Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia k. 23l.

uwilbiam to, a wy?

Polecane posty

A jak myślisz? Jak coś zacznę to muszę skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę.... hm zdobywanie dla zdobywania a nie dla celu trochę to nie tak powinno być... coś może Cię ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już połowicznie dryfujesz we śnie :) Ja nie chciałem zdobyć - chciałem dowieść, że mi zależy. Ktoś napisał, że zero wysiłku, więc chociaż chciałem odgadnąć skąd jesteś. Ale rada cenna. Tylko, że ja to już tak jakby wiem - jestem sam, jestem technicznie prawiczkiem, ćwierć wieku za mną, nie lubię imprez, nie zdobywam nikogo, nie zaciągam do łóżka. Zaczynam się zastanawiać czy to ma sens. Inni się bawią, są blisko siebie i mają wszystko gdzieś. Jaki jest tego wszystkiego cel? Dlaczego dostałem tzw. uczucia wyższe? Dlaczego nie mogłbym być prostym discogogusiem... Tym optymistycznym akcentem oddalam się do Krainy Wiecznych Łowów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
ja Ci tego nei zaliczam, owszem wysilek jakis byl, ale zle ukierunkowany wiec... na nic :P Twoja strata (energi, a cel nie osiagniety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem aż takim zadufańcem to nie było o rzekomym zdobywaniu mnie tylko uwaga ogólna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej nie mam doświadczenia. Nie wiem o co Ci chodzi tak szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos do Krainy Wiecznych Łowów to Ty sięnie oddalaj;) fajny chłopak jesteś, choć gadaćze mną nie chcesz:P szkada Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to było do sumatora nie do Ciebie \"do on 25\" ;) Ja z Tobą nie chcę rozmawiać? Chciałem przecież - maila Ci podtykałem pod nos! No daj spokój, chcesz się bawić dalej Czaplo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli celem stanie się postawienie na swoim to właściwy cel staje się nieistotny. Przykład: Dokonując egzekucji wroga rzucającego przekleństwa, że będize zza grobu dręczył swojego zabójcę samuraj powiedział \"nie jesteś nawet w stanie złapać zębami tego kamienia który leży przed tobą\" to powiedziawszy ściął mu głowę. Ku zgrozie wszystkich głowa potoczyła się i uchwyciła kamień. Samuraj tymczasem spokojnie przetarł miecz z krwi i powiediał: \"nic nam teraz nie grozi, jego ostanie myśli były skupione na uchwyceniu kamienia, nie bdą nam szkodzić\" Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
lopata do glowy takiemu mozna, nei uzalac sie! dzialac! kobiety lubia zdobywcow, ambitnych tak jak mezczyzni lubia kobiety tajemnicze -> do on 25, przez 5 stron skrywala skad pochodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspominałem, że inteligentne kobiety mnie podniecają? :) Pewnie, że rozumiem. Ja nie rozumiem tylko dlaczego po tym co napisałem macie jeszcze wątpliwości co do mnie i mojego pojmowania takich rzeczy. Poczułem się samotny, poczułem się słaby, jestem tylko człowiekiem. Gdybym nie rozumiał jaki jest cel to już dawno zszedłbym z obranej drogi, a jednak jestem tu wciąż i będę jutro i pojutrze i po pojutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumator - wielka mi tajemnica :P W końcu puściła farbę, a ja nie puszczę nawet przez 100 stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
prawda "do on 25", uczciwie ostrzegalas z tego co widze ;-) zgaduje ze z niemala przyjemnoscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na czym się skupiasz? Jaki jest Twój cel w tym? Bierne czekanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
chyab zalapalem tego zurawia i czaple :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumator - nie śmiej się, nie widzisz, że sprawa jest ważka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25_didaskalia
Atmosferę można kroić plastrami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×