Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia k. 23l.

uwilbiam to, a wy?

Polecane posty

Jakie słoneczko przez jakie chmury - niewyraźnie napisałem, że BYŁEM już w faktycznym związku na odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
"Jest jedna taka, z którą świetnie się dogaduję, odległość jest spora, ale może kiedyś..." to ten promyk no przeicez widac ze w koncu trafilem :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej do mnie, sumator wolno pisze (bez obrazy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam się za Bóg wie co? hmmm, czy nałożyłeś na mnie wypowiedzi innych osób? poza tym... nie mam co do Ciebie żadnych \"ale\", wymagań czy słów krytyki :) spokojnie:) jestem tu sobie, na kafe, przed ekranem komputera, Ty jesteś pod Krakowem. Możemy chyba miło spędzić czas, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
wiersz dla ciebie, fajnie miec kogos, nawet w wirualnym swiecie :) zycze pwoodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym był z lodu to powiedziałbym, że to nie promyk a gwóźdź do mojej trumny :) Czy normalny człowiek, który został potrącony przez 18-kołową ciężarówkę na autostradzie, wraca na nią i idzie dalej nie patrząc na ruch? ;) Ale może jednak to to.... :) Więc co, oczyściłem się już? Widzicie - nie wiem kim jesteście i nie traktuje Was jak śmietnik - zależy mi na tym co pomyślicie, bo pisząc tu piszę szczerze i oddaję część siebie tutaj. A link, który się pojawił to ja wkleiłem - kiedyś takie tam bzdury pisałem (to było odnośnie tego, że już raz gdzieś widziałem tekst w stylu... (nieważne jaki)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
bo te literki takie pomieszane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej on 25 nie martw się
jestes fajny:) że się tak skrótowo wypowiem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko widzę, że ktoś uważa, że jestem fajny ot tak - więc normalnie spytałbym o... :) Nieważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
przylaczam sie do przedmowcy, nie martw sie, bedzie dobrze :) tylko wiecej zaangazowania, mniej narzekania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to jest Kleo? I KTÓRYM prawiczkiem, weź napisz jakoś jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkleiłem link wcześniej i się przyznałem, że to ja zacząłem. Z wawy na pewno nie jestem - miałbym do \"do on 25\" pewnie rzut beretem wtedy :) Spragniony to akurat jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wklej tego linka to tu rozwieję wątpliwości Twe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wklej tego linka to tu rozwieję wątpliwości Twe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
to szukaj Kleo, moze bedzie miala ochote jeszcze kogos zbalamucic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do on 25 - bawisz się tą wirtualną mapą ciągle i czekasz aż padnie nazwa kolejnej miejscowości czy jesteś tak dobrze zorientowana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie o to mi chodziło ;) wiersz dla ciebie - ok, jeśli tu jutro będę. Jestem tu bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
hmm, dziwne, jutro sobota, do szkoly wstawac nei musza a moze topic stal sie dla nich nieatrakcyjny? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że przemyślały to i owo i nie będą sobie psuć psychiki głupotami ale ze mnie marzycielka co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
trzeba miec taka nadzieje! w koncu mlodziez przyszloscia narodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palnąłem \"zamość\". wg odleglosci.pl nie ma takiego miasta, ktore by bylo 269 od KrK i 130 od Wawy :P:P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Przynajmniej nie będzie, że się nie starałem :) Tak w ogólę to też uważam, że odległość nie jest przeszkodą - w końcu raz się w to wpakowałem. Po prostu sparzyłem się i wolałbym juz drugi raz tego nie przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×