacy plec brzydka na tym forum ;p nie probowalem niczego zadnych amix 200 ani innych mimo ze czesto o tym slysze to mi sie wiezyc nie chce ale z ciekawosci wpisalem w googlach amix 200 i wyszlo mi forum tam znowu piszecie o MERIDI 15 wiec wpisuje i ogolnie pozytywne komentarze ALE sprawdzcie strone http://www.leki.med.pl/lek.phtml?id=445&idnlek=2309&menu=4 i opis tego leku a szczegolnie nieporzadane skutki i co moze lek wywolac, objawy te sa bardzo podobne do dzialania pewnego polskiego narkotyku czyli speeda produkowanego na bazie amfy :szybka akcja serca!, kolatanie, zaburzenia smaku, wzrost cisnienia, suchosc w ustach! rozszezenie naczyn krwionosnych! i oczywiscie BEZSENNOSC!!... objaw nadmiernego spozycia ale nie konkretnego przedawkowania speeda to nudnosci, zawroty glowy!, pocenie!, zle samopoczucie! czyli takie jak w MERIDI 15 zmniejszony apetyt to tez po spozyciu narkotyku sie objawia.... moim zdaniem to jest totalnie niezdrowe i nie ma co niszczyc sobie organizmu (po speedzie rysuje sie jeszcze psyha) chyba ze juz jestescie tak zdesperowani i naprawde nic nie pomaga ja wole cwiczyc i zrobic pare wyzeczen bo na chwile treningu sie znajdzie czas ale trzeba tylko chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiatowa
Witam wszystkich grubasów.Ja słyszałam już chyba o wszystkim i stosowałam conajmniej z 80 % specyfików które są na rynku. Ciutkę chudłam i po odstawieniu znowu tyłam. Chudłam dużo ok. 13 kg ale potem jak wróciłam do życia bez leków to tyłam 17 kg.Normalka.Na 100% wiem że czym szybciej i z większym wysiłkiem schudnę to także szybciej przytyję.Jak chudnę dosłownie 1 kg na miesiąc max. 2 kg to wcale mi one tak szybko nie przybywają ! Organizm nie jest ''wyposzczony'' nagle i nie stara sie nagromadzić zapasów. Jak chudniesz szybko to cokolwiek potem zjesz to sie odklada bo organizm chowa sobie na wypadek następnej głodówki żeby mieć zapasy. Nie rozumie że już nie musi, że ta głodówka nie nadejdzie więc odkłada, odkłada, odkłada. Potem my się łapiemy za głowę i znowu... sie szybko odchudzamy.Sama wiem doskonale że jak po 2-3 dniach odmawiania sobie nawet czegokolwiek nie widzę efektów na wadze to się poddaje i ze złości i desperacji kupuję sobie ..np. chałwę , mówiąc że mogę sobie pozwolic na nią, bo się 3 dni mordowałam i i tak nic z tego. I tak non stop. Mam 35 lat, 2 dzieci i od kiedy pamiętam to staram się schudnąć. Myślę że nie ma co się mordować , stosować super diet, gotować na wodzie i o danej godzinie jeśli tego nie lubisz i nie akceptujesz i po diecie będziesz jadła po swojemu. Takie rzeczy są dla tych co i tak i tak podobnie się odżywiają to dana dieta pomoże w jakby wyliczeniu kalorii, w stracie 1-2 kg. tak bardziej dla głowy. Ja mam nadwagę po 2 dziecku ok. 20 kg. W ciąży wszystko wolno a potem trudno odzwyczaić się od dobrego. Mam mamę lekarza i zawsze mi mówiła schudnij bo będziesz miała ze zdrowiem problemy.Nie wiedziała nawet że jem wszystko co reklamują na odchudzanie, że wydaję kupę kasy na te specyfiki.Zawsze nie miałam odwagi przyznać się do tego że mam ...w sumie że nie mam silnej woli i że nie daję sobie ze sobą rady.Postanowiłam jednak po raz kolejny spróbować zanim się mamie i siostrze ( bo razem mieszkają ) do tego przyznać.Na razie najlepsze i wolniutke efekty przyniosło mi chociaż raz, dwa razy w tygodniu na noc, zamiast kanapek, naleśników czy czegoś tam jedzenie sałaty lodowej. Nie ma z nią dużo roboty, po prostu rwę i chrupię jak czipsy, nie jest jak zwykła taka