Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia k. 23l.

uwilbiam to, a wy?

Polecane posty

Stary! Nie tylko Ciebie nieszczeście w życiu spotkało ;) Ale to nie miejsce jest na żalenie, jeno świntuszenie :D Pełnoletni jesteś, więc golnij lufę dla kurażu i do boju ;) Ja nie dezerteruję, podejmuję decyzje taktyczne, pamiętając o strategicznych założeniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do boju? Przecież głową ściany nie przebiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź bździungwa mientkim dydkiem robiona! Sam sobie mury budujesz, a potem biednegi niuniolka udajesz! Prawdziwy facet nie boi się guza (przynajmniej udaje, że tak jest). Do ataku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co bym nie napisał to jest źle. Chciałem dobrze przecież, ale jak ktoś nie może tu tkwić i rozmawiać o czymkolwiek to musi to być brak zapału... nie mogę odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blado taktycznie wypadłem, o czym tu gadać... Jeśli spytam ile masz lat, czym się interesujesz, dlaczego przesiadujesz tu na forum to mi odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że taka fajna dziewczyna ma takie uzależnienie. Mogłabyś ten czas lepiej spożytkować :) Proszę beż żadnych tryumfów tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) gdyby nie to \"uzależnienie\" byłabym pewnie dobrze zajęta;) narzekasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak Cię w ucho pstryknę !!! ... 😠 Z DAMĄ masz do czynienia! Waż na slowa! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz jakieś dziwne skojarzenia to zachowaj je może dla siebie, ja nic niestosownego nie napisałem i wiem jak się zachowywać. Poza tym jak w takim razie śmiesz się pokazywać w takiej postaci przy DAMIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie, staremu satyrowi, przysługuje rubaszne zachowanie (niech będzie, że bezwstydne) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 / za dużo pisania by było / z ciekawości :p OrAnVag - to stosuj jako broń satyrę a nie bezpodstawne oskarżenia. Teraz ja idę herbatę zrobić tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc skrupulatnym - to 25 jeszcze nie mam, chyba, że biorąc pod uwagę jedynie rok jaki mamy od niedawna w kalendarzu :) Ale wiadomo, siwy włosek, zmarszczka i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalendarzowo patrząc to ja już wchodzę w 27 wiosnę życia, ale się nie martwię póki co;) Poznałam dziś miłą dziewuszkę. Dała mi 22 lata czyli dość tendencyjnie:) siwizny się spodziewam dobrze po 50 (uzasadnienie genetyczne;)) Co lubisz najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie? Masę rzeczy. Nie wiem za co się chwytać. Mam wiele porozpoczynanych rzeczy, które kończę i kończę, skutecznie przeszkadza mi w tym złodziej czasu, czyli to pudło, na które się teraz patrzę. Eh, łapiesz powoli dlaczego nie lubię rozmawiać o sprawach osobistych na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam w zwyczaju ściemniać, kłamać, kolorować, dlatego nie mam ochoty poruszać takich tematów tu. Wicky wyłowiła bardzo zręcznie jedną moją cechę. Jak tam Twoja herbata, smakowała? Ja do mojej dodałem trochę imbiru. Sączę ją, słuchając sobie muzyki i odświeżając to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet podobny do Ciebie OrAnVag. Już się tak nie śmiej, każdy może popełnić błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ;) Błędów nie popełniają tylko nieboszczyki ;) Ale trza wyciągać wnioski :classic_cool: Pewnie, że podobny, a jaki miał być? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×