Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia k. 23l.

uwilbiam to, a wy?

Polecane posty

czyli nie powinnam odpowiadać... tak, żebyś mógł sam zadziałać? dobrze zrozumiałam:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
"do on 25" - nie rob mi tego, wtedy wyjdziesz na taka co "siedzi, pachnie i wyglada" - a w tedy sie obraze na 15 minut ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuniu ;) z takimi zarumienionymi posladkami ucieklas? ;) pod mamusi spodnice sie schowac? ;) czekalem na ciebie w szafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym chciał zadziałać to bym zadziałał, zresztą co musiałbym zrobić czego już wcześniej nie próbowałem? :) Jak słyszę \"nie\" to przyjmuje do wiadomości i tyle ;) poza tym wiesz sama, XXI w., równouprawnienie, itp. sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy się tu wszyscy zakulisowo znacie, bo tak mi teraz coś świta, te jakieś podejrzenia czy ja to ktoś tam czy z kimś tam, tu nagle psycholog forum wyskakuje jak królik z kapelusza.... Ja już nie mam czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
kobieta chce byc zdobywana! z argumentem ze "nie" nie zawsze oznacza tak trudniej mi sie zgodzic, ale w tym akurat przypadku moze tak byc, na dluzsza mete stosowania tego na slepo nie polecam, bo jak sie okazuje czesto tez nie znaczy nie. i o wypadek nie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniewaz ostatnio sie nie bzykam i mowie o tym wprost, to zaden facet mnie nie chce, wiec Twoja teoria chyba upadla wlasnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że nie znam ani Ciebie, ani reszty. Występuję pod różnymi nikami, zwykle ten sam w ciągu 1 dnia. Mam jakieś czarne. Nie robię szopki, podszywu ani nie wpuszczam Cię w maliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
pozdro600, ja i bez smiania sie na lezaco wolno pisze... ...z Toba sprawa jest prosta, jestem pewien ze Twoje "nie" znaczy "nie" i koniec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 ciebie zawsze pragne (bardzo niesmialo i w skrytosci ducha to pisze) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
qtafon, mysle ze nie tylko Ty, taka mozno przesadzona doslownosc jaka obserujemy w wydaniu pozdro 600 moze byc slodka... ...i dzialac na wyobraznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze wiec zadnego powodu, by tego nie powiedziec ;) niesmialo, bo niesmialo, ale zawsze :D dumny jestem ze swej ... odwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
nie moglbym sobie darowac sledzenia dalszych losow tego topicu, to wciaga jak brazylijska telenowela :) kolorowych snow o zdobywaniu i byciu zdobywana zycze ;-) (w zaleznosci od osobistch preferencji) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie ma Cię widzę, ale nic to... idę wziąść kąpiel, spróbuję zajrzeć później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____
wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie takie literówki się pisało;) zmykam spać ale mnie ta kąpiej rozmarzyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
a ja dzisiaj pierwszy :) ale chyba ciut za wczesnie. Wpadne pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
sluszna uwaga, dziekuje za rade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
a ktos tu napisal ze jestes? oj musialem wczoraj juz mocno spiacy byc bo chyba przeoczylem :) a przy okazji: jak bardzo nie malolata? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
tak wlasnie strzelalem, trzydziestka bedzie sie oburzala ze ja malolata wyzywaja, czterdziestka podziekuje za komplement :D ehh kobiety, ale Wy fajne jestescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×