Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

AMIX 200..slyszeliscie o tym?

Polecane posty

Gość Itaśka
Miesiąc temu kupiłam Zielixe ale 10mg. Przez ten czas zrzuciłam 3 kg. Teraz idę po mocniejszą dawkę. Jestem zadowolona ;)) Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareczka15
przeczytałam w gazecie ,,Prześlij przepis ",o tym niezwykłym preparacie chciałabym go miec ale niewiem czy nie jestem jeszcze zamłooda bo mam tylko 15 lat a moja waga jest zaduza jak na moj wiek i chciałabym ja zmniejszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 21
dziewczyny nie kupujcie tego!!to zwykle naciaganie ludzi na kase.ja sama to zamowilam i nic nie pomogło , bralam te tabletki i teraz zaluje, nie wieze ze komukolwiek to pomoglo.myśle ze jedyny sposub na schudniecie to duzo ruchu i odpowiednia dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolio
nie będzie to odpowiedź na pytanie zawarte w temacie dyskusji, mianowicie uważam iz stosowanie wszelkich leków odchudzających to swojego rodzaju wciśnięcie komuś aspiryny na niepłodność... Co sie za tym kryje? Nasz umysł i potega podswiadomości! Jezeli ktoś w to uwierzy to schudnie bo tak naprawde będzie sie tylko kontrolował! Pozostaje pytanie po co komu leki skoro bez nich radzic sobie moze tak samo a nawet lepiej bo na wątrobe nie szkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 11112
ja wam powiem że odchudzam się na amix 200 już 6 m-cy i schudłam 39 kilo ale oczywiście diete tesz trzymam jak ktoś chce wiedzieć więcej zapraszam na gg4562168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania11588
kupiłam je i przez 3 dni schudłam 0,5 kg.Na opakowaniu pisze że brać je 3 razy dziennie po dwie tabletki ale ja biore 3 razy dziennie po jednej tabletce i i tak udało mi sie schudnąc nie za duzo ale zawsze cos.Po nich może sie troche zawroty i sie kręcić w głowie.Nie są najlepsze ale polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merizeli08
Bezapelacyjnie najtańsza i najlepsza oferta na rynku i w sieci. Natychmiastowa realizacja, od ręki. Bez recept, bez kłopotu. Meridia i Zelixa są lekami o identycznym składzie, są więc jednakowo skuteczne. Nie ma zanczenia który wybierzesz, polecam oba. Może zadecydować cena. ZELIXA 10 lub 15 mg 30 tabl na miesiąc -------------75zł MERIDIA 10 lub 15 mg ,30 tabl na miesiąc --------110zł Przesyłka Pocztą Polską, paczką priorytetową, za pobraniem, płatność przy odbiorze. Dzwoń na numer 669-24-80-17,uzyskasz interesujace Cię informacje i porady SPECJALNIE DLA CIEBIE DZIAŁAMY SZYBKO I SKUTECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyOszust
Chciałem przestrzec wszystkich przed zakupami u OSZUSTÓW oferujących cudowne tabletki odchudzające. Oszukująccy produkt nazywa sie obecnie OmegaSvelt i jest rozprowadzany "za darmo" przez szeroko juz znana z przekretów firmę BIOTONIC Sp. z o.o. (To sam, co Tel-Art Sp. z o.o.) Ich działalność TO OSZUSTWO W ŚWIETLE PRAWA. TAK WIĘC - DZIEWCZYNO - JEŚLI JESTEŚ GŁUPIA - KUP OMEGASVELT I DAJ ZAROBIĆ CWANIAKOM! Niedowiarki niech sobie trochę "poGoogle'ują" na ten temat przed zasponsorowanie oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joczia
moim zdaniem, wszystkie te preparaty może i pomogą nie wiem, nie stosowałem, ale to jest sztuczne odchudzanie, najlepszym sposobem jest sport, dużo ruchu i nawet nie jakaś dieta wymyślna tylko 5 posiłków dziennie co 3 godziny w mniejszych porcjach. Biegając 3 razy tygodniowo regularnie, nawet jeżdżąc na rowerze, na pewno zauważycie efekty po jakimś czasie no i oczywiście przybędzie wam kondycji, zwiększy się pojemność płuc i wydolność serca! Więc polecam- sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bareka
Ja też przeczytałam o tym w rozkładzie tv i jakaś bab z siostrą schudły ileś tam kile i mnie zamurowało., Podobna najlepsza kuracją jest zawartość dzikiej pomarańczy czy jakoś tak i na pisali że to jest jak wewnętrzna liposukcja. Normalnie każdego "puszystego" ciągnie do tego, kupują i gówno nie udało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami979
Słyszałam o tych tabletkach chcę je stosować ale nie wiem od którego roku można je zażywać. Wiecie może od ilu lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×