Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gosiaczkowa! Baw się dobrze ;) i spotkaj kogoś ciekawego na swojej drodze :P jestem zmęczona ...padam na ryj! niedawno wróciłam... zastanawiam się czy otowrzyć sobie wino ... mam takie nie byle jakie...kolega mi przywiózł (już dość dawno) nie było wtedy okazji, żeby razem wypić ...i tak stoi w baryku ...czekałam z tym winkiem na niego... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa taaam ...i tak padam na nos ...nie będę pić sama :O idę lepiej kąpiel sobie zrobię ....zrelaksuję się... może potem zajrzę.... ale Wy pewnie miło spędzacie wieczorek, wszak dziś weekend wielki się zaczyna ...imprezy, wyjazdy.... tylko ja - sama w taka noc :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka M
Też jestem sama. MM przyjechał po Syna od 5 mc nie mieszkamy razem Zeby go nie widzieć wybyłam na działkę. W mieszkaniu czyściutko usiadłam do kompa. Wypiłam herbatkę i próbuję znaleść bratnią duszę tak ok 50. w ten samotny wieczór Pukam na gg i nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pracy, teraz wolne:-) Ale w ten weekend mam jeszcze zjazd, a jestem tak strasznie zmęczona:( Poza tym mam od 3 tygodni małą kotkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
samotny wieczór... samotna noc... kolejna z resztą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
pewnie, że się da... ale dziś wyjątkowo kogoś mi brak :( konkretnego kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
od pasjansów oczy bolą ...spadam spać! 😴 piątkowy wieczór ...o jakże do dupy!!! :(:(:( a jutro nie zapowiada się lepsze :O ech... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przestałam czekac na kogokolwiek....moge się nigdy nie doczekać:( Skupiam mysli na czymś innym, przecież nie dam sobie zwariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Paniee postaram sie na szybko uzuplnic braki od ostatniego wpisu ANIA_1981 To pewnie i Warszaw jest pelna takic mezcyzn:) Maxi nigdy nie probowalem jej zagryzac :) Widze prawie kazda z Was ma plany na majowke Ja niestety tydzien w pracy poza czwartiem Bialo Czarna nei tylko ty zaczelas dlugi weekend o smaotnej nocy lez a takze zlego samopocvzucia P.S Dzis od neipamietnych czasow spedzilem troceh czasu na miescie a takze spozywalem piwko po ok 6 meisieczen pzrerwie Jednak zmaiats na jednym popzrestac do jednego wystartowalem :) Gdzie te Panie ktore lubily TYskie i Zuberki?:) pozzdrawiam Przepraszam za lietrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Wieczny Tęskonoto - lierówki zostały wybaczone! ;) wczoraj byłam na disco ...ale jakaś kicha! bawiłam sie średnio na jeża ...bywało lepiej.... Może już za stara jestem??????????????? Pozdrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
jest kto???????? pewnie nie :( ...jak zwykle kiedy tu zaglądam.... Mój dzisiejszy wieczór to komp i TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Cie szurum burum zaskocze :) Bialo Czarna MNie tez jzu wiele rzeczy nie cieszy tak jak przykladowo pzred rokiem , a na disco pewnie zauwazylas ze pzrewaza juz mlode pokolenie \'bravo\' Widzialem dzis reklame Prince Polo (czarno biale) i tak sobei pomysalem ze moze Twoj login zaczerpniety z tej reklamy Tylko ze tam pierwsza jest czern dopiero pozniej biel :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurmum burum - też Cię zaskoczę! bo jestem :) co prawda z doskoku bo oglądam TV ;) Wieczny tęsknoto - nawet nie wiem skąd mój nick się wział ...ale nie od Princepolo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi! a co sie stało, że netu brak???? i dzień dobry!! Witam wszystkich ;) choć może nie taki dobry, bo zimno jest i sie rozpadało :( brrr a do tego chyba za