Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia k. 23l.

uwilbiam to, a wy?

Polecane posty

A Ty \"dla on25\" zostajesz, czy też znikasz sfrustrowana rozwojem wypadków? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
po to tu jestem ;-) co to za sumator, ktory dodajac A do B doda od siebie C? Niepoprawnie dzialajacy sumator bylby to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OrAnVag... czyżby wypowiedź z głębszym dnem?;) nie podchodź tak ambicjonalnie.... nie pominę złoślwie, nie oleję, jak będzie potrzeba sama usunę się w cień. Nie muszę być w centrum zainteresowania, równie fajnie będę czuć się na obrzeżach;) sztama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on25, niepoprawna kokietko piszę, że na temat będziemy rozmawiać;) a propos... konkurs na temat otwieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
poza tym ja nadal nei wiem czy tu chodzi o pogadanie, czy o podrywanie, o ile do pierwszego liczna kompania jest wskazana, o tyle w drugim wypadku mam zdanie ze trojka to juz tlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja może nie życzę sobie rozmawiać tak, chciałem z Tobą pogadać. Nie będę się pchał na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
najlepiej brzydki, brzydkie sa najciekawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on25 ;) Nie frustruj się ;) Użyj wdzięków swoich wszystkich ;) Z pewnością ONA nie będzie robić Ci pod górkę :D Wszak nick dla Ciebie specjalnie zalozyła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
taki powrot do korzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimalizuję liczbę swoich \"życiowych pomyłek\" przez SITO - System Identyfikacji Tudzież Olewania (rozwinięcie powstałe na poczekaniu) i chyba mi sięrzuciło na wszelkie kontakty damsko - męskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma brzydkich tematów ;) Są tylko ludzie, którzy nie potrafią o wszystkim rozmawiać :classic_cool: Wtedy wrażenia brzydkie po takiej dyskusji pozostają :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zmień nazwę z SITO na ŚCIANA :) Ja mam system SKORUPA, ale go wyłączyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum jest to bez znaczenia ale tak porównując... niektóre kobiety dają od razu nr telefonu, inne nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
mialem nei podsumowywac juz nikogo, ale w koncu nick zobowiazuje. Ja sie nei dziwie ze On25 szuak szuka i znalezc nei moze, czlowieku, jak sie bedziesz poddawal przy najmniejszym niepowodzeniu to w zyciu sobie nikogo nie znajdziesz. Wczoraj: za daleko mieszkasz, nic z tego nei bedzie. Dzisiaj: Pogadamy na boku? Nie. To ja o niczym na forum nie chce gadac, uciekam. Jak Ty do jasnej cholery kogolwiek poznales z takim podejsciem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce żadnego numeru telefonu, chciałem się czegoś o Tobie dowiedzieć a Ty robisz wszystko by mnie zbyć. Irytujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako stary bezzębny wyjadacz, znikam - onXXV czuje się zagrożony i jeszcze jakiejś nerwicy się przeze mnie nabawi :-O Zostawiam Was samych ;) Grzeszcie, azaliż treściwie żeby tylko :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie lubię siedzieć na forum i tyle, cała tajemnica - wolę mieć adres e-mail, napisać coś konkretnego o sobie i dowiedzieć się czegoś - czy to takie dziwne? Jak lubicie tu siedzieć to sobie siedzcie, Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jak na imprezie kobieta nie chce iść z Tobą do pokoju (sam na sam) za to siedzi w grupie, patrzy, uśmiecha się i zaprasza do rozmowy to znaczy, że Cię zbywa?;) ejże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym, że nie lubię imprez. Wolę iść gdzieś sam na sam i pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumator
przyzwoitka nie bede, OrAnVag zaczekaj, ide z Toba... ..a Wy sie dzieci grzecznei tutaj bawcie. Wroce poczytac jak juz wszystkie grzeczne dzieci pojda spac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem imprezowa, ale umiejętność bycia w grupie wśród ludzi b. się przydaje:) i warto próbować. Nie zamkniesz się w małym ciasnym światku ze swoim Słońcem, bo wcześniej czy później ktoś będzie musiał po to jedzenie pójść... OrAnVag -> dezerterujesz? szkoda cześć Wicki:) to jak z tematami do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie idżcie, ja tu nie pasuję, ja pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×