Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3gp_fan

telefon nokia z kamerką - filmowanie z ukrycia

Polecane posty

Gość 3gp_fan

Na gwiazdkę dostałem od rodziców telefon nokia z kamerą. Przyszło mi do głowy żeby go schować w koszu na bieliznę w łazience. Kosz ma dziury. I w ten sposób filmuje jak moja siostra korzysta z ubikacji. Udało mi się też sfilmować jej dwie koleżanki. Nie umiem się powstrzymać to silniejsze ode mnie. Mam już pięć filmików z moją siostrą i po jednym z jej dwiema koleżankami. Wszystkie mają nieogolone szparki. Dodatkowo jedna z koleżanek nie usiadła na sedesie tylko sikała z podniesioną pupą i dokładnie było widać jak sika. To mój ulubiony film. W przyszły weekend moja siostra robi babską imprezę i przyjdzie kilka koleżanek. Na pewno znów będe nagrywał - nie mogę się powstrzymać. Boję się że wpadnę, ze ktoś znajdzie komórkę, albo zacznie coś podejrzewać że wchodzę przed nimi do łazienki (żeby załączyć nagrywanie). Kurde z jednej strony wiem że robie źle z drugiej - nie umiem się powstrzymać. Co robić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj te filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3gp_fan
Magda to ty ? Słuchaj wrzuciłem do neta filmiki tylko z Twoimi kumpelami a Twoich nie więc zauważ że jeszcze szacunek do rodziny mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie trzeba kliknąc
aby zobaczyc filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zobaczysz ty szacunek do rodziny, a jak się rodzice dowiedzą to komórkę w reklamach odlądać będziesz, albo dostaniesz \"cegłówkę\", z której nawet mmsa wysłać nie będziesz mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest z tymi filmikami
jakies hasło trzeba podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to zobaczyć
nie działa u mnie, nie moge wypakować. Dupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3gp_fan
Oczywiście że filmiki są zahasłowane. Zainteresowanych proszę o kontakt via mail voyeur@poczta.onet.pl, wtedy ja prześlę numer konta pod który należy wpłacić 10 zlotych. Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłam hasło do filmików i linki do pozostałych. Polecam ! To tylko 10 złotych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość won palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihjdijdfdw
Uwaga wykupiłem sobie dostęp i dostałem hasełka do filmików Hasełko brzmi peepee Nie przepłacajcie tak jak ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeca masz linki
fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estel
takich zboczeńców powinno się zamykac w jakims zakładzie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigma40
a nie boisz sie ze ktoś znajdzie telefon i nie odda ci go już????? ha ha i co wtedy zrobisz????chyba sam wejdziesz do tego kosza......hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estel
dobrze gdyby go jakas znalazła, ja w takiej sytuacji wrzuciłabym go do kibla i na niego nasikała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estel ale to by sie nagralo jak na niego sikasz to by byl dopiero filmik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higienista
Te pipy po sikaniu rąk nie umyły! Zwłaszcza ta druga podtarła się i z zasikanymi łapskami wyszła. FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja prosze
po sciagniecu tych plikow mam problem bo nie da sie rozpakowac ani nic zrobic. moze ktos mi przeslac albo za uploadowac juz gotowy do ogladania plik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggh
to oszust nie sciagajcie tego filmu nie warto, laski wchodza do wc w kurtce i w butach ..czy u ciebie w domu chodzi sie na imprezce w kurtce? smieszny jestes..koles wziol filmy z sieci i sie teraz podnieca a was robi na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no!!!!! Wy dziewczyny rzeczywiście robicie siku \"na skoczka narciarskiego\" , czytałem kiedy o tym ale jakoś inaczej to sobie wyobrażałęm. Nie sądziłem, że az tak wysoko nad kiblem, że też sobie nóg nie obsikacie. Ja jak robie KUUUUUUPĘĘĘĘĘĘĘ na jakimś brudnym kiblu to mam inną technikę. Opuszczam deskę (oczywiście nogą - mam w tym niebywała wprawę - podobnie jak w podnoszeniu deski nogą), potem wycieram ją papierem, żeby była sucha, urywam dwa kwawałki papieru , kładę po bokach i opieram się rękami na tych papierach. Długo tak nie można wytrzymać ale przynajmniej ani kupsko ani siki nie wylądują na moim ubraniu tylko tam gdzie ich miejsce;) Ale niezłe wy robicie akrobacje serio;) No a w ogóle, to szkoda mi was, biedactwa, nie macie sikawki, którą można precyzyjnie wykierować w kibel, musicie tak wypinać dupę do sikania, żałosne. Ale was natura niedorobiła..no tak to wszystko żebyście mogły pełnić odpowiednią funkcje rozrodczą. Ale nasze sikawki sa o nieeebo lepsze;) arcydzieło techniczne;) No nie wspomnę juz o tej waszej miesiączce, Boże kochany jak dobrze, że nie jestem dziewczyną...:) No a na koniec: (do tego, któy zapodał hasełko) : masz może też linki do pozostałcyh filmików? Szkoda, że filmiki bez dźwięku ale co tam. I jeszcze do autora: jaki masz model nokii? widze ze niezla jakośc, z mojej nokii jest gorsza. No i ściągajcie, to mi wygląda jednak na autentyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna rzeczywiście nie umyła łapek a druga za to nie wytarła cipuszki po sikaniu a widać było jak jeszcze kapało. Miała podpaskę. Kurcze a ja mialem o was dziewczyny lepsze zdanie. Pewnie czeka mnie ejszcze nie jedno roczarowanie kiedy juz będę pełnoletni i bede miał dziewczynę i będę uprawiał seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka22
jak zobaczyć te filmiki bo sie już wkurwiam gdyż nie wiem gdzie mam wejść????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapidsharowiec
przeca są linki, nie sciagałas nic z rapidshare ? To wpisz w google "jak ściągać z rapidshare"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka22
dzięki bedę próbować🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugula22
hahaahha ale grzana z tych filmików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariet
i że to Cię podnieca ? :o ta z podpaską ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
Wiecie dlaczego te filmiki są bez głosu? Bo na "właściwej" stronce słychać rozmowy po rosyjsku. Ładnie ładuje was w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×