trawiasta, zero kalorii a wypełnia świetnie.Nawet sobie posmaruje lub pomoczę w keczupie czy musztardzie jak chcę inny smak.Jak zasypiam to w sumie jestem głodna bo od jedzenia do snu to trochę czasu minie ale WŁAŚNIE O TO CHODZI ŻEBY PÓJŚĆ SPAĆ GŁODNĄ A W DZIEŃ CZY WIECZOREM JAK NAJBARDZIEJ SIĘ CHCE JEŚĆ NIE ODMAWIASZ SOBIE NICZEGO. Jesz i jesz i jesz - spróbuj zjeść całą sałatę lodową - trudno bardzo i już w połowie wymiękam bo jestem pełna.A idąc spać głodna to w nocy chudniesz. spróbuj- zważ się -ja jak mnie ssie w brzuchu i idę spać to wstaję od 20 deko do nawet pół kilo lżejsza.I raz w tygodniu nawet takie ćwierć kilo wystarczy. Miesiąc 2 kg ! Rok : 24 kg mniej. I w sumie tylko np. w każdy poniedziałek sobie czegoś odmawiasz i to też nie czegoś wyjątkowego.Jednak tak jak wcześniej pisałam żebym szybko nie załamała się to chciałam widzieć szybsze efekty. Na sałacie ok. prawie 3 kg schudłam ale... już zaczęłam się smucić bo wiosna, lato znowu te same kłopoty z ciuchami a jeszcze do tego miałam spotkanie klasowe po latach. Super że miałam do tego spotkania jeszcze ze 3 tygodnie czasu. Zadzwoniłam do mamy i powiedziałam że nie umiem sobie poradzić ze sobą żeby mi wymyśliła jakieś leki ale ja już sporo różnych pojadłam i nic mi nie dały i że jestem załamana bo nawet jak chudnę to powolutku i się szybko załamuję. Na drugi dzień zadzwoniła i powiedziała że są 2 leki takie farmakologiczne, nie ziołowe bzdurki jednen właśnie chyba Meridia o której wcześniej pisano to zachodni kosztujący 300 czy 400 zł miesięczna kuracja oraz ostatnio jest dokładnie taki sam polski odpowiednik Zelixa kosztuje między 80 a 60 zł w zależności od apteki.Też powiedziała że mogę poczekać 1-2 miesiące to i ta Meridia stanieje do podobnej kwoty bo kto ją będzie kupował jak jest tańsze to samo. Oczywiście kto by tam czekał. Od ponad miesiąca łykam Zelixę ( tylko jedna tableteczka rano a nie po 5 dziennie przed każdym posiłkiem tak jak te specyfiki różne) są to leki na receptę - wiem. Osoba powinna być zdrowa i być może jak tam komuś lekarz nie chciał przepisac to z tego powodu. Mama także nie pozwoliła ich brać mojej siostrze bo jeszcze za młoda, nie ma dzieci i jeszcze sama mało się starała schudnąć noralnie, czyli żreć mniej a więcej się ruszać, a ja ... już mam dzieci to na straty hihihihi :):):).Zeliksa działa - ok. 4 kg. w pierwszym miesiącu.Nie jest to dużo ale 2 razy więcej niż sałatą. Sałatę też podjadam bo polubiłam. Jest to na tyle dużo że widać, na tyle dużo że lepiej się czuję a i na tyle mało żeby nie cierpieć.Jescze mogę powiedzieć że tylko w pierwszym tygodniu brania czułam się jakbym wypiła ze 4 kawy na raz, taka poddenerwowana oraz jak zjadłam czegoś dużo to mnie mdliło.Jak mnie mdliło to starałam się jeść mniejsze porcje a nawet takie chciałam jeść. Kto bowiem się objada jak jset mu niedobrze? Je się dla rozsądku i częściej. Teraz tak mi zostało. Z niczym się nie męczę, po prostu nie mam napadów apetytu, potrafię także zjeść kawałek chałwy ale nie dlatego że muszę bo ..nie wytrzymam i tylko o niej myślę. Zupełnie nie. Jedzą dzieci a ja wiem że lubię to kawałek biorę ale wcale nie mam na nią chęci.Nie wiem czy miesiąc wystarczył żebym zmieniła nawyki? Czy mi tak zostanie. Te leki bierze się od 3 miesięcy do 1 roku. Podobno mama przepisała to kilku pacjętkom z podobnym problemem i je obserwuje , jedna po ok 2 miesiącach schudła 12 kg. inna 10.W żadnym wypadku niczego nie reklamuję, każdy zrobi co chce. Pytaliście jednak o pomysły to