Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hej ;);) mnie tez rozbroiły te \"dziewki RMF\" :D:D:D:D u mnie też gorąco, słonecznie... a ja musze siedzieć w pracy :O ale jeszcze tylko 3 godzinki a potem z towarzystwem z firmy lecimy na piwko ;) mnie wkurzają opnki co się pojawiły i nie chcą zniknąć :O a jakoś wciąż na rower czasu brak ...a i okazji do innych form ćwiczeń nie mam :( ....za to apetyt mi dopisuje a d... rośnie buuuuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, gdzie Wy mieszkacie??? U mnie pochmurno od rana, wieje i coś jakby na deszcz się zbierało... Więc nawet wytrzymuje w pracy :) Miłego dnia 🌼 Wieczna Tęsknota - :D za dziewki :):) - głodnemu chleb na myśli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatr coraz bardziej sie wzmaga ....tylko patrzec jak jakiegoś deszczu nawieje.... jak dobrze, że juz bliżej końca pracy niż dalej.... nie chce mi się już nic robić ...prawie koniec dnia, wiec nie ma co zaczynać nowych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze was nie porwały ostatnie wichury singielki moje miłe i moj miły singlu :D 🖐️ u mnie słonecznie, ale powoli atmosfera sie zagęszcza.... praca, szkoła, remont, szkoła, praca ufff, a gdzie czas na sen!!!??? od tego wszystkiego chuda jestem jak patyk:D dieta CUD ide na sniadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi 🖐️ ;) zazdroszę Ci tej diety i Twojej chudości!! ja licze oponki na brzuchu :( pogoda u mnie dziwna ...wietrznie i pochmurnie! Męczy mnie kaszel :O Musze zrobić sobie jakieś pasemka czy cóś ...bo odrosty już mam a byc może w ten weekend spotkam kogoś kogo nie widziałam 4 miesiące!!! Czekam na to spotkanie ;) i a za razem się go boje i nie wiem jak to będzie :O Czy jak się spotkamy powiedzieć \"cześć miło Cię widzieć\" czy rzucić mu się w ramiona i powiedzieć \"...tak tęskniłam\"??? nic nie jest jasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi gościu do lekarki i mówi: -pani doktor pani mi coś poradzi..... -A co panu jest?? -mam erekcję 24h na dobę.....co może mi pani dać?? -wicht,opierunek i 1000 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę doczekać się końca dnia w pracy.... obijam się dziś jak jasna cholera .... i juz mi to obijanie się znudziło :O zmęczyłam się nic nierobieniem :O kiedyś ktoś w końcu się zorientuje, że nic nie robię i wywalą mnie stąd na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ja senna... Piję kawę za kawą i nic. Do tego leniwa jestem i niewiele robię :P Więc mnie pewnie też wywalą :) Wrócę do domu i chyba pójdę spać :) W końcu nie trzeba nikomu gotować obiadu, nie muszę sprzątać, cerować skarpet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała :):):):):):) 🌼 Właśnie mój szef powiedził, że ziewam, jakbym go połknąć chciała. Odparłam, że mógłby mi zaszkodzić :P Och, jak się uśmiał :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa :D:D:D Macham do was jedną łapką 🖐️ a druga jem kanapki - to mój obiad ...w ogóle to przelotem jestem w domu....lecę zająć się trochę jej dzieckiem siostry ;) Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się rozejrzeć co robicie ;) Weekend :) oby pogoda była, bo chętnie bym na jakiegoś grilla pojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ja yez chce pogadac z wami jestem teraz sam i niezle sie czuje mysle ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspałam się :) Teraz mogę coś zjeść i ogarnąć domostwo. Żadnych cerowań nie przewiduję :) Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dziś wszyscy porabiacie? W końcu zaczął się weekend :) Ja już wkrótce wychodzę na otwarcie nowego klubu. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatni raz kiedy tam będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MIle Panie Postaram sie unika literowek :) Poprzednio chodzilo oczywiscie o dzwieki RMF :) Maxi Jednak poprosilbym o diete bo gdy BMI wynosi 25 to chyba czas interweniowac?:) Dzwinie na mnie dzialaja te deszczowe dni Caly czas spie Dzis to polozylem sie o 16 pzred TV a otworzylem oczy o 21 Widze Kazda z Was ma juz plany na weekend Biala - tajemnicze spotkanie Malinka- tance Maxi- poszukiwania pacjet z dowcipu:) Dla mnie bedzie to meczocy weekend Za kilka godz wyjazd nad morze Powrot z soboty na niedziele POzniej do szkoly i ponoc jeszcze jakies zaliczenia czy egzamin Dzis imieniny obchodzi ... Rok temu wyslalem jej bukiet.Teraz nie chce sie przypominac bo pewnie pomysli ze cos chce :( Pierwsza odpowiedz bez literowek Cieszycie sie ?:) Co temacik upada :( Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Tęsknota 🌼 ;) wczoraj mnie tu nie było.... cały dzień w biegu (oprócz pracy bo tam to się nudziłam) ....na randkę biegłam z językiem na brodzie :P Przyjechał :D:D:D:D:D ...nie widzielśmy się prawie 4 miesiące, ogromnie miło było mi go spotkać ;) oczywiście nie wiem kiedy znów dane będzie nam się spotkać :( tylko co wyszedł ....a ja już za nim tęsknię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś w planach mam grilla ...u siostry ... szkoda, że nie z nim :( Pogoda jest zajebista!! od rana świeci piękne słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknota - żadnych życzeń!! Bądź twardy jak facet i nic nie wysyłaj :) Mój były ostatnio miał urodziny - płakałam pół dnia, ale słowem się nie przypomniałam... I chyba nawet jakoś mi lepiej, bo pomyślałam sobie, że to mimo wszystko jakiś kroczek na przód :) Plany na weekend? Dziś zamierzam podbić z koleżankami parę pubów :) Odkładamy na bok wszystkie problemy i chcemy się dobrze bawić :) Miłej soboty dla wszystkich 🌼 Biała słoneczko słoneczkiem, ale czy to ciepło choć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło ciepło .... coś czuję, że będzie gorąco!!! :) liczę nawet na to, że mnie trochę opali to słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz ciepło i sloneczko swieci to ja moi drodzy ide spac... ostatnią noc zarwalam... pozniej caly dzien na uczelni a teraz... mdleje..... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×