Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

AMIX 200..slyszeliscie o tym?

Polecane posty

Gość krisma07
Nie słyszałem o Amixie 200, ale sporo naczytałem na temat Sibutraminy( w Meridi i jej polskim odpowiedniku Zeliksie). Moja przyszła żona bierze to świństwo:-( Receptę załatwiła Jej mama, i od tego czasu ciągle się o ten "lek" kłucimy. Moja Ukochana leczy się na nadciśnienie, sibutramina jak wiadomo podnosi ciśnienie i stąd te kłótnie, proszę Ją ciągle, żeby nie brała tego świństwa, ale ona swoje. Chce schudnąć nawet za cene utraty zdrowia a nawet życia. Ja ze stresu czy Jej się coś nie stanie zacząłem palić(po dwuletniej przerwie), Ona złości się, że mam urojenia. Tak jak kiedyś uwielbiałem Jej mame, tak teraz mam doniej żal, że powiedziała Jej i załatwiła ten lek. Leczy się u bardzo dobrego i znanego lekarza, i gdyby to on z własnej woli Jej to zapisał to bym się niebał, ale przez tą Zelikse z przypisu teściowej umieram ze strachu czy nic się Jej nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
krisam07 posłuchaj jak twoja kobieta leczy sie na nadcisnienie to niech to natychmiast odstawi bo moze u niej wywołac zakrzepicejest tyle bezpiecznych srodkóe np slim figura ja na tym schudłamz 90 kg do 70 w 3 miechy ni i cwiczenia apllefit to jest skoncentrowany ocet jabułkoew itp niech zamisat oleju majonezu czy sosów do sałatek uzywa octów jabułkow winny winegrett ale niech niebieze tego swinstwa ZAKRZEPICA SRUDMACICZNA KTÓRĄ MOZE WYWOŁAC AMIXMOZE DPROWADZIC U NADCISNIENIOWCA ZOTORY JAJNIKOWE A CO ZA TYM IDZIE NIEODWRACALNA BEZPŁODNOSC LUB W NAJLEBRZYM WYPADKU CIĄGŁE PORONIENIA a opdejzewam ze kiedys bys chciał miec malenstwo???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
Vegi 20 pozdrawiam Cię i też mam uczulenie na błędy ort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
GRUBACHA33 widze ze jestes tak samo g... jak VEGI. Nie rozumiem ludzi którzy śmieją się z osób które popełniają błędy ortograficzne. Światczy to o ich inteligencji a u nich w tym przypatku jest zerowa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
acha GRUBACHA33 i to jest tak samo choroba jak kazda inna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
akurat mi tego nie musisz mówić bo to zboczenie zawodowe, bo jestem polonistką i na temat ten wiem dużo więc nie musisz mnie obrażać bo ja tego nie robię i troche kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubacha33
myślałam że na tym forum można porozmawiać ale widzę że to juz robi się już niesmaczne przez pewne osoby, tak więc bardzo wszystkich pozdrawiam i życze powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia_fariatka
witam, udało mi się schudnąć 5 kilo w ciągy miesiąca nie jedząc chleba ,ziemniaków i słodyczy!! Też brałam hormony w czasie ciąży i stąd ta nadwaga! dandi211 zgadzam się z Tobą!! w ciąży kiedy życie dziecka jest zagrożone nie myśli się o swojej nadwadze tylko słucha lekarza!!(leżałam 4 miesiące w szpitalu w czasie ciąży) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia_fariatka
Jeszcze jedno, nie mam juz tak wielkiego brzucha i nie czuję sie strasznie napchana jak jakaś okropna poduszka!! brzuch mi przede wszystkim zmalał!! przeraziłam sie jak zobaczyłam na wadze 67kg!! przy 159 wzrostu! teraz ważę 62kg i jest lepiej! postaram sie jeszcze schudnąć! życzę wszystkim zdrowego odchudzania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
kasiu to ci gratuluje ja przt takim samym wzroscie waze juz 70 kg a schudłam 23 i ktos by powiedział ze kiedys wazyłam 48kgi mialam sesje w trumfie :) ale trudno syn mi to wenagradza kazdym usmiechem ja miałam zagrozona ciaze od 4 mc a w 6 mc miałam rozwarcie na 9 palców wiec niezastanawialam sie nad tym ile przytyje tylko zeby dziecko przezyło!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkaa
Moje gg 3230389,brałam to przez 2miesiące.Dziadostwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia_fariatka