opisałam 2 swoje najbardziej skuteczne dla mnie. Nie bardzo mam czas śledzić codziennie to forum, weszłam przypadkiem bo dowiedziałam się o tym amix 200 i chciałam się dowiedzieć co znowu za cud wymyślono że 1 kg. dziennie- też bym chciała zamienić 1 kg dziennie na 4 w miesiącu ale poczytałam i zostanę przy zelixie czyli 4 kg w miesiącu.Jak porobi mi się coś o czy warto Was poinformować to napiszę.Oj ja jakiś długaśny pamiętnik napisałam ... i nie jadłam w tym czasie.:):) i schudłąm na bank ! a swoją drogą jak coś się robi a nie siedzi to nie ma czasu na jedzenie to może też warto znaleść sobie jakieś hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiatowa
. Te leki bierze się od 3 miesięcy do 1 roku. Podobno mama przepisała to kilku pacjentkom z podobnym problemem i je obserwuje , jedna po ok 2 miesiącach schudła 12 kg. inna 10.W żadnym wypadku niczego nie reklamuję, każdy zrobi co chce. Pytaliście jednak o pomysły to opisałam 2 swoje najbardziej skuteczne dla mnie. Nie bardzo mam czas śledzić codziennie to forum, weszłam przypadkiem bo dowiedziałam się o tym amix 200 i chciałam się dowiedzieć co znowu za cud wymyślono że 1 kg. dziennie- też bym chciała zamienić 1 kg dziennie na 4 w miesiącu ale poczytałam i zostanę przy zelixie czyli 4 kg w miesiącu.Jak porobi mi się coś o czy warto Was poinformować to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
Blondi19 też myślałam że powinnam schudnąć 14 kg. ale się doczytałam i jest jak byk napisane "DO" 14 kg. przy kur.14 dn. więc to "DO" to dla mnie moze być i 4 i 5 i 6 i 8 i 10...Jest wiosna ludzie, więc zamiast snuć domysły byście wzieli sie za siebie a jak boicie sie amixa to polecam rower....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
ok grubacha ja ci wieze i mam nadzieje że dobrze robie:) no to zobaczymy czy ja cos schudne jak mi dojdą. DZIĘKI:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
MERINDA 15 JEDYNY CHŁOPAK. Co ty mówisz ten lek ma jak każdy wypisane jakie Mogą podkreślam MOGĄ występować niepożądane skutki po tych tabletkach ale one u wszystkich nie będą występować. Ja miałam kiedyś zapisane tabletki na katar i tam piosało skutki nie pożądane KOŁATANIE SERCA i ja je miałam wiec musiałam odstawić te leki ale jak by nie wystąpiły to bym je nadal brała wiec tak samo jest z MIRINDĄ 15.A O ZADNYM DZIAŁANIU JAK NARKOTYK TAM NIE PISZE! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
POMYLIŁO MI SIE MERIDIA 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
do blondi 19... meridia 15 jest strasznie wyniszczajacym lekiem....sibutramina ktora jest substancja czynna w tym leku dziala na OUN (ośrodkowy układ nerwowy) jednym slowem mozg i wyniszcza w nim komorki odpowiedzialne za tycie laknienie itp...trzeba przyznac ze laboratorium ktore to wymyslilo jest genialne bo innego okreslenia w tej chwili znalzezc nie moge ale tez i przerazajace..jakby sie nie patrzec musieli testowac to na zwierzetach i takze ludziach...napewno patrzyli sie co sie stanie jak ktos przedawkuje....meridia przy dluzszym stosowaniu prowadzi do NIEODWRACALNYCH ZMIAN W MOZGU.... chcialabym byc szczupla ale nie za cene wlasnego zdrowia...podobno zmieniejsza sie takze płodnosc u kobiet ktore zazywaja to powyzej 5 miesiecy w mlodym i srednim wieku... by the way....przez 1,5 tyg schudlam 3,5 kg...choc jeszcze nie widac po ubraniu (wg mnie) to waga chyba nie klamie...:) i skonczylam juz tydzien temu amix...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Ja nie mam zamiaru uzywac meridi 15 tylko amix mowisz ze brałaś czyli działa tak??? :) odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