lekko się ubrałam :O mam nadzieję, że sie wypada zanim pracę skończę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) biala- zapomnialam zaplacic rachunek... przez 3 miesiace ;D hiehie i mi odlaczyli skurczybyki, ale juz mam nadzieje byc podlaczona na dluzej , chociaz nie uregulowalam jeszcze rachunków:) co u was kochani moi? widze ze dyskutujecie sobie tu, chociaz coraz rzadziej jak widze... a moze powyjezdzaliscie na dlugi weekend? ja niestety pracuje, taka ze mnie mrowka robotnica, a w sumie to i dobrze bo zimno i pewnie gdziekolwiek bym nie pojechala to i tak siedzialabym w cieplym lozku z tyskim w dloniach :D chetnie bym to i teraz uczynila ale antybiotyki niestety zazywam, moje zatoki sie odezwaly i nie daja spokoju. a w ogole jest tu ktos? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas wolny...odpoczywam...robię podsumowania małe mojego dotychczasowego życia, nie wiem czy to bilans na plus, minus.Na plus zaliczam to, że zostałam w miescie, w którycm chciałam, mam pracę, pensja nie aż tak zła. Na minus-od 6 miesięcy nie mam przyjaciół, porozjeżdżali się, nie widuję się z rodziną, czuję się samotna, pół roku poświęciłam czas dla faceta, który nie był tego wart:( nie mam celu, wszystk jest takie doraźne i tymczasowe:( Dlaczergo tak musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!! Maxi 🌼 Kajzerka 🌼 pracuję ....a właściwie jestem w pracy :P za to piątek mam wolny to do rodziny wyjadę na weekendzik, siostra ma 4 imieniny a wujek 8-mego ....wieć sobie zaświętujemy dwie uroczystości na raz :D:D:D a w pn po pracy pojechałam do siostry, moja chrześnica kończyła 7 lat :D:D:D ...i wróciłam dopiero wczoraj wieczorkim a dzis mam spotkanie z ludkami z liceum!!! niektórych nie widziałam wieeeeeeki!! Może być ciekawie :P:P:P jednym słowem jak nie pracuję to imprezuję :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście chyba nie musze mówić jak bardzo mi sie nie chce dziś pracować !!! 😭 dobrze, że mam internet ...jakoś te 8 godzin minie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho, ja też dziś w pracy ledwo wytrzymałam. W piątek też pracuję, ale za to weekend mam wolny. Ogólnie to się staram nie przemęczać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słusznie Kajzerka ...i słusznie!!! Po cóż się przemęczać??? :D:D:D Szkoda, że tak pochmurnie jest ...i chyba nie za ciepło ....A ja chciałam dziś na rower wyskoczyć!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce singielki i single! :D biala- pogoda jest wymarzona na rower! u mnie na balkonie w sloncu 26 stopni! tez bym chetnie poszla na rowerek, ale dziwnie bym wygladala na stacjonarnym na ulicy :D normalnego nie posiadam... a w ogole to musze sie wam pochwalic, wzielam sie za siebie, mam dietke, nie jem pieczywa, ziemniaków, na razie jest ok, centymetry znikaja, kilogramy tez, zobaczymy jak dlugo wytrwam... milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanera1
witam pogoda ładna ale samemu sie nie chce wychodzić , nocóz takie życie singla, a maxisingielko dieta dobra jak wytrzymasz wiecej niż miesiąc skutek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczna_teskonta
Witam Sredecznie Faktycznei ladna dzis pogoda Az chcialoby sie pospacerowac z sympatia ale... no wlasnie :( Ja z majowego weekendu nie mam nic poza dzisiejszym wolnym a zwykly weekend w szkole Maxi zamaist pieczywa co jadasz? zdradz szczegoly diety MI rowniez ona potrzebna Jak dlugo trwa juz twoja kuracja? ze slonecznym pozdroiwieniem D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczna_Teskonta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczna_Teskonta
Cos nie umie sie zalogowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×