witam, Ja w czwartym miesiącu miałam rozwarcie na 3 pale, miałam założony tzw. krążek(taka guma zaciskające szyjkę macicy), a w piątym i tak poszłam leżeć do szpitala pod kroplówkę, bo już się poród zaczynał. Straszne to było!! ale Maleńka urodziła się cała i zdrowa ważąc 3100!! Jak bym się miała przejmować pierdołami w czasie ciąży, typu:" ojejku, chyba przytyłam 17kg!" to na pewno nie było by tak wspaniale z córcią jak jest teraz! Ktoś kto szuka tabletek po których nie przytyje(mimo, że lekarz przepiał inne), a ma zagrożoną ciąże, jak dla mnie, nie dorósł do roli mamy!! ps. mam na imię Krysia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
serdecznie przepraszam krysiu i całkowicie sie z toba zgadzam ja przeszłam z moim synkiem to samo jak dostałam kolik nerkowej w 4 mc i podali mi ampicyline (na kturą jestem uczulona i im o tym muwiłam )to omały włos niestraciłam dziecka potem miałam ciągłe krwotoki i osłabniecia co tydziemn byłam w szpitalu i jak mnie połozyli to nigdy krucej jak na 2 tygi jak lekaz prowadzacy przepisał mi metaboliki i chormony odrazu mi powiedział ze strasznie po nich przytyje bo chodziło głuwnie o rozciągniecie macicy zeby zrobic dziecku miejsce stwierdził ze sa inne ale moga byc mniej skutecznie to niezastanawiałam sie jak strasznie utyje tylko odrazu zaczełam brac i dzieki temu urodziłam zdrowego chłopca 3760 i 67 cm długosci zaczełam sie nadwagą martwic dopiero jak skonczyłam karmic piersią tzn jakies 5 cm temu i mam nadzieje ze uda mi sie schudnąć trzymajcie za mnie kciuki :) p.s ja mam na imie diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia_fariatka
witam, gratuluje zdrowego chłopczyka! Mnie w ciąży najbardziej przeraziło, gdy mi lekarz powiedział przy badaniu pod koniec 5 miesiąca : "Ooo czuję coś gąbczastego, to chyba nóżki!" Beczałam przez całą noc(byłam już w szpitalu). Nigdy, ale przenigdy, nawet mi do głowy nie przyszło martwic sie o swoja wagę(o dziecka martwiłam sie przez cały czas, gdy mi lekarz powiedział, że jest malutkie), a tym bardziej o dobranie leków które nie powodują tycia. Przeraża mnie głupota niektórych osób... Ja z powodów zdrowotnych karmiłam małą tylko trzy miesiące. O wagę zaczęłam sie naprawdę martwic(wcześniej próbowałam schudnąć, ale bardzo nie skutecznie) dopiero jakieś dwa miesiące temu, gdy zaczęłam mieć kłopoty z nadciśnieniem(prawie trzy lata po urodzeniu córci). Natychmiast przestałam jeść najpierw biały chleb, ziemniaki i słodycze, a teraz w ogóle nie jem chleba tylko wase. Żołądek tak mi się skurczył, że wystarcza mi rano dwie kromki i mam spokój do obiadu! A po obiedzie , pod wieczór jakieś owoce i to wszystko. Oczywiście w tym czasie wypijam jakieś 2 litry wody niegazowanej(żadnej cocacoli choć ja uwielbiam). Życzę Ci wytrwania w traceniu kilogramów i trzymam kciuki! Ja sie o wiele lepiej czuje, a jeszcze muszę stracić parę kilo! Trzymam kciuki!! ps. miło mi Cię poznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana2
cześć własnie 3 dni temu kupiłam amix200 i co i nic bo nieschudłam ani grama a za 42 table zapłaciłam z przekazem pocztowym 78zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana2
tęczowa mambo chciałabym wiedzieć jaki środek stosowałaś że schudłaś bardzo mi zależy bo co chudne to spowrotem tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaa
Ale sie zalamalam dzisiaj wlasnie przyszlo moje zamowienie produktu amix 200. i tak stwierdzialm ze moze cos znajde na temat tych tabletek w internecie. Natchnelam sie na tą strone i przeczytalam wasze komentarze. :( Tak wiec to jest bez sensu,a dzisaj przyszly tabletki i wplacilam pieniądze jak widze na darmoooo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Agusiu no szkoda ze nie przeczytałaś prędzej naszych wypowiedzi. No ale trudno zacznij je brac i zobacz czy cos schudłaś i napisz bo ja ani grama nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenia
ja nie,ale to na pewno znowwu jakiś kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenia
ja nie,ale to na pewno znowwu jakiś kit,przestańcie wierzyć w te brednie,to zwykły marketnig,ktory nie ma nic wspólnrgo ze zdrowym odchdzaniem,ograniczyć jedzonko i ruszać się jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandi211
dziewczyny prosze uwazajcie na to gówno bo jak kturaś ma słabszy organizm (niemusi nawet o tym wiedzieć) to moze nabawic sie wzodów żołądka czy jelit albo jakiegos paskudnego niezytu jelitowego lub żełądkowego!!!!!!!!! a to cholernie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_
czesc dziewczyny.. Śledzę wasze wypowiedzi, te wszystkie środki i diety o których piszecie, no ale musze przyznać że bez silnej woli nic nie pomoże.. Trzeba przestać się obrzerać i zacząć ćwiczyć.. A powiedzieć wam co mi pomogło schudnąć do wagi 54kg przy wzroście 168 (a ważyłam 78kg)Więc mój własny chłopak.. Nic tak nie odchudza jak miłość:)Więc może tego spróbijcie:)Nic nie kosztuje a daje tyle przyjemności... Na dodatek jak jesteś zakochana to nie zwracasz uwagi że chudniesz dopiero po jakimś czasie zauważasz że do wszystkich spodni musisz nosić pasek(a to bardzo miłe odkrycie)Gorąco pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie mocno kciuki:) Buuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaa
Nie schudlam ani grama a na dodatek chce mi sie bardziej jesc !!! Nie ma cudownego leku na ten kompleks :(( trzeba sie wziąć za to w inny sposub naturalny!!Juz nie uwierze w glupie "cudowne"tabletki:) pozdrowienia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_
Agusiaaa masz zupełną racje trzeba się po prostu wziąść za siebie i tyle... Bez silnej woli się nie da żadne tablety nie pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaa
Masz racje Gabi.Tylko ta silna wola u mnie to...cieżka !! heh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowy
grube dupy zaden lek nie pomoze po 1 lub 2 dniach a kilogram to przeciętny człowiek chudnie jak się dobrze wypruzni. poprostu ruchu wam trzeba ,a nie majonezu . wieczne stanie przed lustrem ,i kontrolowanie swej wagi tez wam nie pomoze .jak mozna spodziewac się jakichkolwiek efektów gdy jedyną zeczą którą zrobicie by schudnąc jest tylko kupienie specyfiku odchudzającego , to chyba przedszkolak wie ze zeby cos osiagnąc to trza na to zapracowac no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosc z zycia
hej dziewczynki- jak widze nie tylko ja mam problemy z nadwaga- tez chcialam kupic ten amix200- ale najpierw chcialam go sprawdzic i sie naczytalam ze az glowa boli o tego- nie wiem jak mozna dawac nadzieje takim osoba jak my a potem poprostu oszukiwac- ja cale zycie sie odchudzalam ale zawsze wracalo do mnie to co stracilam z podwojna sila- i doslownie zadne tabletki mi nie pomogly- a naprawde chyba wiekszosc z tych co sa na rynku uzywalam- no coz takie jest zycie- jak komus jest pisana otylosc to juz chyba tak zostanie- ale pwiem wam jeszcze jedno z czego jestem bardzo zadowolna- ostatnio(w grudniu) mialam operacje- wycinali mi migdalki- nie zycze tego nikomu nawet najgorszemu wrogowi bo jest taki bol ze szok- al wracajac do tematu- po tej operacji- zrezygnowalam z chelba- zylam na samych papkach przez 2 miesiace- i efektem bylo schudniecie 10 kilo:) potem juz wwrocilam do normalnego jedzenia tylko zrezygnowalam z chlebka- pomaga nie utylam ani deka- a tak wogole to jestem jaka jestem i akceptuje siebie- to jest najwzniejsze- jesli ty akceptujesz siebie inni tez tak robia:):) zycze wszystkiego najlepszego buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_
Do przypadkowy! Jeżeli nie masz szacunku do kobiet przy kości i potrafisz się naśmiewać z ich problemów to znaczy że jesteś szczeniakiem który jeszcze nie dorósł do tego aby wypowiadać się na forum! Otyłość to także choroba ale jak widać Ty o tym nie słyszałeś!!! Widać tylko tyle wiesz "majonez" ojj na poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaa
Gabi zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×