tzn wiesz Blondi19 nie da sie ukryc Amix bralam tak jak jest napisane i raczej po miesiacu nie zauwazylam roznicy... w koncu z dnia na dzien stwierdzilam ze do pt musze miec mniejszy brzuszek bo ide na impreze wiec stwierdzilam ze do tej imprezy tez chce tak wygladac...i jadlam tylko 3 razy dzennie..rano jedna kanapeczka ok 15 maly obiadek i ewentualnie ok 19/20 kanapeczka...w miedzy czasie jak bylam glodna zagryzalam chlebkiem wasa..nie bylo najgorzej...co 3 dzien lapal mnie wilczy glod wiec jogurcik jadlam wieczorkiem... codziennie 50 brzuszkow wieczorkiem przed spaniem... a dzisiaaj musze sie pochwalic wstalam o 6,30 i o 7 poszlam pobiegac jakas polna droga...po 20 min bylam w domku ale co sie zmeczylam to sie zmeczylam... dzisiaj sam ojciec powiedzial mi ze chyba schudlam co jest wielkim osiagnieciem u niego bo nie mowi takich rzeczy zazwyczaj... mysle ze Amix tez tu pomogl w jakis sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniunia
witam jutro chce zamówic lidę kuracje 14 dniowa czy mogłybyscie powiedziec mi jak bierze sie te tabletki i czy potrzebna jest jakas dieta ? prosze odpiszcie i dziekuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga1
eh, czytam i czytam te wasze posty bo też nabrała mnie ochota na wypróbowanie tego "znakomitego" jak piszą różne kolorowe pisma specyfiku pt. AMIX 200. Nawet już miałam dzwonić i zamawiać w ukryciu przed mężem, ale myślę, najpierw sprawdzę, może ktoś stosuje. Do Vegi 20 Widzę że zażywasz te piguły i zastanawiam się jak długo?? Bo z tego co piszesz, w porównaniu do tego co pisali w glamour, to nie można sobie pozwolić na wszystko - czyli jeść bez ograniczeń. Piszesz też że dużo ćwiczysz (brzuszki, bieganie) to w zasadzie po co zażywasz te pigułki? Sądzę że schudłabyć tyle samo bez nich. Możesz powiedzieć że to ich zasługa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
do olaboga1: brzuszkow robie 50 przed spaniem a z bieganiem to tylko raz mi wyszlo...za duzo staram sie nie jesc, slodyczy prawie w ogole..tabletki MOZE jakos pomogly max 2 kg z tym ze u mnie tego nie było widac...a ja mam taki organizm ze wystarczy ze zjem jednego dnia troszke wiecej (np przed okresem) i juz tego nie zgubie bo juz przybieram tu i owdzie cialka... Amix raczej wplynal mi na psychike ze jak nie pomogly mi zadne tabletki (oprocz meridi) i w tych 3 op tez nie za bardzo to musze wziac sie za to sama...choc szczerze--nadal nie widze roznicy w ciuchach ale wydaje mi sie ze cos zlecialam... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy inaczej
Cześć GRUBACHA33 zgadzam się z twoim postem w 100%!!! Używałem AMIX 200 i efekty były conajmniej zadawalające. Oczywiście nie można oczekiwać códów i schudnięcia 14kg w 14 dni:) .Napiszę w prost:preparat AMIX 200 + zdrowy tryb odżywiania + aktywny tryb życia = 8kg mniej.Przykro mi dziewuchy, ale nie można schudnąć posilając się 5 razy dziennie sutym posiłkiem (schabowy,fura ziemniaków,chipsy i na deser lody czekoladowe) i wyłącznie stosować AMIX 200.Trzeba też trochę ruchu ...... :) pozdrawiam i życzę powodzenia....ja jestem szczęśliwy o 8kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Di. P
a ja już od dwóch tygodni biorę to coś.. narażam swój żołądek na tabletki i kurcze nic. pewnie dlatego, że znowu dostałam jakieś badziewne leki.. hm nie ma co :P po świętach zwracam im to coś i wykupiję 3-miesięczny karnet na siłownię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654eeeeeeee
pupa uważasz że komuś z pracowników firmy chciałoby się siedzieć i czytać to co my tu piszemy....wątpie...nie ma co marudzić tylko trzeba wziąć sie za siebie!!!!! idzie lato, więc trzeba troche popróbować tych kuracji na odchudzanie!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
do 987654eeeeeeee masz racje trzeba sie wziąć za siebie, chudy inaczej ciesze sie że tobie się tez udało. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Słuchaj CHUDY INACZEJ! Tam pisze jak byk namalowane wrota można jeść co się chce a i tak się chudnie. A tak wogóle to mam AMIX 200 jużtydzień i nie schudłam ani kilograma chociasz jem 2 posiłki dziennie. NIE ZAMAWIAJCIE DZIEWCZYNY TEGO G.... BO NIC NIE DZIAŁA SZKODA KASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Z tego wynika że jak bym zamówiła tą kuracje 7 dniową to i tak nic bym nie schudła A NIBY TAKIE TO JEST SKUTECZNE GÓWNO PRAWDA POWTAZAM JESZCZE RAZ NIE ZAMAWIAJCIE TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noibhjtu
No pięknie dzisiaj rano zamówiła, trudno co ma być to będzie.Szkoda , że wcześniej nie pomyślałam żeby poczytać co na ten temat mają do powiedzenia inni:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
Blondi19 dwa posiłki czy nie przesadzasz. lepiej jeść mniej a częściej. kto chce schudnąć nie je dwóch posiłków dziennie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
GRUBACHA33 tu nie chodzi o to ile się posiłków dziennie je tylko o to że te tabletki wogule nie pomagają. A jeśli chodzi o te moje dwa posiłki to nie stety ale tak jadłam ponieważ dostałam się do pracy i na początku miałam nerwy i nie mogłam jeść a teraz jak chodze na rano to w prac coś zjem i jak przyjde do domu to tez i ide spać bo jestem tak wykończona. Wiec przestańcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Lejdi Di.P masz całkowitą racje zgadzam się z Tobą. Tylko jestem ciekawa czy jak im to odeślemy czy nam kase zwrucą tak jak piszą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegi 20
odnosnie 2 posilkow dziennie to napewno jest wygodniej niektorym jesc w ten sposob niz np co 4h.. u mnie jest to np nie mozliwe...cale dnie siedze na uczelni a jak nie tam to w pracy..a ciezko jest tam zjesc cos zdrowego czy dietetycznego choc i tak nosze zawsze umyta marchewke ze soba.. ;) co do zwrotu pieniedzy to jakos ciezko mi uwierzyc zeby zwrocili kase wszystkim komu nie zadzialaly tabletki.. ale jak ktos zlozyl reklamacje i otrzymal spowrotem kase to prosze zeby napisal to tez tak zrobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
czesc sledze wasze wypowiedzi od pewnego czasu ja mam straszne kłopoty z nadwaga przed ciązo byłom zgrabna i szczupło mimo tego ze niejestem wysoka ale musialam wybradz dziecko lub ladna figura wybralam dziecko na mnie zadna dieta nie działa bo około 15 miesiecy brałam leki chormo0nalne ale jako analityk medyczny wiem jedno KAZDA Z NAS MA INNĄ PRZEMIANE MATERII I NA JADNA AMIX200 BEDZIE DZIAŁAŁ A NA DRUGA NIE WŁAZNIE TO ZALEZY OD NASZEJ GENETYKI A NIE OD ILOSCI POSIŁKÓW!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
po części macie racje, zgadzam sie że na jednych działa a na innych nie bo przecież nie wymyślono cud specyfiku dla wszystkich bo inaczej wszyscy byliby chudzi, dlatego trzeba próbować. Ale zdrowe odżywianie też ma bardzo duży wpływ na to jak wyglądacie, nie oszukujmy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×